Videli ste tieto filmy Cameron Diaz?

Poznáte desať najlepších filmov s Cameronom Diazom?

 

Hľadáte nové nápady na útulné filmové noci doma? Tiež sa chcete uistiť, že nájdete niečo, čo naozaj stojí za to. Pozeral si všetky filmy s Cameronom Diazom? Nižšie je uvedený zoznam najlepších filmov tejto herečky. Možno ste sa nepozrel na jednu alebo druhú? Teraz to môže byť pre mňa perfektná záležitosť. Tu je desať filmov s Cameronom Diazom, o ktorých si myslíme, že sú najdôležitejšie! Dúfame, že vás bude baviť sledovať!

Hollywoodská herečka Cameron Diaz

Herečka Cameron Diaz filmy elegantné v bielom

Poznáte nejaké filmy Cameron Diaz?

Hollywoodská herečka Cameron Diaz
Na červenom koberci

Herečka Cameron Diaz filmy na červenom koberci

Ohromujúci v sexy červené šaty

Herečka Cameron Diaz filmy červené šatyPosledná večera – posledná večera

Politická satira v posledných rokoch nie je veľmi dobre zastúpená v americkej filmovej produkcii. Ale nie vždy to bolo a filmy ako The Executioner’s Day to dokazujú. Okrem Cameron Diaz, zažijete tu aj majstrovskú hru Ron Eldard a Annabeth Gish. Ide o kampaň Svetovej záchrany, ktorá zahŕňa otravu konzervatívnych hostí na večeri ako stratégiu.

Ani obete, ani páchatelia nie sú sympatizovaní. Ukazuje, že niekedy podobní záchranári z oblasti energetického sveta a ich protějšky môžu byť rovnako ako ostatní.

Cameron Diaz Filmy: Posledná večera

Herečka Cameron Diaz Filmethe posledná večera 1999 čierna a biela

3 Angels for Charlie (pôvodný názov: Charlieho anjeli)

To je pravdepodobne jeden z najznámejších filmov s Cameronom Diazom. Ide o filmovú produkciu založenú na filmovej sérii, ktorá sa stala slávnou v 70. rokoch. Okrem filmu Cameron Diaz sa Lucy Liu zúčastní tohto filmu. Je to akčný film, v ktorom Cameron Diaz preberá úlohu skúšobného pilota. Atraktívne scény Kung Fu sú kombinované s humornými a romantickými. Všetko je trochu modernejšie a dynamickejšie ako originál.

3 Rybolov – Drew Barrymore, Cameron Diaz a Lucy Liu

Cameron Diaz filmy Charlies angels collection

Slávnosť môjho najlepšieho priateľa

Existuje niekto, kto nevie svadbu svojho najlepšieho priateľa? To bol absolútny úspech po dlhom období relatívne slabých filmov s Cameran Diaz. Film preukázal jej talent pre komédiu. Tu hrá s Juliou Robertsovou, ktorá predstavuje najlepšieho priateľa svojho snúbenca. Ten druhý zrazu sužuje obavy, že by mohla stratiť najlepší muž za seba.

Vedľa Julie Robertsovej vo filme Moja najlepšia priateľov svadba

Cameron Diaz Filmy Moje najlepšie priatelia Svadba

V obuvi mojej sestry (pôvodný titul: In Her Shoes)

Na základe knihy Jennifer Weiner je tento film jednou z najúspešnejších filmových produkcií s Cameronom Diazom. Po dlhom rozlúčení znova žijú dve sestry a veľmi rýchlo si spomínajú, čo ich tak dlho zachovalo.

Nasledujúce scény sú poučné pre tých, ktorí už v takej situácii uviazli.

Hviezdy sú Cameron Diaz a Toni Collette

Cameron Diaz filmy v topánkach mojej sestry

Gangy v New Yorku

Poznáte tento film s Cameronom Diazom? Je to Martin Scorsese a má historický predmet. Zobrazuje drama obrovských bitiek, ktoré boli bežné v devätnástom storočí v New Yorku. Diaz nehraje hlavnú úlohu, ale dokázala svoj talent spolu s mnohými známymi hercami ako DiCaprio, Day-Lewis a Henry Thomas.

Gangy v New Yorku

Cameron Diaz Filmy gangov New Yorku

S jej filmovým partnerom Leonardo Di Caprio

Cameron Diaz filmové gangy z New Yorku Leonardo Di Caprio

Maska

To nebola tá najväčšia a najnáročnejšia úloha Camerona Diaza. Zároveň je to nezabudnuteľný výkon. Je to tiež jeden z jej prvých filmov. Vtedy bola nováčikom vo filmovom priemysle a ani nehovorila o výslovnosti. Kritika bola však taká dobrá, že tento film určite poskytol skvelý základ pre budúcu kariéru.

Maska (1994) – jeden z prvých filmov Camerona Diaza

Cameron Diaz Filmy Obal masky

Crazy for Mary (Niečo o Mary)

Každý, kto sa vážne zaujímal o filmy, už v tom čase veľmi dobre vedel Camerona Diaz. Ale iní mohli vynechať túto filmovú produkciu v roku 1998. Je to aktuálne a zábavné, aby bolo možné sledovať práve teraz. Podľa mnohých kritikov smer nebol taký silný a bolo to predovšetkým predstavenie Diaz. čo tvorí film. Takže nakoniec sa všetci zbláznia na Máriu!

Cameron Diaz vo filmovej komédii Crazy for Mary

Cameron Diaz Filmy Crazy for Mary

Shrek – Odvážny hrdina 1 a 2

Cameron Diaz bol tiež súčasťou hereckého tímu, ktorý svojimi hlasmi poskytol veľký úspech kinematografie adaptácie knihy William Steig.

Cameron Diaz je hlas za princeznou Fionou a tak má jednu z vedúcich úloh. Myslíme si, že neexistujú žiadne názory, že by mohla zdôrazniť hĺbku a drámu v charizme princeznej prostredníctvom jej intonácie a grimasy!

Vo filme Shrek, Cameron Diaz je hlas za princeznou Fionou

Cameron Diaz Filmy Shrek Odvážny hrdina

Byť John Malkovich

Myslíme si, že táto je najlepšia zo všetkých filmov Camerona Diaza. Zúčastnila sa mnohých drám a komédií. Byť John Malkovich je jeden z tých filmov, ktoré sú prakticky neporovnateľné s inými filmami.

Náš obľúbený: Byť John Malkovich

Cameron Diaz Filmy sú John Malkovich 1999

Samotný Diaz je ťažko rozpoznateľný. Má hnedé vlasy a má biedny vzhľad. Ona hrá úlohu nešťastnej ženy, Lotte, z rovnako nešťastného Johna Cusacka. Je to loutkář, ktorý nájde tajné dvere na hlavu Johna Malkovicha, čo spôsobuje veľký neporiadok v ich živote.

Nepoznáš stále všetky filmy s Cameronom Diazom? Potom si môžete vybrať jeden pre ďalšiu filmovú noc?

Ďalší najlepší film s Cameron Diaz – super roztomilý a super sexy

Cameron Diaz Films Najsladšia vec 2002