Starostlivosť o rastliny – Vzduchárne ako veľká dekorácia

starostlivosť o rastliny visí kvety okná

Návrhy na starostlivosť o rastliny

 

Privedeli ste niekedy rastlinu na zlý koniec? Neberte to ako výčitku! To sa mi stalo niekoľkokrát. Aj s leteckými zariadeniami. Hoci sa tieto skutočne ľahko udržiavajú, môžu byť tiež ubytované. Možno je to čiastočne preto, lebo si myslíme, že sa nemôžu zlomiť.

Takže ich rýchlo zabudneme nalievať.

Ale ak budeme vládnuť Starostlivosť o rastliny učiť sa, potom im pomáhame prežiť a rásť.

Starajte sa o svoje rastliny

Porcelánové kvetináče rastlín
Takže ako môžete udržať vzdušné rastliny v dobrom zdravotnom stave? Musia sa rozvíjať v širokom okolí bez priameho slnečného žiarenia a musia sa z času na čas ponoriť do vody. Je to jednoduché? Viac alebo menej ... Prečítajte si viac a zistite viac!

Krásne rastliny ako dekorácie

rastlín antény rastliny dekorácie

Postarajte sa o letecké závody

V tomto bode by som rád zdôraznil, že takmer všetky letecké závody, ktoré boli vystavené v dnešnom článku, sa nachádzajú v obchode Etsy. Áno, to je určite dobré miesto na nákup leteckých rastlín. Môžete si ich tiež zakúpiť v škôlkach, záhradných centrách a niekedy dokonca aj v kvetinárstve miestneho obchodu s potravinami.

Vzduchové rastliny ako stolová výzdoba

plant pfelge flowerpot Bird and FeatherJednou z najčastejších mylných predstáv je to, že tieto druhy rastlín extrahujú všetky potrebné látky zo vzduchu. Vlastne potrebujú vodu! Tu je najpozoruhodnejšie znamenie, že im chýba toto: Listy sa začnú kučerať. Ďalším dôležitým pravidlom je: Voda rastliny ich ponoríte do umývadla, misy alebo iného typu nádoby.

Starostlivosť o rastliny s vodou

plávajúca výlevka pre starostlivosť o rastliny

Je vaše prostredie niekde na suchom mieste? Na zabezpečenie optimálnej starostlivosti môžete 2 až 3 krát týždenne vyčistiť. Vlhká atmosféra ponúka väčšiu voľnosť. Ponorenie rastliny na 15 až 20 minút je veľmi užitočné. Môžete ich tiež obnoviť vďaka sprejovej fľaši medzi zavlažovaním. [Obrázok životného štýlu a dizajnu online]

Nechajte ho vyschnúť na látke

rastlín antény rastliny dekorácie

Pred uvedením antény späť do rohu by sa mala nechať uschnúť na dobre vetranom mieste. Môže to byť vykonané na zodpovedajúcom povrchu alebo na látke. Niektorí odborníci odporúčajú, aby rastlina zostala niekoľko hodín. To ich ochráni pred nahromadením vody v bambusových oblastiach a zabráni hnilobe.

Biele makra

biely macrame kvetináč Thrifted Made výsadba starostlivosti

To sa zdá byť dosť, nie? Ale pokiaľ ide o letecké závody, nájdete nekonečné množstvo informácií na internete. Niektorí odporúčajú opláchnuť rastliny pod tečúcou vodou a iné - namáčať. Ak sa rozhodnete pre druhú alternatívu, mali by ste očakávať 20 až 30 minút.

Tak ako viete, čo je pre rastlinu správne? V ďalšej časti článku o tom musíme hovoriť.

Krásne závesné antény

rastlinné kvetináče Handmade Sammade

Starajte sa o svoje rastliny

Spomínate si na to, čo sme povedali skôr, že listy valenky naznačujú dehydratáciu? V skutočnosti stojí za zmienku o tom, koľko sa môžete dozvedieť o vašej rastline samotným pozorovaním.

Väčšina vzduchových zariadení sa nachádza v kontajneroch a nie v hrncoch. Môžete ich vziať bez veľkého stresu. Môžete ich ľahko odložiť a uistiť sa, že všetko je v poriadku. Nič nemôže zastaviť, aby sa to deje pravidelne.

Geometrické sklenené terárium

geometrické terárium Meg A Myers návrhy

Ako bolo uvedené vyššie, existujú všeobecné smernice pre starostlivosť o rastliny. Ale človek by ich nemal zamieňať s čarovným vzorcom. Často musíte priniesť "pokus a chybu". Jeden alebo dva z nich sa správajú pozoruhodne dobre a iní začnú hniť.

Niektorí sa môžu ukázať ako odolnejší ako ostatní. Sledujte a učte sa!

Kvetináč v čiernej a bielej

kvetináč Melissa Maya Keramika starostlivosť o rastliny

Ďalej je možné povedať, že ak letecké závody nebudú rásť tak, ako sa očakávalo, mohlo by to tiež z dôvodu nedostatku svetla. Ďalším vysvetlením by bola príliš nízka teplota, v ktorej sa vyvíjajú.

Vzduchovody môžu prežiť vonku. Pamätajte si, že priame svetlo je pre vás najlepšie a že najlepšia teplota je medzi 10 a 30 stupňami.

Farebná krása

antény rastliny Twisted akrov starostlivosť o rastliny

Nebojte sa starať o vašu záhradku. To zahŕňa odstránenie mŕtvych listov a prerušenie mŕtvych koncov rastlín. Správnou rastlinnou starostlivosťou dosiahnete dobré zdravie pre vaše rastliny.