Cool deco nápady pre krby – zvláštne vzory

chladné dekorácie nápady na krby kreslo moderné pohodlné ergonomické drsné steny

Skrášľujte svoje krby pomocou nasledujúcich tipov na dekoráciu

S krásnymi farbami a doplnkami môže byť krb transformovaný do krásneho ohniska v obývacej izbe alebo kdekoľvek inde.

Chcete zdôrazniť prirodzenú krásu vašich krbov? Otvorte svoje zmysly pre širokú škálu možností.

Zbierky, pozoruhodné umelecké diela alebo rodinné fotografie môžu pomôcť. Toto sú len niekoľko príkladov, ako urobiť krb oveľa zaujímavejší a osobnejší.

Usporiadanie vašich osobných vecí môže byť nápadným vyhlásením, ktoré zlepší štýl vo vašej izbe.

Každodenné doplnky, rodinné predmety alebo umelecké diela môžu byť základom vášho štýlu zdobenia. Ale kreatívne umiestnenie alebo chytré doplnky môžu spôsobiť, že váš krb svieti. Či už ste fanúšikom tradičného, ​​moderného alebo eklektického štýlu, možno budete chcieť využiť tipy uvedené nižšie.

Vytvorte spojenia

cool deco nápady pre krby kreslá biele pruhy vankúše mantel
Ste v procese zberu položiek, ktoré chcete nastaviť na krbovej kachli? Alebo možno chcete dať nejaké na stenu vedľa nej? Vyberte ich tak, aby mali niečo spoločné.

- Zamyslite sa nad rodinnými zbierkami riadu, plastiky, starých kníh, ktoré pridávajú osobný dojem. Čím viac to je, tým lepšia bude celá vec. Naplňte krídlinu s týmito strapcami a zabráňte preplneniu. Dajte ich na rôzne výšiny a zaobchádzajte s nimi ako cenné zbierky.

- podobná farebná paleta môže viesť k úspešnej kombinácii položiek, ktoré by sa inak nezhodovali. Získajte dominantnú farbu v miestnosti pri projektovaní. Pozrite sa na položky v tomto odtieni. Môžu to byť sviečky, obrazové rámy alebo umelecké diela

- Rovnaký efekt ako podobná farba môže obsahovať aj položky, ktoré sa tematicky týkajú farebnej nuansy vo vašej izbe. Zbierajte predmety v prírode a skombinujte ich s krásnymi rastlinnými alebo botanickými výtlačkami. Ukážkové položky súvisiace s konkrétnym koníčkom.

- Môžete urobiť svoj dizajn ešte zaujímavejším opakovaním. To vám dá grafický charakter. Čo tri čierne a biele obrázky vašich detí stojace vedľa seba a starostlivo zarámované, zamrznuté a zavesené? Takáto konštelácia by mala skvelý účinok, že?

 Vytvorte jediný zberný prístroj

cool deco nápady pre krby biele žlté farby mantel rám obrazu

Použite jednoduchý a jednoduchý objekt na zdôraznenie úlohy krbu ako ohybu. Môžete zavesiť skvelý výkon alebo zrkadlo nad krbom. Dávate prednosť dosiahnuť ležérnejší štýl? Podporujte vybranú položku vedľa rámčeka rímsy proti stene.

Je stena veľmi vysoká? Potom zaveste obrázok tak vysoko, aby boli vnímané ako bežná položka.

Minimálna konštrukcia rímsy by zapadla do minimalisticky vybavenej miestnosti. Malá veľká krbová mantelová budova sa zdá byť potešujúca v miestnosti plnej luxusného nábytku.

Prineste trojrozmerné objekty dohromady

Ste v procese zberu rôznych, trojrozmerných predmetov pre krbovú mantel? Mohli by prispieť k obzvlášť zaujímavému vzhľadu prostredníctvom rôznych tvarov a veľkostí. Vložte zaujímavé kúsky na zadnej strane krídla. Ďalej môžete alternatívne z hľadiska vizuálne vzrušujúcich veľkostí vzhľadu. Potom položte objekty rôznych tvarov a veľkostí vedľa seba a dajte priestor medzi sebou.

