Kontajnerová architektúra: 5 najvýnosnejších kontajnerových domov z Európy

Architektúra kontajnerov pozoruhodný kontajner domy dom z kontajnerov

Život v kontajneri: tvorivé kontajnerové domy z Európy

 

Nové časy sa pretrhli na trhu s nehnuteľnosťami. Stavebný priemysel je na vzostupe a mnohí vidia šancu získať svoj vlastný domov v súčasných nízkych úrokových sadzbách. Ale tu sa rozvinul nový trend, ktorý sa v Európe pomaly, ale určite získava, a nachádza stále viac a viac výhodu: kontajnerový dom.

Najmä v Nemecku spájajú obytný kontajner s prístreškami, ale kontajnerové domy sú oveľa viac ako funkčný obytný priestor ako posledná možnosť. Medzitým sa v Európe budujú aj senové varianty domu, ktoré sa vyznačujú jedinečnou tvorivosťou a mali by byť považované za inšpiráciu pre každého architekta, majiteľa kontajnerového domu alebo tých, ktorí by chceli stať sa jedným. Nechajte sa ohromiť piatimi najkreatívnejšími kontajnerovými domami v Európe a dozviete sa o výhodách toho, že budete mať kontajnerový dom a čo je potrebné na premenu jednoduchej námornej nákladnej kontajnerovej dopravy do štýlového domu.

Architektúra kontajnerov

Kontajnerové kontajnerové kontajnerové domy kupujú dom z kontajnerov
CG Architectes maison Crossbox Kontajnerová konštrukcia kontajnerových domov

Jednoduché námorné nákladné kontajnery sa premieňajú na šikovné obytné priestory

Základom každého obytného kontajnera je "nahý" kovový kontajner, ktorý sa používa na celom svete na prepravu námornej nákladnej dopravy. Použitý kontajner možno zakúpiť obvykle okolo 1000 eur (pozri napríklad https://www.containerbasis.de/20-fuss-container/), zatiaľ čo do tej doby, spoločnosti zameranej na poskytovanie bývania hotové moduly, ktoré jednotlivo môžu byť spojené.
Ak je obytný kontajner trvalo obývaný na jednom mieste, vo väčšine prípadov sa vyžaduje "stavebné povolenie". Podrobnejšie informácie získate od akéhokoľvek obecného stavebného orgánu.

Život v kontajneri pozoruhodných kontajnerových domovKontajnerová architektúra pozoruhodných kontajnerových domov po celom svete

Keď je prepravný kontajner vlastnou silou, aby sa stal novým domovom, budete ešte potrebovať nejaké špecialistov, ako sú elektrikári alebo vykurovanie a energie staviteľ zabezpečiť zákonné pravidlá pri tvorbe nového bývania dodržiavané a môžu byť potvrdená odbornosti. Je to aj Bauhaus, ktorý zabezpečuje bezpečnosť stavebného inžiniera, ktorý je mimoriadne užitočný, ak sa odoberajú steny mora a pridať podlahy. Stabilita nie je otázka, s ktorou sa musí klient vyrovnať, ale povinný musí byť zakotvený v zákone.

Okrem toho musíte očakávať nasledujúcu prácu, ak tiež chcete previesť kontajner na more do kontajnerového domu:

- mestské vodovody a kanalizačné prípojky
- Pripojenie k elektrickej sieti
- povinné v Nemecku: tepelná izolácia
- Inštalácia okien a dverí
- ak je to potrebné, inštalácie na schodoch
- vykurovacie zariadenie
- Výstavba sanitárnych zariadení
- Pokládka elektrických káblov
- Ak je to potrebné, obložte navrhnuté s vnútornými stenami zateplenia, napríklad sadrokartónovými doskami

Kontajnerová architektúra pozoruhodných kontajnerových domov žije v kontajneri

Životná kvalita pre každý nárok

Živý kontajner môže byť rozšírený a rozšírený podľa potreby. S byť vytvorený Flex Fenstereinlässe, odstránenie bočných stien má na väčšom počte vedľa seba Wohncontainern veľké podlahovej plochy, chodby v streche kontajnera umožniť zriadenie množstvo živých kontajnerové podlahy s príslušnými vnútornými schody. Fantázia nepoznajú žiadne hranice, ako ukážu päť najkreatívnejších kontajnerových domov z Európy.

