Útulný domov bez výdavkov – skvelé tipy pre vás

útulné domáce teplé atmosférické farby

Vytvorte útulný dom bez utrácania peňazí

Nie je tak ťažké, ako si myslel, že vyčistite svoj dom alebo byt a prinášate trochu čerstvého vzduchu. Tu sú niektoré cenné tipy, ako utrácať bez výdavkov na peniaze, pridávanie korenia a sviežosti do vášho domova. Budete prekvapení, koľko náradia je okolo vás, len zber prachu.

Táto rôznorodosť malých pokladov čaká len na použitie. Začnite!

Znovu usporiadajte svoj nábytok

Nie je nič jednoduchšie ako to je. Je neuveriteľné, aký je rozdiel v priestore po takomto konaní. Dajte kreslá, pohovku, šatník a možno aj konferenčný stolík niekde inde.

Týmto spôsobom môžete dokonca urobiť svoj priestor širší

útulné domáce lesklé sviečky a kožené kreslo
Dostaňte staré plechovky farieb zo suterénu

Určite sú tu ešte niektoré z dobrých polovičných plechov farieb kdekoľvek vo vašom dome. Dokonca aj keď farba nestačí na maľovanie celej steny, stále môžete dať nejaké nové prízvuky. Strop a staré kusy nábytku sú rovnako vhodné pre to.

Elegantný dôraz na strop

útulné domáce nízko elegantné pohovky a konferenčný stolík

Už znova používajte staré vzorované textílie

Vezmite farebné tkaniny zo skriniek a používajte ich ako vankúše, vankúšiky alebo sedáky. Môžete vytvoriť elegantnú mozaiku alebo rám najoriginálnejší textil a pripevniť ich ako umenie na stenách.

Rozmanitosť farieb a vzorov

útulný dom s výšivkami a vzormiObnovte vankúše, plechy a záclony

Dajte tkaniny viac sviežosti a nový vzhľad. S stuhami alebo pomponmi sú vankúše veľmi odlišné a farebné pruhy na okraji závesu dávajú nábytku väčšiu eleganciu a veselú charizmu.

Báječný v tyrkysovej

útulný domáci tyrkysový a zlatý lesk

Vyložte svoje poklady

Či už ste vášnivý zberateľ, alebo máte len vzácne triky, vystavujte tieto poklady. Nenechávajte ich v tme vašich skríň alebo hrudníka. Ukážte svoje šperky z jemného porcelánu, vaše staré obrázky, vaše staré sušienky a svietniky!

Pevná elegancia

útulná biela keramická nástenná doska

Zrkadlo, zrkadlo na stene ...

Nadmerné zrkadlá umiestnite do svojej miestnosti. Takže získate optický priestor a denné svetlo sa zintenzívni. Veľké, ťažké zrkadlá sa môžete jednoducho nakloniť na stenu alebo na krídle.

Neobarok sa stretáva s modernosťou

útulný domáce neobarokový krištáľový luster

Krb používajte novým spôsobom

Ak váš krb neplní svoju konvenčnú funkciu, máte z neho prospech a redesign ho. Krb je normálnym miestom v miestnosti a preto je veľmi vhodný na originálnu výzdobu. Môžete maľovať vnútro vo výraznej farbe, dať do niekoľkých umeleckých diel, rastlín alebo sviečok v rôznych veľkostiach.

Romantický so štýlom

útulný domáci pilier sviečky v krbe

Získajte fotografické polia z podložky

Odfúknite prach z vašich starých fotografií a pýchu ich hrdo v obývacej izbe, v kuchyni alebo na chodbe. Môžete ich tiež umiestniť na stoly, mantel a komody.

Spomienky v čiernej a bielej

útulný domov nostalgický s čiernymi a bielymi fotografiami a sviečkami

Pozvite prírodu do svojho domova

Prinášajte do svojho izby prírodný kúsok - čerstvé rezané kvety, konáre, prírodné kamene alebo borovicové šišky, všetko je dovolené. Dokonca aj deti budú nadšení. Kamene môžu byť umiestnené v tichosti na zemi a kužele v skupinách na plytkých podnosoch.

Prirodzená sviežosť

útulné domáce oválne postavené regály

Ozdobte ovocím

Plody sú prírodné doplnky s jedinečným vizuálnym a texturálnym účinkom. V závislosti od sezóny umiestnite citrusové plody, jablká, hrušky alebo dokonca tekvica a dule v sklenených miskách alebo vo veľkých priehľadných nádobách, aby ste svoj každodenný život viac farbili a ovocili.

Chutné farebné

útulné domáce elegantné okuliare plné chutných pochúťok