Zmiešajte skupiny malých a veľkých objektov. Veľká konštrukcia by nemala zatieniť malé predmety.

Symetrická vs. asymetrický

cool deco nápady pre krby sedacie súpravy gauč rustikálny stolový lusterPri umiestňovaní rôznych predmetov na kontajner by ste mali zvoliť symetrický alebo asymetrický vzhľad. Mali by ste to rozhodnúť podľa vášho osobného vkusu alebo požadovaného vzhľadu.

- Symetrický proces je veľmi praktický a populárny, pokiaľ ide o návrh stopy. Výsledok je klasický a vizuálne príťažlivý. Najskôr by ste mali začať s objektom zaostrenia. Môže to byť buď najväčší, alebo ten s najväčšou vizuálnou silou. Vytvorte si cestu von pomocou vytvorenia zrkadlového obrazu. Jednotlivé kusy nemusia byť nevyhnutne identické, ale mali by byť spojené navzájom

- Asymetrické usporiadanie vytvára harmóniu medzi objektmi rôznych veľkostí a tvarov. Kľúč: Dosiahnutie rovnováhy bez nastavenia v rámci spoločnej línie. Nájdite rovnováhu na veľké, ťažké kusy tým, že ich kombinujete s malými. Asymetrické konštelácie sú vhodné najmä pre moderné byty.

-

Za krídlom

Dekorácia nemusí byť nevyhnutne na alebo nad krbom. Môžete tiež dať zarážajúce umelecké dielo za ním. Zvážte krbové kachle a krbové kachle.

- Počas teplého obdobia by ste mohli vyplniť čiernu dieru s čerstvými bielymi brezovými kmeňami. Tradičné ohnisko poskytuje klasický nádych. Pre viac grafického vzhľadu uložte záznamy z blokov do strán a odrežte ich konce.

- Spoločnou výzdobou krbov je krbová múrka a ďalšie nástroje. Môžu byť užitočné, ale môžu byť vhodné pre váš štýl a odrážajú vašu osobnosť. Nástroje nájdete na trhu v rôznych šikovných variáciách, ktoré by vyhovovali obdivuhodnému a elegantnému modernému štýlu. Zaujímavá ozdobná figúrka môže byť vítanou zmenou z každodenného štýlu. Okrem toho by ste tu mohli na veľké kusy dať svoj návrh: Jednalo by sa o kôš s kmeňmi, rastlinu v hrnci alebo kus sochy. Budú tiež silným ukazovateľom veľkého krbu.

Máte nejaké lepšie nápady na to, ako ozdobiť krb na nadchádzajúcu dovolenku? Určite vám tipy pomôžu!

Výnimočný krb na rohu steny

chladné dekorácie nápady na krby roh nízký konferenčný stolík pohovky police otvorené

Tradičná domáca výzdoba

chladné dekorácie nápady pre krby klasické tradičné drevené povrchy obrazovky

Klasický ornamentálny dizajn v obývacej izbe

cool dekorácie nápady pre krby klasické nástenné zrkadlo ornamenty stoličky

Svetlý, teplý obývacia izba

chladné dekorácie nápady na krby moderné vybavenie svetlé a teplé prostredie

Súčasná obývacia izba - elegantná výzdoba inšpirovaná prírodou

chladné dekorácie nápady pre krby moderné vybavenie pohovky

Rustikálna obývacia izba - drevený nábytok

chladné dekorácie nápady na krby moderný nábytok kamenné steny drevo

Vstavaný krb s olejovým povrchom

chladné dekorácie nápady na krby moderné zamatové pohovky mozaiky povrch   Tri obrazy nad krbomchladné dekorácie nápady pre krby oceľ drevené steny dizajn pohovky kreslo

Kamenný krb vo veľkej obývacej izbe - ergonomická kožená lehátka

útulný obývacia izba zabudovaný krb kameň recliner ergonomická biela koža

Masívne vstavané krby - stenové zrkadlo viselo vyššie

chladné dekorácie nápady pre krby tradične symetrické usporiadanie