Kontajnerové kontajnerové domy na prepravu kontajnerov

Architektúra kontajnerov pozoruhodných príkladov kontajnerových domov

Kontajnerové domy Seattle Container Houses

A práve tu sú kontajnerové domy skutočnou výzvou pre mnohých architektov alebo interiérových dekoratérov. Z obdĺžnikového kontajnera môžu rozmery skutočne vykúzliť a dokonca vytvoriť luxusný obytný priestor niekoľko stoviek metrov štvorcových. Či už s bazénom v prednej časti obytných kontajnerov, s veľkou terasou a strešné záhradu, ako jediný-rodiny alebo multi-rodinný dom, ako záhradný domček alebo na dovolenku hostí prázdninové ubytovanie, posádky kabíny univerzálne.
Ponúkajú výhodu, že môžu byť vykonávané kedykoľvek, takže nikto nie je viazaný na miesto kvôli domácnosti. Pohyb je vánok s kontajnerom.
Dopyt po dostupných moduloch bývania sa neustále zvyšuje a architekti a výrobcovia z odvetvia nehnuteľností objavujú pre seba kontajnery, ich kreativitu a samozrejme aj predaj. S kontajnerovým domom prinesie prospech tak spoločnostiam z rôznych priemyselných odvetví, ako aj ľuďom všetkých vekových skupín, ktorí chcú mať vlastnú ríšu v priebehu niekoľkých týždňov, pre ktoré nemusia veľa utrácať.

Kontajnerová konštrukcia kontajnerových domov kontajnerový dom kúpiť

Kontajnerová kontajnerová kontajnerová kontajnerová kontajnerová budova

Obytné kontajnery - 5 najtvorivejších životných nápadov v Európe

Do šiestich 20 stôp kontajnerov s dĺžkou 6 096 metrov bola vo Švédsku umiestnená 40-nočná kontajnerová dĺžka 12,19 metra a jeden z top 5 najkreatívnejších obývacích kontajnerov. V hornom poschodí 32, 28 metrov štvorcových poskytujú dostatok priestoru na spanie a kúpanie. Na susednom balkóne si môžete vychutnať raňajky v jednej z obytných budov, zatiaľ čo na druhej strane kontajnerového domu si môžete vychutnať panoramatický výhľad cez celú okná.
V spodnom poschodí šesť posádky kabíny navlečených spoločne pozdĺžne a bočných stenách centrálnych štyroch obytných kontajnerov boli odstránené, takže je vytvorený veľký priestor, z ktorej sa ide do postranných častí do kuchyne, kancelárie a toaleta pre hostí. Nižšia podlahová plocha je tesne pod 90 metrov štvorcových. Exteriér je pokrytý prírodným drevom, čo dodáva kontajneru štýlový šarm.

Kontajnerový dom kúpiť Kontajnerové domy Európa Rezidenčný kontajner

Perfektným príkladom kreatívneho a jedinečného dizajnu je kontajnerový dom pozostávajúci z 18 modulov rozložených na troch podlažiach, ktoré ponúkajú viac ako 400 štvorcových metrov obytného priestoru. Táto vlajková loď kontajnera vnáša so štýlovými loďami býčie oči, ktoré dáva tomuto domu extravagantný štýl. Pripevnením chvostov pod zastrešené obytné kontajnery boli vytvorené ďalšie kryté parkovacie miesta. Kontajnerové dvere slúžia ako inteligentné obrazovky na súkromie na balkónoch. Tento apartmánový dom sa nachádza v Londýne.

Container House Londýn, Anglicko, Veľká Británia

Kontajnerová architektúra pozoruhodných kontajnerových domov z Európy

Snehový exkluzívny rezidenčný majetok nájdete aj na Cypre. Tie tri 40-stopové obytné kontajnery boli vkusne usporiadané na dvoch poschodiach a vytvorili celkovú obytnú plochu takmer 100 metrov štvorcových, ktorá je spojená s obrovskou terasou, ktorá oddeľuje čelnú plochu skla od interiéru. Hra s umiestnením žijúcich modulov robí dizajn nového domu veľmi zvláštnou výzvou a dáva každému kontajneru domu veľmi individuálny charakter.

Kontajner domy dom stavby kontajnera

Vytvorením architektov z Madridu je kontajnerový dom, ktorý má exteriérový dizajn s europaletami a dokonca našiel svoju cestu do Čile ako vizuálny vrchol. V modulárnom systéme bol dom navrhnutý a námorné kontajnery boli usporiadané tak, aby sa kontajnerový dom mohol podľa potreby rozšíriť. Skladá sa z čisto recyklovateľných materiálov a solárnych článkov, takže je jedným z najviac šetrných obytných kontajnerov v Európe.

 

Kontajnerová architektúra pozoruhodných kontajnerových domov
Kontajnerová architektúra pozoruhodných kontajnerových domov stavebný dom z palet

Kontajnerové kontajnerové kontajnerové domy Dom zhotovený z palet

Majstrovským navrhnutý architektmi za Kanaďanom, ktorý žije v Rakúsku a tam chcel mať nízkou cenou domov, ktoré môžu byť blízko k nemu v každom okamihu prírody a zároveň prispôsobiť a pohodlie. Kontajner obytné moduly umožňujú jedinečné vzory, ktoré môžu byť integrované aj klasickú sedlovou strechou., Môže každá miestnosť pozície individuálne a dáva osobný kontakt k celkovému vzhľadu v zákrutách, projekcie a angulácia domovského ako konvenčné dome v klasickom priamom dizajnu je ťažké a bolo by to veľmi nákladné.

Kontajnerové ceny domov Kontajnerové domy Európa