Groom Fashion 2016 – 15 Haute Couture oblečenie pre muža

Groom móda na najvyššej úrovni

Samozrejme, nielen ženy chcú na svadbe cítiť elegantné a krásne, ale aj mužov. Niekedy sú dokonca aj muži oveľa viac vedomí módy a láska vždy uprostred davu a pozornosť každého. Presne pre takýchto predstaviteľov silného pohlavia je aj naša zbierka 15 trendových odevov Haute Couture. Dnes vám predstavíme ženskú módu dvoch populárnych talianskych módnych značiek - Carlo Pignatelli a Maestrami. Obidva existujú od polovice dvadsiateho storočia a už sa stali dobre zavedenými svetovou módou - najmä pokiaľ ide o 100% mužskú eleganciu v kombinácii s retro šarmom 50. rokov. A hoci tieto dve značky sú jedinečné, majú veľa spoločného. Módna filozofia oboch zahŕňa zlúčenie inovácie a tradície. Čisté línie rezov, vysoko kvalitné inovatívne tkaniny a dokonalé prispôsobenie na najvyššej úrovni sú len niektorými z najdôležitejších prvkov úspešnej histórie týchto návrhárskych domov.

Najnovšie zbierky od roku 2016 od Carlo Pignatelli a Maestrami z módy ženícha práve preukázali, že to je exkluzivita a čistá mužnosť. V tejto sezóne sú trendy v čiernej, tmavo modrej, svetlej šedej a červenej víne. Výhodné tkaniny sú pružné a lesklé a dávajú oblečenie ešte výraznejší dotyk. Filigránske vzory, ktoré pripomínajú krajky zdobia bundy a zároveň poskytujú ušľachtilý retro dotyk. Okrem takého ženícha sa každá žena bude cítiť obzvlášť dobre a lichotivou a určite bez akéhokoľvek váhania vysloviť slovo áno.

Groom móda priamo z móla

ženích móda elegantná pánska móda sakko nohavice haute couture carlo pignatelli 2016

Najnovšia zbierka Maestrami má dokonca ešte silnejšiu vinobranú chuť. Obleky sa vyrábajú v rovnakých odtieňoch ako tie, ktoré používa Carlo Pignatelli. Tu vidíte ešte viac vzorov a rez je ešte užší. Súčasne spĺňate aj typický James Bond vzhľad v žiarivom šedom.

Samozrejme, všetko je to vec chuti. Nehovorí, že by ste mali vyzerať presne ako modely na vašej svadbe. Zoberte si zbierky predovšetkým ako pozitívny stimul a bohatý zdroj inšpirácie a rozhodnite sa pre váš veľmi špeciálny odev, ktorý v celkovom balení zapôsobí na vašu budúcu lepšiu polovicu.

Elegantný haute couture oblek od Maestrami

Groom módne svetlošedá kolekcia 2016 haute couture maestrami
Vintage pozrieť na najvyššej úrovni

ženích móda vintage retro vyzerať haute couture pánska móda 2016 maestrami

Groom módne oblek Vintage Kvetinová vzor Vest MaestramiPozrite sa na šikovné oblečenie Carla Pignatelliho na Tosettisposa.it

ženský módny čierny oblek haute couture carlo pignatelli 2016

Na Tamptation.it nájdete ešte viac haute couture

ženích móda tmavo modrá oblek sakko luk nohavice carlo pignatelli

Dokonca viac pohľadov na najnovšiu kolekciu grooms Carlo Pignatelli

ženích móda šedý oblek saténové haute couture 2016 carlo pignatelli

ženích móda elegantný oblek pánska móda čierna saténová haute couture carlo pignatelli 2016

ženský módny krém biely oblek haute couture 2016 zbierka carlo pignatelli

ženích móda elegantná pánska móda carlo pignatelli 2016

pánska móda elegantná pánska módna kolekcia 2016 carlo pignatelli

pánska móda elegantná pánska módna kolekcia 2016 carlo pignatelli

pánska móda pánska móda kolekcia carlobignatelli 2016

ženský móda muži móda módna show 2016 haute couture carlo pignatelli

ženích móda čierna haute couture kolekcia 2016 carlo pignatelli