Nápady na letné dekorácie – 13 skvelých návrhov

letné deco nápady kvetinový vzor vankúš farbistý pastelové farby

Nápady letnej dekorácie - prebudíte letný pocit vo svojom dome

Prinášajte farby a pocit blížiaceho sa letného času do vášho domova s ​​našimi najlepšími tipmi a trikami - všetko od reorganizácie nábytku až po vôňu novej sezóny, ktorú môžete zažiť teraz a tu!

 1. upratať

Zamyslite sa nad svojim domom ako prenájom bytu na leto a uvidíte to v úplne novom svetle.

Otvorte dvere a okná, zatvárajte závesy a vyhadzujte temný, ponurý a roztomilý nábytok. Odstraňujte ťažké príslušenstvo vrátane nepotrebných malých dekoratívnych prvkov. V horúcich letných mesiacoch ich nepotrebujú.

Letné nápady dekorácie - od prestavby nábytku k vôňam novej sezóny

letné nápady dekorácie stolové okuliare okuliare čerstvé farebné
 1. Zakryte farebnú tabuľku

Ak potrebujete nový príbor na vašu ďalšiu večeru, kúpte si niečo s letnými vzormi a farbami. Kombinujte jasné kvetinové-tropické vzory na každodenných pokrmoch a miskách. Navrhujte improvizovaný bar na krásnom podnosi a usporiadajte tam fľaše a okuliare. Vtipné prvky ako miešadlá a papierové dáždniky vytvárajú nový vzhľad.

Jedenie vonku s rodinou

letné dekorácie nápady terasa jedáleň

 1. Predné na verande

Teplé počasie v letných mesiacoch je skvelou príležitosťou na usporiadanie záhradného jedla vonku na verande. Jesť v prírode s rodinou sa postará o to, aby ste využili všetko, čo leto ponúka.

Zmena usporiadania nábytku v lete

letné nápady dekorácie kvetinový vzor červená pohovka okno 1. Nový vzhľad

Krb je oko-lovec v miestnosti v iných ročných obdobiach, teraz v lete, ale nie viac. Potrebujete nové usporiadanie nábytku, ďaleko od krbu, ktoré už nie je centrom miestnosti. Potrebujú viac slnečného svitu, ktorý pochádza z francúzskych okien a dverí. Vymeňte ťažké závesy s gauzovými závesmi, ktoré umožňujú najľahší vánok do miestnosti. To je to, čo potrebujete v lete!

Vychutnajte si letný čas vonku

nápady na letné dekorácie záhradný nábytok dáždnik slnečník

 1. počas celého leta

Leto nie je len sezóna, je to ako stav mysle. Prepracujte svoje izby, aby ste si mohli užívať výhody leta. Napríklad položte veľký slnečník vonku, aby ste mali vonkajší vonkajší odtieň. Zaveste papierové svietidlá proti stromom a pobočkám vedľa terasy, čo umožňuje priateľstvo až do neskorej noci. Alebo ak je počasie búrlivé, môžete pohodlne zostať na krytú verandu, kde svieti lampa. Počas dažďa alebo lesku musíte vychutnať svoj letný čas.

Lesklé farby vytvárajú nový vzhľad.

letné deco nápady kvetina vzor tapet nátepiť

 1. Obnovte starý nábytok

Dajte starú stoličku alebo bočný stôl novú líniu života s lesklou sprejovou farbou v letnom odtieni, ako je obloha modrá alebo tráva zelená. Lesklé farby vytvárajú nový vzhľad. Uistite sa, že ste nainštalovali kusy nábytku, aby sa farba lepila na povrchu.

Nikdy nenechávajte stenu prázdnu

letné deco nápady kvetina vzor čerstvé nástenné maľby

 1. Umelecké diela na stene

Vytvorte tmavé steny s farebnými umeleckými dielami. Dostupné kusy nájdete takmer kdekoľvek online alebo na blších trhoch. Veľký kus alebo kolekcia kusov je dokonalým riešením pre prázdnu stenu.

Prírodné rastliny pridávajú do vášho prostredia veľa šarmu

letné nápady dekorácie prírodné prvky rastlín more pocit

 1. Prírodné bývanie

Ak chcete pridať atraktívnosť, rastliny sukulenty v nadmernej slimák škrupiny. Vyžadujú len málo starostlivosti, ale sú dokonalým doplnkom k letnému jedálenskému stolu. Kombinácia prírodných rastlín pridáva do vášho prostredia veľa šarmu.

Dobrá nálada v spálni

letné deco nápady kvetinový vzor čerstvé farby

 1. Šťastné nohavičky

Jasné výtlačky na posteľnú bielizeň okamžite vytvoria v spálni dobrú náladu.

Jasné farby vyzerajú šťastne a vytvárajú letnú náladu

letné dekorácie nápady kytice sklo žltá červená

 1. Čerstvá zo záhrady

Prineste do svojho domu jasné letné farby s čerstvo vybralými kvetmi. Môžete dosiahnuť veľký efekt v teplých farbách, použite nasýtený oranžový, žiarivo žltý, žiarivý ružový a zachráňte bohaté červené ako tmavočervené pre ostatné ročné obdobia. Malé skupiny jasných farieb vyzerajú šťastne a vytvárajú nepopierateľnú letnú náladu.

Vitajte v lete

letné dekorácie nápady tabuľka výzdoba stolovanie záhrada jedáleň

 1. Strana môže začať!

Privítame v lete, vonku! Nízke stoly, podlahové vankúše a záhradné osvetlenie - to určite vyhovuje všetkým. Jasné farby ako tyrkysová, červená a biela vytvárajú šťastnú atmosféru a všetci sa tu budú tešiť.

Túžba po mori

letné dekorácie nápady more oceán vôňa sviečky

 1. Letné vône

V lete to musí tiež vonia vo vašom dome vo večerných hodinách - a tak zmeniť vône! Perník a periwinkle sú skvelé vône pre zimné mesiace, ale teraz mnoho ľudí túži po morskom vánku a melóne!

Odstraňujte ťažké príslušenstvo vrátane nepotrebných malých dekoratívnych prvkov

letné dekorácie nápady chladné nápoje občerstvenie

 1. Buďte ľahko

Letné počasie ponúka perfektné príležitosti na opätovné použitie dlho zabudnutých domácich položiek. Napríklad strieborná misa môže byť naplnená skleneným tovarom, džbánom a ošetruje sa na letnom kokteilu, zatiaľ čo chladič šampanského slúži ako kontajner.