Vytvorte rámčeky obrázkov: 5 kreatívnych nápadov na tvorbu domácich obrázkov pre obrazové rámčeky

Picture Frame Drotár Creative DIY nápady Picture Frame sama-make

Ako môžete vytvárať kreatívne obrazové rámce?

 

Rámy s obrázkami sú skvelým vynálezom: nielenže môžeme nechať spomienky na jedinečné chvíle s našimi blízkymi, ale tiež krásne vytvárajú vlastné štyri steny súčasne. Štandardné rámce z internetu môžu byť dokonca navrhnuté individuálne s malým úsilím a malou kreativitou.

Týmto spôsobom môžete poskytnúť miestnosti veľmi špeciálnu atmosféru a to isté niečo. A ak to nie je pre vás dosť, potom je najlepšie vytvoriť si vlastné obrazové rámce sami. Ako to urobiť, ukážeme vám tu.

Prispôsobte rámček obrázkov samolepiacou fóliou

Vytváranie rámov obrázkov Vytvárajte rámčeky s fóliou
Na prispôsobenie rámčeka s fóliou potrebujete iba štandardný plastový rám v požadovanej veľkosti (napríklad na adrese rahmendirekt.de), fóliu s obľúbeným motívom a nožnicami. Trochu zručnosti a trpezlivosti nie sú zlé, pretože film by mal byť presne strihaný, takže všetko vyzerá čisto a záleží na konci. Pri výbere rámčeka sa uistite, že je vyrobený z plastu a nie z dreva, pretože inak sa samolepiaca fólia odľahčí pomerne rýchlo. Napríklad, ak používate priehľadné fólie, môžete použiť plastový rám s efektom dreva, pretože priesvitné zrno je obzvlášť pekné.

Vytvorte kolík z rámčeka a tkaniny

Vytváranie rámov obrázkov Vytvorte čiaru z obrázkových rámov a textílií

Obrazové rámy robia drevené aplikácie na čipovej doske z rámov obrázkovAk chcete vytvoriť tabuľu s rámom obrázka, naneste najprv tenkú vrstvu korku na prednú časť zadnej steny rámu tak, aby sa fotografie mohli neskôr pripevniť pomocou malých čapov. Zadná stena s korkom môže byť potom pokrytá textíliou, takže drevená doska dokonca lepšie padne do zostávajúcich farieb miestnosti. Teraz môžete na ňom držať vzory rôznych stuh, ako chcete, takže celá vec vyzerá trochu hezky. Ak používate veľmi farebnú vzorkovanú tkaninu, taktiež môžete vynechať stuhu tak, aby sa mincovnica na konci nezdá byť príliš preplnená.

Ak napríklad vyhotovíte dosku pre detskú izbu, môžete na ráme nastaviť aj akcenty s malými drevenými aplikáciami, ako sú malé sovy. Keď dôjde k všetkému, dôležité poznámky a vaše obľúbené obrázky budú mať dôstojné nové miesto.

Vytvorte pamäťovú kartu s rámom a drôtom

Rámy obrázkov vytvárajú pamäťovú kartu z rámčeka a drôtu

Trochu iný typ dosky s čapom môže byť ľahko premiešaný pripevnením mnohých reťazcov remeselného drôtu na konce rámčeka s malými nechtami. Vyberte si špeciálny rámček, napríklad drevený obrazový rám v retrografickom vzhľade. Takže nechty na bočných stranách rámu na konci už nie sú viditeľné, stačí prilepiť malé kúsky prírodnej lýkovej alebo hodvábnej stuhy okolo neho. Pomocou malých drevených svoriek môžete pripojiť aj všetky poznámky alebo fotografie.

Vytvorte klávesnicu s rámom obrázkov

Tinker rámy obrázkov Sami urobte klávesy s obrazovými rámcami

Rámy obrázkov nie vždy musia byť použité na ukladanie a prezentáciu fotografií. Ak vyberiete zadnú stenu a skrutkujete malé háčiky do dreva na jednej strane rámu, obrazový rám sa môže nádherne premeniť na kľúčovú dosku pre celú rodinu. Ak pod ním položíte reťazec z pásky, môžete k nej priložiť aj malé poznámky. Nikto nikdy nezabudne kúpiť zoznam potravín, koniec koncov, väčšina ľudí nepôjde vonku bez toho, aby prešla kľúčovou doskou a vzala s nimi kľúče od apartmánu.

Vytvorte sami obrazové rámy z prírodného dreva

Vytváranie rámov obrázkov Vytvorte si obrazy z prírodného dreva sami

Ak by predchádzajúce nápady pre obrazové rámce ešte neboli dostatočne individuálne pre vás, potom môžete jednoducho vytvoriť svoje rámce sami. Napríklad to je jednoduché s trochou prírodného dreva, trochu tenkou stuhou a prirodzenou lyžicou na dekoráciu. Drevo sa nemusí kupovať, ale pri chôdzi ho môžete ľahko zbierať. Mimochodom, unášané drevo, ktoré je vyplavované prúdom na okraji väčšiny rieky, je veľmi vhodné. Ak chcete fixovať pásy, stačí vŕtať malé otvory na koncoch kusov dreva. Na tento účel by mal byť použitý špeciálny vŕtací stroj na drevo, ak je to možné, inak sa trosky dreveného dreva ľahko alebo dokonca zlomia, pretože sú veľmi mäkké. Keď je všetko pripravené, môžete tu priložiť svoje obľúbené fotografie pomocou malých drevených svoriek.