Efektné kabelky a batohy, ktoré vyzerajú veľmi chutné

luxusné kabelky prepečené plátky chleba

Efektné kabelky a batohy, ktoré vyzerajú veľmi chutné

Možno ste boli rovnako podráždení na začiatku, ako sme boli, keď ste videli tie luxusné kabelky a batohy. Je to tak? Premýšľali ste nad tým, čo má chuť robiť s módou alebo umenie? Odpoveď na túto otázku spočíva v pozoruhodnej zbierke kanadského rodáka a výtvarníka Chloe Wise.

V súčasnosti žije a pracuje v New Yorku, sústreďuje sa na plastiky, maľby a kresby, koláže a digitálne umenie.

V roku 2013 začala svoju kolekciu soch, ktorá bola vyrobená vo forme kabeliek a batohov s dobre známymi módnymi značkami, ako sú Chanel, Moschino a Louis Vuitton. Výnimočné tašky sú vyrobené z uretánu a maľované olejovou farbou. Prvým dielom v zbierke bola taška Baguette Louis Vuitton, ktorá vyzerá veľmi realisticky. Nasledovali ďalšie výtvory, ako napríklad Hefezopf Prada a kabelka Bagel Chanel, ktorú dizajnér Bagel č. 5. "zavolal.

Chanel taška na palačinky

luxusné kabelky palacinky med
V rozhovore pre Lucky Magazine Wise uvádza, že inšpiráciou pre túto zbierku vychádza myšlienka, že chlieb je symbolom vysokého stavu a blahobytu. "Chcel som nadviazať spojenie medzi zbožňovaním luxusného tovaru v móde a dôležitosťou spotrebného tovaru v umení."

V októbri 2014 vypočítala herečka India Menuez "Bagel č. 5 "taška na začiatku pre film Chanel č. 5 opotrebované. Publikum a médiá si mysleli, že je to skutočný Chanel. Čoskoro sa ukázalo, že taška bola vytvorená Wise a je súčasťou jej kolekcie 2013. "Chtěl som objasniť, že tašky nie sú v skutočnosti módne predmety, ale umelecké diela. Zároveň som sa naozaj tešil záujmu módneho sveta a médií, "pripúšťa autorka.

Pozrite sa na samotnú zbierku a cítite jedinečnosť týchto umeleckých diel, ktoré vyzerajú ako luxusné módne predmety. Bavte sa!

Malá toastová kabelka

luxusné kabelky chlieb plátky džem

Mini bagelová taška Chanel

luxusné kabelky bagel sezamTaška na chlieb Moschino

luxusné kabelky

Zopfkuchen s makom, aby sa vzali

luxusné kabelky chanel pancake

Raňajková taška v retro štýle

luxusné kabelky raňajky

Lahodná taška s lososom a cibuľou

luxusné kabelky malé cibule lososa

Prada vrecúška z pradávna so sezamom

luxusné kabelky prada makový koláč

Moschino vaflový vak

luxusné kabelky waffle

Odroda pekárenských odrôd

luxusné kabelky kusy pečiva