33 aktuálnych a kreatívnych nápadov pre školské tašky

Nakoniec začína škola! Prvé deti základnej školy sa rozveselia, stoja v luxusných šatách a pevne držia kreatívne školské tašky na svojich rukách. Prvý deň školy je mimoriadny deň pre milióny detí v Nemecku. Výber perfektnej školskej tašky je dnes pre všetkých rodičov nevyhnutný. Preto sa s nami chceme podeliť s mnohými nápadmi a užitočnými tipmi.

Prvý deň školy je jedinečný zážitok, ktorý zostane vo vašej pamäti navždy

1-Schultag-kornút

Schultüten alebo sáčkové tašky nazývané, sú starou tradíciou v Nemecku, ktorá sa pozerá späť na dlhú históriu. Jeho začiatok je späť v čase, ale od 18. storočia je cukorná taška veľmi dôležitou súčasťou prvého dňa školy. Malí ľudia mali spolu s rodičmi po prvýkrát rôzne kreatívne tašky.

Zimný školský deň.

V dnešnej dobe existuje obrovský výber jemných doskových materiálov, ktoré môžu byť vždy pretvárané a dokončené v rôznych farbách. Máte tiež príležitosť urobiť si školskú tašku pre svoj malý poklad sami, pretože postup tohto DIY projektu si nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti. Po prvé, prediskutujte hlavnú myšlienku, motívy a textúry pre školskú tašku s vaším dieťaťom. Ak vaše dieťa nemá jasnú predstavu, máme pre Vás tipy.

Hlavná myšlienka vrecka na cukor prirodzene závisí od pohlavia dieťaťa. V posledných rokoch sa motívy z rôznych detských filmov stali obzvlášť obľúbenými pri zdobení tašky. Ak vaše dieťa má obľúbený film alebo obľúbený herec, dieťa môže mať skvelý nápad na školskú tašku. Veľmi často dievčatá nechcú žiadne textúry alebo chladné farby, ale dekoráciu s bábikami, ružami a dokonca aj morskami.

Navrhujte školskú tašku podľa individuálnej chuti vášho dieťaťa

geniálne-školské tašky deco
Tieto motívy sa stávajú skutočným pohľadom na školské dvore kombináciou 2 až 3 rôznych jemných kartónov. Na rozdiel od dievčat sa chlapci väčšinou zaujímajú o obsah školskej tašky a nie o kreatívny dizajn. Pre chlapcov si môžete vyberať témy s autami a hrdinami z ich obľúbených filmov, ako napríklad "Star Wars", "Ninjago" alebo "Lego Movie". Navrhnite svojim dieťaťom nejaké nápady a rozhodnite sa o uskutočniteľnom projekte.

Zoznam materiálov neobsahuje veľa vecí. Veľmi dôležité je dlhá pokladnica. Získajte 2-3 kusy rôznych farieb. Jemná doska by mala byť veľmi presne strihaná nožnicami do štyroch kruhov. Na robustnú školskú tašku potrebujete 2 krabice tohto tvaru, aby ste mohli v taške vložiť viac vecí a cukríkov. Pre vnútorné i vonkajšie prostredie si môžete vybrať rôzne farby.

Návrh by mal byť kreatívny a jedinečný

brilantné-kornút

Naši redaktori zhrnuli najpopulárnejšie školské tašky v nasledujúcej galérii. Takže sa inšpirujte!

 Futbalové orgány sú tiež dobrou voľbou pre dekoráciu

BVB-kornút futbalcool a krásna školská taška

kreatívne-kornút prisluhovači-kornút

Začiatok školskej dômyselnej školskej tašky

batman-kornút  autá-kornút-nápady chladný-kornút chladný-kornút-tipy cool a krásna školská taška Dino-kornút futbal-kornút žlto-kornút

kreatívne-kornút-auto obľúbenec-kornút  Doll kornút-drotár Doll kornút-nápady robot-kornút kornút-basteln- schoolday-cool a kreatívne kornút-Deco-nápady kornút-nápady kornút-kreatívne-deco

kornút-tipy see-kornút Samotná-drotár-kornút super-mario-kornút

female-kornút opätovné-of-kornút