20 nápadov na viac romantiky v spálni na Valentína

Romantika v spálni na Valentína krém samet

Slávnostná, dôverná nálada na Valentína

Všetci by sme mali slávnostne zdobiť naše byty 14. februára, aby sme mohli čo najlepšie vychutnať slávnostnú náladu. Nie je zmysel, kde žijete! Z USA na Stredný východ, z Európy do Južnej Ameriky, z Ruska do Južnej Afriky, z Austrálie do Veľkej Británie - najdôležitejšou vecou je tematicky oslavovať a milovať romantické prekvapenie!

Premýšľali ste niekedy o tom, ktorý z najromantickejších izieb je doma? Je to obývacia izba, pivnica, kúpeľňa alebo možno jedáleň? Správna odpoveď je spálňa! Musíme priznať, že to bol boj medzi kúpeľňou a spálňou, ale druhý vyhral. Jedná sa o najdôvernejšiu osobnú izbu v našom dome, takže si ho prosím pozorne vyzdobte pri plánovaní romantickej noci so svojím milencom!

Naše ďalšie návrhy vám pomôžu vytvoriť v spálni čarovnú atmosféru.

Viac romantiky v spálni na Valentína

Romantická izba pre milé svetlo Valentína
To je efektívny spôsob, ako ospravedlniť atmosféru. Buďte však pozorní! Majte svetlo mäkké a tlmené.

Svietiace sviečky okolo postele

Romantika v spálni na kovový rámček Valentína

Trik s prepínačom

Romantika v spálni na prechod ValentínaAk chcete príjemne prekvapiť svojho milenca, zvážte myšlienku tohto prepínača. Predstavte si, že budete jesť večeru a zrazu vám navrhne, že pôjdete do spálne a čaká vás prekvapenie! Večerné svetlo dominuje vášmu vedomiu .. a to, čo sa stane ďalej závisí len od vašej fantázie ...

Zrkadlo odráža tkaniny

Romantická izba pre lustr Valentína

Zrkadlá odrážajú mäkké svetlo a tým poskytujú romantickú atmosféru v spálni. Vytvárajú vizuálnu ilúziu veľkosti a hĺbky vo vesmíre.

Elegantné záclony a závesy

Romantika v spálni na Valentína záclony zamat

Vzdušné závesy

Romantika v spálni na Valentína vietor

Netreba dodávať, že by ste mali veľmi zručne a starostlivo kombinovať obloženie s interiérom. Ak žijete v aglomerácii, kde je intenzívne osvetlenie, kupte si tmavé záclony. Svetlo sviečok je lepšie ako uličné osvetlenie.

Pridajte baldachýn

Romantika v spálni pre blaženú farbu Valentína

Ako sme napísali vyššie, môžete použiť jeden z nich na odlíšenie exteriéru od interiéru. Závesy alebo závesy zachovávajú teplo a romantický dotyk.

Tender, biele záclony

Romantická izba na Valentína biela vzdušná

Slávnostný večer má veľký význam na Valentína. Prečo si nevybrať niečo naozaj vzrušujúce pre túto mimoriadnu noc? Vyberte si hodvábu a satén! Serenity, pokoj a vedomosť vás vytvoria!

Roztomilá ružová farba - červené okvetné lístky ruží na posteli

Romantika v spálni na Valentín ružový baldachýn

Ak si nemôžete dovoliť drahé hodváb a satén, nahradiť satén. Poskytuje požadovaný, luxusný efekt, ktorý chcete vytvoriť.

Tematické pokrývky a posteľná bielizeň

Romantika v spálni na čierne kožené čalúnenie

Výber správnej farby môže ovplyvniť vaše vzťahy. Venujte zvláštnu pozornosť farbám, inak budete poškodiť celé prostredie. Použite perly, zlaté a bronzové tóny. Symboly zrelých želaní. Naopak, ružové a červené farby dráždia mladú divokú vášeň tých, ktorí sa stále cítia mladí a svieži.

Ako sa vám páči tieto zložené vzory?

Romantická izba na postel na valentínku

Tkanina podstielky tiež zohráva veľmi dôležitú úlohu. V skutočnosti je každý malý detail mimoriadne dôležitý. Ak chcete vytvoriť jemný a útulný vzhľad, použite tkaniny ako je samet a velúr. Zakryte vankúše a pokrývky pomocou týchto textílií a obdivujte výsledky. Vo svetle sviečok odraz sametu vyzerá naozaj romanticky a dôverne.

Položte vankúše s pletenými krytmi

Romantika v spálni na tkaninu vankúše Valentína

Niekedy sa vintage nápady zdajú skvelé, keď sa používajú v modernom interiérovom dizajne. Ak máte radi klasický, staromódny román, skúste niečo nové a získajte tematiku postele a vankúše. Aspoň dostanete extravagantnú atmosféru na Valentín.

Čisté, dobre vonné posteľné prádlo

Romantická izba na Valentína biela

Nákup drahého príslušenstva neznamená, že si kupujete štýl a chuť. Ak chcete ušetriť peniaze, použite svoju predstavivosť a vytvorte si vlastnú posteľnú bielizeň. Najdôležitejšia vec je miešanie elegantných textílií, ktoré skutočne vytvárajú zaujímavý vzhľad. Na druhej strane, váš milenec by bol príjemne prekvapený.

Mäkké osvetlenie

Romantická spálňa na nočné lampičky Valentína

Pridanie kabíny osviežuje romantickú atmosféru vo vašej spálni.

Luxus a extravagancia

Romantika v spálni na stropné svietidlá Valentína

V neposlednom rade nájdete vhodnú romantickú hudbu. Nie je súčasťou dekorácie, ale pracuje s celou atmosférou v spálni. Vychutnajte si túto dovolenku zdokonaľovaním vašej spálne tematicky. Bavte sa!

Zlaté akcenty a detaily pre väčší lesk

luxusné hodvábne svetlo dizajn valentines purple

Nadrozmerná čelo 

šedý mestský hodváb saténový saténový valentinský deň

Divný luster - sklenené gule

tmavé dramatické pompézne osvetlenie

Nástenné dekorácie na Valentín

Deň svätého Valentína steny srdce

Tučné, nasýtené farby

Deň svätého Valentína farby farebného hodvábu