Arabské ženy očarujú inteligenciou a triedou

Arabské ženy kráľovná Rania móda vedome

Krásne a inteligentné arabské ženy sú svetovými celebritami

Arabi šejkovia nie sú len niektorí z najbohatších ľudí na svete. Majú tiež niektoré z najkrajších žien po ich boku. Prvé dámy v arabskom svete sú tiež veľmi inteligentné a nejako mystické. Všetci pripomínajú viac či menej princeznú Scheherazade.

Prvé dámy sú krásne, ale aj ušľachtilé a inteligentné. Vykonávajú silu na silných mužov na dobré účely. Tieto prvé dámy robia svet, nad ktorým vládne, oveľa spravodlivejšie a spravodlivejšie.

Šejk Musa bint Nasser al-Missned

arabské ženy scheicha musa západnej módy
Je jednou z manželiek Hamad bin Chalifa Al Thani. Bol až do roku 2013 katarským emirom. Je určite najznámejšou pani z arabských krajín. Je to kvôli ich vkusu a vďaka svojej schopnosti kombinovať moslimské a európske tradície v oblečení. Niekoľkokrát bola zaradená do zoznamu najlepšie oblečených žien na svete časopisom Vanity Fair.

Prvotriedna úroveň a nezameniteľná sofistikovanosť

arabské ženy scheicha musa moderná žena módne vedomie

Je to prvá z prvej dámy arabských krajín, ktorá prejavila svoju tvár sveta. Vynechaním typického čierneho kostýmu urobila v Katare revolúciu. Okrem iného viedla reformu v oblasti práv žien. Ich príklad a sociálna angažovanosť výrazne prispeli k tomu, že dámy vo svojej krajine mohli riadiť auto a vybrať si vlastné oblečenie. Kampaň pre ženy študovala na univerzite. Ženy dominujú dokonca aj v percentách na univerzite. Viac ako 60% tvoria ženy.

Vždy 100 percent módne vedomé a ušľachtilé

arabské ženy scheicha musa extravagantné oblečenieSebavedomý a nezávislý

arabské ženy scheicha musa

Pokiaľ ide o štandardy, šejk z Kataru nedáva žiadne kompromisy. Ona výborne pozná svoju luxusnú značku. Jej najobľúbenejšie značky patrí Yves Saint Laurent, Balenciaga, Chanel, Armani Privé, Jean-Paul Gaultier, Chanel, Dior, Cartier.

Jordánska Rania

Arabská ženská kráľovná Rania

Pre mnohých ľudí je Jordánska Rania najkrajšia kráľovná na svete. V roku 2003 bola vyhlásená kráľovnou Elegance britským časopisom Hello. Kritériá, podľa ktorých boli uznané, nie sú čisto estetické. Takisto získala tento titul kvôli jej politickému záväzku. Podobne ako Sheikh Musa bint Nasser al-Missned, Rania Jordanová podporila práva žien.

Aj ona sa stala symbolom postupného myslenia

Arabská žena kráľovnej módy Rania

V šatníku kombinuje prvky tradičného arabského oblečenia a európskeho štýlu. Jordánska Rania miluje jemné šperky. Rovnako ako všetky arabské ženy, ukazuje vynikajúcu vkusu pri výbere šperkov.

Jednou z jej špeciálnych kusov je diadém princeznej Alie Cartierovej. Príbeh akvizície je veľmi zaujímavý. Diadém z Alie bola odovzdaná dcére Aia po jej smrti. Dáva to Rania Jordánskej.

Princezná Haya bint al-Hussein

arabské ženy Haya bint al Hussein

Princess Haya je sestra kráľa Jordánska

Arabské ženy Haya bint al Hussein elegantné moderné

Je tiež manželkou predsedu vlády Spojených arabských emirátov a šajcha Dubaj - Mohamed bin Rashid Al Maktum.

Veľkou mierou prispieva k šíreniu svetských tradícií vo svojej vlasti

arabské ženy Haya bint al Hussein dubai

Princess Haya, na rozdiel od ostatných celebritných dám, nie je tak zamilovaná do módy. Vyštudovala Oxford a hovorí štyrmi jazykmi. Haya je známa svojou silnou verejnou a charitatívnou prácou. V súčasnosti riadi Medzinárodné humanitárne mesto - najväčšie centrum pomoci v mimoriadnych situáciách. Je tiež poslom mieru z OSN.

Tu na misii v Libérii

arabské ženy Haya bint al Hussein a posol mieru Libéria

Princess Haya spolupracuje s Ban Ki-Moon a Kofi Anan.

Má však aj drahé koníčky a to sú kone. Je to prvá arabská žena, ktorá sa zúčastnila súťaže v jazdeckom športe.

Kráľovná Fatima

Arabské ženy kráľovná fatima

Saudská Arábia je jednou z najprísnejších moslimských krajín. Tam môžete cítiť silu moslimských tradícií najsilnejšiu. Tam žije Fathima Kulsum Zohar Godabari. Je považovaná za jednu z najkrajších popredných arabských žien.

Kráľovná Fatima je známa svojimi krásnymi šperkami

Arabské ženy kráľovná fatima saudskej arabskej

Princezná Amira Al Talil

Arabská žena princezná Amira Al Talil

Amira Al Talil pochádza z tej istej krajiny. Je manželkou princa al-Walida bin Talal Al Saud. Na rozdiel od kráľovnej Fatimy vykazuje silnú povstaleckú povahu. Zaväzuje sa k právam žien vrátane riadenia, odbornej prípravy a rozhodovania, či pracovať alebo nie. Princezná Amira odmieta obliekať sa v tradičnej arabčine a ukazuje svoj jasný európsky štýl.

     Moderná žena z Orientu

Arabská žena princezná Amira Al Talilová moderná žena

Podieľa sa na politike na najvyššej úrovni

Arabská žena princezná Amira Al Talil sebavedomá žena