Krásne kvetinové vzory a trendy na rok 2013

Krásny kvetinový dizajn a trendy stolová lampa zelená

Krásne kvetinové vzory a trendy na rok 2013

Apríl robí kvety a máj má za to vďaku za to ...

Ale kto hovorí, že budete musieť počkať do budúceho mája, aby ste si mohli vychutnať sezónne kvety? Súčasné návrhy kvetinových kvetín sú bohaté, oslavujú svieže farby a zaujímavé tvary.

Dnes by sme chceli predstaviť najvýraznejšie kvetinové vzory pre rok 2013. Tieto výbery - od moderných abstraktných kvetín až po motívy inšpirované akvarelom - vás určite chytia nepripravené a čo najlepšie!

Krásne kvetinové vzory a trendy postele zaujímavé
Môžete nájsť tradičný dizajn pastelových kvetov kedykoľvek, ak viete, kam sa pozrieť, ale prečo neskúsiť niektoré moderné varianty milovaných klasických vzorov? Aj v maloobchodných predajniach, ktoré majú v zásade tendenciu ponúkať viac bežných štýlov dizajnu, sa jedna alebo dve položky nachádzajú v úplne novom štýle. Pri štúdiu obrázkov nižšie si všimnite, čo vás priťahuje. Možno nie je to, že tie tipy, ktoré ukazujú najaktuálnejšie farby alebo najviac abstraktné prevedenie, sú nevyhnutne najúčinnejšie, najznámejšie alebo originálne. Niektoré dekoratívne kúsky s kvetinovými vzormi majú neodolateľnú kvalitu, ktorú je ťažké popísať! Čo je najdôležitejšie, nepredpokladajte, že "jarné kvety" sa stali niečím sezónneho klišé. Ako dokazujeme v našom príspevku, tento štýl je viac než by ste očakávali na prvý pohľad ...

Kvetinové tapety a záclony

Začíname s tapetou Serena Natural Multi, čo je dôležitý návrh Laury Ashleyovej. Ako uvádza popis produktu uverejnený na internetovej stránke šéfredaktora, tento vzorka je "kvetinovým dizajnom so štýlovými akcentmi štylizovanými v súčasnej módnej chuti." A naozaj je to! Najpôsobivejšou vecou je však spôsob, akým sa tieto vzory odchyľujú od štandardu Laury Ashleyovej a pridávajú niektoré retro štýly do mixu!

Moderné tapety s kvetinovými vzormi od Laury Ashley

Krásny kvetinový dizajn a trendy zdobenie steny papiera

Nie je ťažké prilákať ďalšie záclony IKEA s abstraktnými kvetinovými motívmi ... Táto dvojica záclon s jednoduchým názvom "Janette" vyniká jasnými zelenými tónmi a odvážnym dizajnom. Pre informácie: Model je tiež šedý.

Moderné abstraktné vzorované záclony

Krásne kvetinové vzory a trendy závesy záclonyNižšie uvidíme sprchovú oponu Winter Flower DKNY, dizajn s tenkým detailom na pravú stranu Donna Karan. Na tejto kúpeľni v tmavo fialovej farbe sa zdá, že ruže sú pripravené na lietanie. V skutočnosti sú ametystové tóny, ktoré oddeľujú sprchovú oponu veľmi zvláštnym spôsobom a dávajú jej dekadentný vzhľad. Celkový perleťový efekt je spôsobený bronzovým povrchom ...

Purpurová sprchová opona s kvetinovými vzormi od Donny Karanovej

Krásne kvetinové vzory a trendy fialové záclony

Kvetinové vzorované vankúše

Throw Vankúše sú perfektné riešenie, ak chcete do miestnosti podať dávku kvetinového štýlu. Nižšie je atraktívny dizajn vankúša od spoločnosti Z Gallerie a sme veľmi blázniví v súvislosti so vzormi Ikat tohto modelu s názvom Jacqueline. Abstraktne tvarovaná kvetinová kompozícia kombinuje modré, mäty a krémové tóny, pričom predmet je dostupný aj v odtieňoch citrónovej a oceľovej šedej. Spomenuli sme, že pre maximalizáciu komfortu je vankúš vybavený aj plnením dole ?! ...

Abstraktné zdobené vankúše

Krásny kvetinový dizajn a trendy abstraktné vankúše ruží

Ďalšia ponuka West Elm, s kvetinovým vzormi Siesta, je tiež elegantná a tradičná. To môže byť spôsobené skutočnosťou, že dekoratívny kúsok má podobný vzhľad ako akvarelový rozjasňujúci akvarel alebo skutočnosť, že sa použili farebné odtiene ako korál, ružová a modrá. Vankúšik je vyrobený zo 100% bavlny, vložka sa predáva samostatne.

