Nina Dobrev – Vampire Diaries a ďalšie filmy mladého herečka

Nina Dobrev, Vampire Diaries a niekoľko zaujímavých faktov o mladých talentoch

 

Máte radi filmy s Ninou Dobrev? Už ste už sledovali väčšinu vašich filmov? Postupujte podľa správ spojených s jej menom? Potom ste si istí, že budete mať aktuálne informácie o najnovších správach okolo vás. Napriek tomu vám sľubujeme, že v tomto článku sa dozviete veľa noviniek, ktoré doplnia váš obraz populárnej herečky.

Sexy Nina Dobrev a jej filmy

Herečka Nina Dobrev obrázky

Nina Dobrev sa narodila v Bulharsku a jej rodina sa presťahovala do Kanady, keď bola Nina dva roky stará. Jej babička stále žije v jej rodnom meste Sofie a v dôsledku toho herečka nestráca svoje spojenie s vlasťou. Vo veľmi mladom veku trénuje rytmickú gymnastiku, ktorá je vo svojej rodnej krajine veľmi obľúbená.

V trochu vyššom veku vykazuje silný herecký talent.

Nina Dobrev Filmy a životný štýl

upír diáre herečka Nina Dobrev filmy
Herečka Nina Dobrev - mladá, sexy a slávna po celom svete

Herečka Nina Dobrev sexy obrázkyHerečka Nina Dobrev filmové snímkyNina začína svoje profesionálne vzdelávanie v tejto oblasti na kanadských Armstrong Acting Studios. Jeden z jej prvých filmov sa nazýva "po jej boku" (Away From Her). To je prvá hlavná úloha herečky. Ale je to skutočne známe iným, a to v kanadských epizódach "Degrassi: The Next Generation".

Filmová kariéra Niny Dobrev

Herečka Nina Dobrev Galéria obrázkov

Vampire Diaries

Po úspechu Degrassových epizód sa Nina Dobrev presťahuje do LA, kde pracuje pre filmových producentov pre významné úlohy. Uspeje a je dovolené hrať v populárnej sérii Vampire Diaries. Film je založený na sérii kníh zložených zo štyroch hlavných častí a šiestich ďalších častí. Ďalší film je založený na rovnakej sérii.

Herečka je vďaka televíznym seriálom "Vampire Diaries "sa stal známym na celom svete

TV seriály vampírových denníkov Nina Dobrev filmy

S Paulom Wesleym a Ianom Somerhalderom

Ian Paul Nina Vampire Diaries Nina Dobrev Filmy

Nina Dobrev hraje Elena, Katherine a Amara vo Vampire Diaries. Sú to doppelgangeri jednej a tej istej osoby, ktorá sa objavuje v rôznych storočiach. Vo filme, najmä kvôli Nine Dobrevovej, sa zmenila osoba Katherine. V knihe prichádza z Nemecka, ale kvôli národnosti herečky je vo filme bulharčina.

Nina Dobrev hraje Elena, Katherine a Amara vo Vampire Diaries

upír diáre Nina Dobrev filmyNina Dobrev filmy upír diáre herečka nina dobrev

Nina Dobrev je Harry Potter rád a ďalšie zaujímavé fakty

Vedeli ste, že Nina Dobrev číta príbehy Harryho Pottera? Emma Watsonová oznamuje, že Nina Dobrev raz poslala snímku Halloween, na ktorej je oblečená ako Hermiona Grangerová.

Nina Dobrev hovorí v troch jazykoch - angličtine, francúzštine a bulharčine. Jeden z jej najnovších filmov je "Posledné dievčatá", ktoré vyšli v roku 2015 v USA a získali veľmi pozitívne recenzie.

Prevlečená ako Hermiona Grangerová

Herečka Nina Dobrev filmuje fanúšikov Harry Pottera

Veľký fanúšik Harryho Pottera

Nina Dobrev fanúšikovia fotky Harry Potter

Ďalšie filmy s Ninou Dobrev

Medzi ostatnými filmami s Ninou Dobrejem by sme radi uvideli aj niektoré ďalšie tituly. Veľmi úspešne sa predstavila vo filme "Fugitive Pieces". Toto je príbeh mladého dieťaťa, ktoré sa zachránilo od nacistov tým, že utieklo cez Poľsko, Grécko, do Kanady. Aj vtedy mnohí kritici predpovedali veľkú budúcnosť pre Ninu Dobrev. Ďalšie skvelé filmy s Ninou Dobrev, ktoré nikto nebude ľutovať, sú Never Cry Werewolf a tajomstvo mojej dcéry. Vzrušujúce čakajú ďalšie nové filmy s mladou talentovanou Ninou Dobrev.

S ďalšími hercami z filmu "Fugitive Pieces"

Nina Dobrev Filmy úteku

 Nikdy nekričte vlkolaka

Nina Dobrev Filmy Nikdy nekričia vlkolak

Moje tajomstvo dcéry

Herečka Nina Dobrev filmy moje dcéry tajomstvo

Posledné dievčatá

Nina Dobrev Filmy Posledné dievčatá

Nina Dobrev športuje

Nina Dobrev skvelá postavička športujeHerečka Nina Dobrev Filmy Cyklistika

Nina Dobrev a Emma Watson 

Nina Dobrev červený koberec Emmy Watson Nina Dobrev filmy elegantne oblečenéHerečka Nina Dobrev sexy filmy