Ombre Blond: Okázalý trend vlasov je jeho návrat

Je Ombre Blond už včera sneh? Mimochodom! Nádherný trend účesu je teplejší než kedykoľvek predtým. Hviezdy a starlety môžu tento rok čoraz viac farbiť vlasy. Šikovný farebný gradient Ombres, čo znamená niečo ako "tieň", získava stále viac a viac stúpencov a zaujme svojou letnou joie de vivre a diskrétnym luxusným dotykom. Hoci tento styling môže byť urobený v najrôznejších odtieňoch, Ombre Blond zostáva jednou z najobľúbenejších variantov Ombre. A nie vo svojom klasickom vzhľade, kde sa farby zmiešajú pomerne rýchlo a vytvárajú silný kontrast, ale oveľa viac v novších formách. Z takzvaných detských svetiel nad technikou Balayage až po Sombre - zoznam farieb je dlhý a určite je tu správna vec pre každý vkus.

Čo sú to detské svetlá?

Veľmi jemné, jemné svetlá v blonde - ako pobozkal slnkom. V detských svetlách sú vlasy mierne osvetlené niekoľkými blonďavými akcentmi. Prírodnosť a čistá romantika! Zvyčajne sú svetlé farby okolo tváre, takže oči a tváre sa môžu zobrazovať lepšie. V tomto spôsobe farbenia sú vlasy zvlášť ušetrené a farebné prechody sú veľmi jemné a dievčenské.

babylights vlasy trend 2017 ombre blond

Balayage alebo strobing?

Vďaka modernej balážnej technike sa kaderník stane skutočným maliarom. Mimochodom, "Balayer" vo francúzštine znamená niečo ako "zametanie". Technika farbenia bola nazývaná tak trendovými výrobcami, a to práve preto, že skutočné farbenie jednotlivých vrcholov takéhoto Fegebewegungen vykonával kaderník.

No, na rozdiel od tradičných fólií. Podobne ako babylights, Balayage vlasy vyzerajú prirodzene. Táto farbiaca technika zapadá do takmer všetkých dĺžok vlasov a účesov. Krásne kučery sú ozdobené rovnako krásne ako hladké vlasy alebo vlny.

Strobing vlasov je na nejakých časoch na všetkých perách. Veľmi často sa ako synonymá používajú aj oba farbiace techniky a mnohí dokonca ani nevedia, kde je rozdiel skutočne. Strobing bol pôvodne vytvorený ako make-up trend. V zásade ide o zvýraznenie dôležitých častí tváre s väčším leskom (so špeciálnymi krémami, prášokmi alebo ceruzkami). Rovnaký princíp platí aj pre vlasy štylizované. Alebo inými slovami: Hair Strobing je úspešná zmes ako balayage a foil baby lights. Jednoducho nádherné!

ombre blondínka dlhé vlasy pruhovanie mladá žena
Ombre Blond, reinterpretovaný!

Ak chcete objasniť akékoľvek nedorozumenia: Ombre Blond nie je to isté ako Ombre Blond! Čo bol len striktný dvojbarevný gradient od tmavšieho vlasu až po svetlejšie vlasy, bol teraz reinterpretovaný. Niektorí znalci účesu často hovoria o Ombre Blond s vrcholmi alebo dokonca Sombre - oveľa miernejšia verzia Ombre.

rameno dlhé vlasy ombre blond med

Ombre blond & Co jasne podmanili nielen medzinárodné móla po celom svete, ale aj srdce každej módnej vedomej ženy, nech už je tam skutočná blondína. Doprajte si letný, prirodzený vzhľad s technológiou farbenia podľa vášho výberu. Možno chcete len vyzerať ako slnko pobozkané alebo dávať prednosť silnejším blondínskym výrazom, ktoré vašu tvár lesknú?

Pozrite sa na skvelé príklady z našej galérie a nechajte sa inšpirovať!

     svetlé blond dlhé vlnité vlasy ombremed blond vlasy medené tóny ombre blond

med blond dlhé vlasy vlny

hnedé vlasy ombre blond vlasy

gradient ombre blond tmavohnedé trendové účesy

dlhé účesy účes ombre blon strähnchen

dlhé vlasy farbenie ombre blond hnedý krk

dlhé ombre vlasy blond hnedá mladá žena slnečné okuliare

dlhé blond vlasy strapless strobing ombre

dlhé vlasy mladá žena ombre blond s účesom

blond splietaný medený krk

dlhé vlasy ombre blond mladá žena

balayage technika gradient ombre dlhé vlasy

dlhé ombre blond vlasy jenifer lopez

trend účesy dlhé vlasy ombre blondínka

ombre blond vlasy mladé dievča londýn

ombre blond poldlhé vlasy tmavo blond

ombre blond dlhé vlasy mladé ženy

ombre blond bob pruhovaný

kontúrovanie strobing ombre vlasy blond dlhé strednej dĺžky

ombre blond dlhé vlasy vlny

ombre blond vlasy tmavo blond

ombre vlasy červená meď tmavý blond sklon

ružové blond dlhé vlasy ombre vzhľad

rameno dlhé vlasy ombre blond mladá žena

plienka ombre blond dlhé vlasy mladá žena