Výrobky z betónového bloku pre prednú časť

 

detaily betónové bloky výrobky betónové bloky rastliny

DIY výrobky z betónového bloku

Chcete vidieť výsledky veľkej a jednoduchej konverzie terasy? Kombinácia kľúčových slov sa nazýva bloky valcov betónový blok". Je to jeden z mojich najobľúbenejších DIY projektov. Predná časť môjho dvora musel byť obrátený, ale chcel som to urobiť praktickým a nie veľmi drahým prístupom.

Pred fotografiami

Betónové výrobky predtým
Zvedaví? Po prvé, pozrite sa na obrázky a potom vám vysvetlím! Súhlasíte? Uvidíme sa čoskoro!

Betónové lavičky

Od začiatku som si bola istá, že v centre môjho projektu bude banka. Otázkou bolo "len" ako to úspešne navrhnúť. Išiel som do svojho domovského skladu a vybral som 16 blokov valcov a dva kúsky dreva. Mal som len nejasnú predstavu o tom, čo som chcel. Niečo ma posunulo, aby som získal ďalšie materiály. Bol som si istý, že ich budem potrebovať.

Betónové trónové sedadlo

Spočiatku som vytvoril jamy v dreve. Potom som urobil výstavbu brehu betónových fliaš. Výsledok sa odchyľuje od pôvodnej myšlienky. Ale to nebolo samo o sebe zlé, a preto som sa s ňou najprv podelil o niekoľko podrobností.

Materiál

trónové sedadlá tvoria bloky betónových blokov

Najprv som položil na podlahu dva rady z mnohých fliaš. Potom som otočil konce strán. Potom som pripojil šesť blokov na povrch. Mám dve z nich ležiace, aby ste mohli umiestniť rastliny do nich.

Poznáte ich v zadnom rade a na druhej úrovni? Na vyššie uvedených obrázkoch môžete vidieť "stoličku trónu" z rôznych perspektív.

Je potrebný štrk

priniesť štrk do používaniaBola som si istá, že v mojej banke je potrebné dosiahnuť viac rastlinného života. Preto som položil bloky valcov na povrch. Oblázy sa ukázali ako ideálne na vyplnenie medzery. V závislosti od prípadu stavba teraz slúži ako blok alebo druh potrubia. To môže zabrániť prenikaniu vody v určitých situáciách a v iných - poslať ju. Nižšie vidíme japonskú trávu a kvetináče rôznych farieb.

Rastliny sú osviežujúce

trón sedadla vybudovať betónové kamenné rastliny ozdoba

Tu vidíte štrk na spodnej časti blokov valcov. Pozostáva z čadiča z pôvodného projektu záhradného záhradníctva.

Na dne blokov valcov

Štrk na zemi

Keď bolo všetko hotové, pridal som štyri mramorové bloky. Pokryl som všetko s kamienkami, potom som pridala nejaké malé rastliny do výklenku na oboch stranách lavice.

Pozrite sa na konečný výsledok môjho projektu, ktorý možno považovať za trón alebo sochárstvo.

Sídlo trónu je pripravené

trónové sedadlo z betónových kamenných rastlín

Tu vidíte to isté, ale vidíte zozadu. Je tu aj ďalšia možnosť: namiesto vankúša môžete vložiť rastlinu na vrch.

čelný pohľad

trón sedadla z betónu kameň rastlín čelný pohľad

Tým vzniká dekoratívna stena z tejto betónovej konštrukcie, ktorá tiež slúži ako stojan na rastliny. Jeden tak zaisťuje atraktívnejší vzhľad.

Blok valcov Bank

Milujem vzhľad sedadla trónu nad. Ale tiež som absolútne chcel štruktúru, ktorá bude slúžiť ako banka. Bol som inšpirovaný myšlienkami z blogu Kayly nazvaného The Basement.

Jedná sa o ľahko zostavený a cez malý nevyžiadaný a hlučný realizovateľný nápad. V projektoch som tam veľa vypožičala, ale chcela som ich realizovať v menších rozmeroch. Dal som svojmu manželovi príležitosť rozhodnúť o konečnom návrhu nezávisle na mne. Tu nájdete príslušenstvo, ktoré som začal.

Potrebné príslušenstvo

potrebné príslušenstvo pre banku

príslušenstvo

-          2,5-dlhý kúsok dreva, ktorý bol rozrezaný na polovicu. Samozrejme, môžete tiež zvoliť dlhšiu podľa potreby.