Akvarelový vankúš - tyrkysová stolová lampa

Krásny kvetinový dizajn a trendy stolová lampa zelená

Keď už hovoríme o tradičných ročníkoch - nikto ich lepšie prispôsobí súčasným módnym trendom ako Jonathan Adler! Projektový projekt nového kvetinového vankúša sa nazýva Brasilia a je inšpirovaný tvarmi a farbami prírody. Ako ďalší bonus prichádza skutočnosť, že slávny retro článok je ručne vyšívaný!

Krásna kvetina na vankúši od Jonathana Adlera

Krásne kvetinové vzory a trendy vankúš Jonathan Adler

Posteľná bielizeň s kvetinovými motívmi

Stojí za to zdôrazniť, že žiadny čas roka sa neporovnáva s jarou, ak ste náhodou čistili posteľ! Prečo nepovažujete vzory kvetinových potlačov? A najmä tie, ako sú nečakané návrhy, ktoré čierne a biele posteľné plátno série Marimekko Kevatesikko Crate & Ozdobte hlaveň. Tento návrhový model, ktorý navrhol Erja Hirvi, je založený na štúdiách tvaru a štruktúry zarastenej rastliny lúk: Hádajte, čo to je! Áno, to je pravda, je to cowlip. Čo sa ukázalo: dobrý starý botanický koncept s osviežujúcou novou a modernou tvárou!

Čiernobiele plátno

Krásne kvetinové vzory a trendy posteľné čierne a biele

Kvetinová sukňa & Utierka Calista - o niečo jednoduchšia a štylizovaná čiara v porovnaní so zvyškom typického sortimentu Pottery Barn - je vyrobená zo zmesi bavlny a ľanu. Konštrukcia vyzdvihuje čaro kvetinového vzorovaného šálu a symetriu častíc mozaiky. A môže niečo vôbec byť vitalizujúcejšie ako farebná paleta modrej a bielej, najmä keď je prechod na letné poriadok dňa?

Navy modrá pokrývka na pokrývku s kvetinovými vzormi

Krásny kvetinový dizajn a trendy modré biele pokrývky

Kvetinovo zdobené koberce

Kvetinové koberčeky sú také, že slúžia ako ústredný prvok miestnosti a tiež hrajú úlohu viazacieho miesta v zariadenom zariadenom v miestnosti. Povedzme, že tu uvádzané dekorácie sú pravdepodobne patriace do typu, ktorý je určený pre centrum ... Srdečne Vás víta ÅKERKULLA - nový dizajn firmy IKEA. Na jednej strane je tento nízkoplošný koberec charakterizovaný ľudovým, tradičným vzhľadom, ale na druhej strane odvážnymi obrysmi a tvarmi, ktoré zdôrazňujú citlivosť návrhára kobercov na moderné výrazy.

Farebný koberec od IKEA

Krásne kvetinové vzory a trendy koberce farebné IKEA

Je to takmer nemožné ignorovať odvolanie CB2 je botanický koberec v spálenej oranžovej, najmä ako jeho odvážny dizajn a ohnivé farby sú skutočné lákavé! Tento klenot bol navrhnutý umelcom Matthewom Levom, ktorý po cestách do Chicagských botanických záhrad zaviedol do svojej práce kvetinovú fascináciu. Výsledkom je efektívna vizuálna hra so zreteľom na surrealistické kvety, je to koberec, ktorý upúta našu pozornosť svojimi šedými, hnedosivými a bielou tónovou bielou tónovou farbou na svetlom oranžovom pozadí ...

Žiariace púpava botanicky vzorovaný koberec

Krásne kvetinové vzory a trendy oranžový botanický koberec

Posledný článok, ktorý sme dnes zaradili do pozornosti, je koberec, ktorý prekvapuje svojim abstraktným dizajnom a mimoriadnym tvarom. Angela Adams 'ručne viazaný záhradný koberec vyrobený z čistej vlny patrí do série "Pathways". Inšpirovaný prechádzkou v záhrade je diel vyrobený zo 100% novozélandskej vlny. Zaujímavá nádhera, že?

Dúfame, že sme s našim príspevkom preukázali, že kvetinové vzory sú ďaleko od toho, čo kedysi boli. Takéto vyhlásenie je naozaj inšpirujúce! Nič nemôže rozveseliť toľko ako nová varianta klasického konceptu. Tým, že sa rozhodnete pre veľmi abstraktné návrhy, odbočíte na územie retro módy alebo uprednostňujete mimoriadne odvážne návrhy, môžete mať skutočnú kvetinovú oslavu, ktorá zodpovedá najnovším návrhovým trendom jari!

Abstraktné vzorované bežec Angela Adamsovej

Krásne kvetinové vzory a trendy farebný mäkký koberec Angela Adam