Unikátne zdobenie nápadov a tipov pre jarné večierky

jar schmuk deco nápady na party tematický papier

Rozkošné nápady dekorácie pre vašu jarnú párty

 

Neviem o vás, ale prísľub teplého počasia a nové kvety mi dali neuveriteľný pocit. Milujem situácie, v ktorých sa stretáva umenie a zábava. Preto chcem písať o unikátnych zdobenie nápady a tipy pre strany.

Dnes vám ukážem zbierku, ktorá vám poskytne inšpiráciu pre jedlo, dekoráciu a vôňu. To určite zapôsobí na vašich hostí pri ďalšej návšteve.

Strávil som trochu času v roku 2104, keď som skúmal silu pastelových farieb. Bola som taká potešená, že myšlienky sú módne, v ktorých dominujú jasné nuansy. Nemyslite si, že odtiene dúhy sú len v lete. Odvážte sa žiariť, rovnako ako vonkajšie farby na jar.

Dekorácie jar Party

Začnime s dekoráciou na jarnej párty, ktorá vytvára hlboký dojem. Tieto ovocné balóniky sú ľahko vyrobiteľné. Myšlienka pochádza z Brittany Watson Jepsen. Musíte sa rozhodnúť o strategicky výhodnej veľkosti a potom ich môžete poskytnúť na papierových listoch.

 

Užitočné tipy na výzdobu a tematické jedlo na jarnej párty

nápady na jarné dekorácie na párty balóny girlanda
 

Nesprávne kvety a drevené listy sú pri používaní dlhé. Z tohto môžeme vytvoriť tento nádherný Spring Wallflowers Sign, ktorý som našiel na platforme A Beautiful Mess. Teraz je čas vyjadriť svoje vyhlásenie lásky k novej sezóne. Toto označenie predstavuje perfektnú výzdobu večierkov a jej efekt je dvakrát tak príjemný, keď je umiestnený na krbovom krídle.

DIY nápady dekorácie jar

DIY jar zdobenie kvetinové motívy ozdoba

Môžete tiež urobiť silné vyhlásenie prostredníctvom menšej dekorácie kus. Príkladom toho je tento hlavný kus od Melanie z You Are My Fave. Napríklad, použite rámy stojan na koláče ako hrniec a neobmedzujte ich farbou. [nájsť úplný tutoriál v Julep]

Vytvorte deco kus pre pružinu

dekoratívne nápady jarné motívy vázyĎalším z najdôležitejších trendov v dnešnej dobe je dekorácia kameňov a minerálov, čo je skvelý spôsob, ako oslavovať zázraky prírody. Toto stredisko predstavuje dekoráciu na novú úroveň v zmiešanom vidieckom modernom štýle prezentovanom na platforme Zelené svadobné topánky. Stĺpy achátu boli začlenené do dekorácie. Plátky rovnakého materiálu sú ideálnymi podnosmi vonných sviečok.

Zdobenie nápadov s kameňmi a minerálmi

Deco nápady s kameňmi a minerálmi jar

Máte Oh radosť! vidieť pre kolekciu Target? Navrhol ju Joy Cho a ona je neuveriteľne živá. Obsahuje odtiene ako žlté, oranžové a tyrkysové. Nižšie sú uvedené niektoré kľúčové položky a ľahko vyrobiteľný stolný konfety. Konfety a lepidlá robia pre zábavné vybavenie.

Konfigurácia stôl

jarný deco konfety stolný bežec

Slávnostné nápoje a jedlo na jar

Vyššie uvedený dizajnér Joy Cho, ako som už povedal, vytvoril skvelú kolekciu. Nedávno ich predstavil na jarnej párty. Tam ponúkol svojim hosťom očarujúce výzdobu a vynikajúce jedlo.

A tak prichádzame k nasledujúcej téme: Jedlo!

Vezmite veľa čerstvých a farebných jedál a prezentujte ich v štýle.

Mnoho fascinujúcich obrázkov nájdete na videu na Oh Joy!

Čerstvé a farebné jedlo na večierku

dekorácie záhradné party dekorácie kvety farby

S čerstvými kvetmi a výrobkami, ktoré sú všade, príroda zrejme oslavuje svoje prírodné bohatstvo. V žiadnom prípade by ste nemali ušetriť lahodné nápoje ako citróny a limety. Páčia sa vám to, čo vidíte nižšie? Tento obrázok nižšie obsahuje niektoré podrobnosti o párty z nápadov na zábavu The New Potato. To uzatvára vynikajúci recept z Moskvy Mule. Chcete viac informácií? Pozrite sa na Camille Styles!

Pripravte lahodné nápoje

jarné party deco nápoje

Tu je niekoľko nápadov na jedlo, ktoré majú skvelú chuť. A čo smažená špargľa s citrónovou šťavou? Mám rád mramorovaný vzhľad tejto misky z Crate & Hlavňu, ktorú môžete vidieť nižšie.

Pražená špargľa s citrónovou šťavou

jarná strana organizácie potravín

Účinok pochádza z procesu viacnásobného zasklenia.

Samozrejme, nemali by sme zabudnúť na dezert! Hľadáte skvelý spôsob, ako pridať farbu do torty? Použiť rozpad. Tu sa môžete pozrieť na pokyny v tomto článku. Tu nájdete najlepšie techniky.

Pripravte dezert

jarná strana organizácia potravín koláč

Niekedy malé gesto môže mať veľký rozdiel, pokiaľ ide o dekoráciu. Nezáleží na tom, či pečiete tortu sami alebo ho kúpite, závisí to od dekorácie. Niektoré konfety rýchlo prinesú tortu na veľmi vysokú úroveň. [podľa Mirror80]

Zdobenie nápadov s konfety

jarné party dekorácie tortu confetti

Tento skvelý pohľad pochádza z obrázka, ktorý bol zahrnutý v článku Design Fest. Jedlá rastlina na tortu má veľký rozdiel, nemyslíš? Všetko v ich návrhových výkrikoch na jar.

Koláč s pružinovými motívmi

jarná strana organizácie jesť farebný koláč

Spring Party Povesti

Chceme uzavrieť náš článok s touto témou? Mohli by sme doplniť niektoré myšlienky na jar, ktoré sa pridajú k slávnostnej nálade. Z toho môžete vlastne vytvoriť hru, na ktorej sa môžu zúčastniť všetci hostia. Každý hosť môže vytvoriť náhrdelník s rôznymi tvarmi a rozmermi. Teenageri a malé deti budú obzvlášť šťastné.

Make náhrdelníky

jarné party náhrdelník dúha

Ako pekný je ďalší obrázok, ktorý predstavuje citrónový koláč s levanduľou! Vlastne sa nemusíte piecť, ale vytvoriť súhvezenie citrónov a zdobiť ich niekoľkými rastlinami. Tieto a ďalšie skvelé nápady sa dajú nájsť na filme Subtle Revelry.

Šperky z citrónu a levandule

jarné party deco nápady šperky citrón levanduľa

Taktiež sme našli tento farebný piesok ako myšlienku. Stredové kusy tak dosiahnu novú vyššiu úroveň. Centrálny kus predstavuje zbierku kusov, ktoré je potrebné odniesť.

Zdobenie nápadov s farebným pieskom

jarné party dekorácie šperky piesok

Netrpezlivo čakám na nasledujúci jarný večierok! Dúfam, že som vás motivoval aj dnešným príspevkom!