Elvis Presley životopis – 80 rokov po jeho narodení

rocková hviezda Elvis Presley cv

Osemdesiat rokov po jeho narodení, pôsobivá evolúcia k Bohu v životopise Elvise Presleyho

 

Ako mu životopis obviňuje jeho životopis? To by bola otázka, ktorá by si stále ponechala veľa vedeckých poznatkov o ľudskej sociálnej psychológii.

Ako objekt výskumu by potom mohol znovu a znovu stáť životopis Elvise Presleyho.

Elvis Presley CV

Elvis Presley v mladom rockstar
 Mladý Elvis Presley

Elvis Presleyova hudobná kariéra

Pretože aj keď bol ešte nažive, mnoho vecí hovorilo proti nemu, keď sa obrátil z človeka k bohu. Zmizol v tichom, pomalom, nepozorovateľnom, tak skôr základnom móde, ale piesne, ktoré nám opustil, sú večné. Často počujete hity "Je to teraz alebo nikdy" a "Si dnes večer osamelý?" A dokonca aj jeho duety s Frank Sinatrou. Ale nikdy nedokáže zostať na vrchole hudby znova.

Rocková hviezda

Elvis Presley v rockovej hviezdeSlávne nahrávanie z roku 1968 - symbol tragédie v životopise Elvise Presleyho

Poznáte slávne televízne nahrávky z roku 1968, v ktorých robí super show s gitarou a vokálmi? Scéna, na ktorej sa to stane, vyzerá skôr ako boxový prsteň. V jednej z prestávok oznamuje, že sa mu veľmi páči Beatles a nová vlna hudobníkov. Elvis určite prejavuje silný charakter tým, že to pripúšťa. Ale on tiež dáva predvídavosť voľný beh, že čoskoro jeho pokles príde. Nie je to konkurencia, ktorá zohráva vedúcu úlohu. Skôr je to vlastná postava, ktorá ho prináša.

Elvis na scéne

Elvis Presley cv mladú rockstar na scéne

Kariéra v televízii

V televízii Elvise Presleya hrá televízia veľkú úlohu. Bohužiaľ nie je dobrý. Pretože v snahe byť najlepším sa podieľal na príliš veľa zlých filmov a roly určite nie sú pre neho vždy najlepšie. Celá vec bola sprevádzaná príliš veľa koncertov, ktoré vyčerpali jeho vitalitu. Jeho chuť na život pomaly sa stala nezdravou. Mal príliš veľa vecí - ženy, sedatíva, alkohol, hamburgery. Škodlivé povesti boli viac ako pretrvávajúce a urobili si cestu do svojho osobného života. Boli to skutočne škodlivé a čiastočne zničujúce.

Filmová kariéra Elvisa Presleyho

Elvis Presley cv rockstar

Možno preto, že prišli z priateľov a známych z úzkeho kruhu. Tento aspekt je tiež veľmi charakteristický pre životopis Elvise Presleyho. Hovorili o tom, ako veľmi rýchlo zmizla whisky zo skla, alebo ako vždy spôsobila, že atmosféra bola tmavšia vďaka svojej náladovej nálade.

Viva Las Vegas

Elvis Presley cv rockstar filmy viva las vegas

Lekári majú podozrenie na rôzne typy depresií, ale v každom prípade sú tiež dosť ťažké. Verejnosť hľadá odpoveď - prečo by mal niekto tak populárny a úspešný ako Elvis spadnúť do takého stavu?

Flaming Star

Elvis Presley cv rockstar filmy

Život po smrti

Elvis Presleyho životopis pokračuje po smrti, rovnako ako niektorí ďalší slávni ľudia. Dokonca ani vražda amerického prezidenta J. F. Kennedyho nezdá tak, že tak šokuje ľudí. Svet sa smúti a zdá sa, že je sužovaný viny. Prečo bol jeden tak arogantný s mužom, ktorý objavil rock a roll pre svet? Prečo sa o ňu viac nezaujímalo jeho talent, ale jeho temná stránka?

Ale ako jeho manažér hovorí, smrť nič nemení. Zisky sú stále veľmi dobré. Možno preto, že zomrel tak tragicky.

Mladý Elvis v armáde

Elvis Presley cv mladý rockstar v armáde

Jeho svadba s Priscilou Presleyovou

Elvis Presley cv svadba

 Elvis a Priscilla Presley

Elvis Presley cv a svadba

S ich dcérou 

Elvis Presley cv rodinný život dieťa

S malou Lisou-Marie Presleyovou

Elvis Presley, Priscilla a Lisa-Marie

Elvis Presley a Marilyn Monroe

   Elvis Presley cv marilyn monroe

Nemecká poštová známka s Elvisom Presleyom z roku 1988

   Elvis Presley cv rocková nemecká poštová známka