-          16 samostatných blokov valcov

-          3 kusy kameňa z betónu

-          rastlina

-          šindeľ

-          Zem pre kvetináče

Betón a drevo

Betónové bloky a drevo pre banku

Etapy budovania

  1. Vložte bloky valca do troch z dvoch radov. Uistite sa, že je správna vzdialenosť, aby ste mohli umiestniť drevený povrch a kamene nad ním.
  2. Umiestnite dve drevené dosky cez otvory a pripojte horné otvory blokov. Drevené dosky nesmú dosiahnuť najvzdialenejšie konce otvorov, ale akonáhle sa spustí, mali by byť skôr blízko, aby bola stavba stabilná
  3. Zložte dlažobné kocky na doske

Dajte rastlinám

Betónové bloky a drevo na budovanie bánk

Zvážte ďalšie zábavné bonusy. Do základne môžete pridať dva bloky. Jeden by mal ukazovať s otvorením smerom hore a druhým ležiacim naprieč. V hornej časti môžete vložiť rastliny. Na tento účel vyplňte medzeru štrkmi a tretina by mala byť pre rastlinu a zem. Hoci to vidíte na obrázku nižšie, ale na oboch stranách ste umiestnili rastliny.

Takmer hotovo

Betónový blok a drevo pre závody na výstavbu bánk

Chcete mať aj vankúše? To je určite skvelý nápad. V mojom prípade ma malé zvieratá trochu strachovali. To je dôvod, prečo som držal vankúše v skrini vo vstupnej oblasti a odstrániť ich podľa potreby. Väčšinu času sa to stane, keď si vonku užívam drink.

Vankúše hádzať zmeniť vzhľad

DIY betonstein lavičke hodiť vankúš

Chcete vedieť jedno z mojích tajomstiev? Pôvodne banka vyzerala inak, a aj keď imortelizovala svoj predchádzajúci vzhľad na obrázku nižšie. Je to skvelá voľba, ale v skutočnosti som chcel jasnejší pohľad. Ale potom som zmenil názor a prišiel k návrhu vyššie.

Ďalšia možnosť

Ďalšou možnosťou betonstein banky

S konečným výsledkom som veľmi šťastný. Ale v mojich očiach dvor stále vyzerá trochu tenký.

DIY wall art projekt pre vonkajšie prostredie

... a preto som v prospech projektu DIY exteriérovej steny. Urobil som výskum predtým a počas tejto doby som narazil na nasledujúci blok: Pozitívne Splendid. Tam som videl nápad s valcovaným machom. Miloval som ju a rozhodol som sa ju tam tiež. Bolo to o čerstvo narezanej tráve plnej kovových detailov.

Mech a plech

DIY plechový plech z plechu

V domácnosti sme mali plech, čo už bolo veľkou výhodou. Vystavovali sme ich ako plátno a magnetické kúsky. Jeden by mohol vymieňať vynikajúce obrázky nádherne týmito konštrukciami. Viditeľný kov po stranách vyzeral ako moderný rám. V tomto prípade ide o vrstvu machu na kovovom povrchu.

Nožnice sa používajú

Moss na nožnicové nožnice

Jednoducho som meral a odrezal mech a potom ho pripojil k kovu. Myslím, že výsledný vzhľad je jasný a veľmi upokojujúci!

DIY vonkajšie steny umenie

Moderné mechy a kovové DIY steny

Záverečné dotazy

Teraz sa pozrieme na konečné výsledky z nižšie uvedeného projektu. Vložil som zásobníky do kontajnerov vedľa dverí. Okrem toho som celú vec vyčistil červenou rohožkou. Dokončil som to dvoma malými maľovanými kvetináčmi, ktoré boli vykonané v modrej farbe.

uspokojivý

konečný vzhľad wandart lavice vonku

Niekedy majú malé detaily veľký rozdiel. Ďakujem za to, že ste dnes so mnou zdieľali radosť tohto projektu. Ako vidíte, v tejto izbe je ešte priestor na viac farieb. Osobne budem pokračovať dnes so svojim maratónom. Keď skončím s novými myšlienkami o vonkajšom prostredí, radi sa s vami podelím o to! Dúfam, že sa budete cítiť taky ako to!

              dekorácie nápad

vonkajšia výzdoba rastlín