Stima zdvihnutá posteľ – štýlové nápady na záhradný dizajn

vysoká posteľ stima dekorácie chic

STIMA vyvýšená posteľ - praktické šperky pre vašu záhradu

STIMA zdvihol posteľ je na trhu pomerne nový produkt. Je to zvýšené lôžko, ktoré zaručuje slobodu kolena a nohy, chráni pred slimákmi a je ekologická. Výškové postele STIMA sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva Douglas jedľa, čo je ekologický materiál.

Douglaska jedľa je ihličnan. Pre konštrukciu výrobku sa používa výhradne drevo z Čierneho lesa z Douglasovej jedle. V zimnom roku je zberaná v nadmorskej výške 1000 metrov a je veľmi odolná. Využívanie dreva ako stavebného materiálu s vyvýšenými lôžkami je už roky vyhľadávané. Drevo je priedušné v porovnaní s plastom a kovom a zaisťuje lepšiu klímu na zemi. Môžete nájsť veľmi širokú škálu tvarov a farieb a na rozdiel od kameňov, zaberá veľmi málo miesta. V každom záhradkovom dizajne sa vyznačuje príťažlivosťou. Zvýšená posteľ sa vyznačuje jednoduchou konštrukciou. Nadácia je zostavená. Navyše, musíte ho pripojiť k mriežke. Jednotlivé prvky sa zostavia a potom sa fixujú. Film je pripevnený k nylonovej páske v hornej časti pomocou konzol. A to je všetko!

Integrujte zvýšené lôžko do záhrady!

šéf šesťuholníka repy zahrady
Čo potrebujete na stavbu vyvýšenej postele STIMA?

- 1 x vodováha

- 1 x bezšnúrový skrutkovač

- 1 kladivo

- 1 x vložka Torx

1 x príchytka a svorky z nehrdzavejúcej ocele

Prečo by ste mali integrovať posteľ STIMA? Vedeli ste, že výška budovy ohrieva zem rýchlejšie a svetlo je lepšie? Okrem toho vaša záhrada bude organizovaná prostredníctvom zvýšených postelí a vyzerá dobre udržiavaná. A v neposlednom rade pamätajte, že rastliny sa budú cítiť lepšie.

Vďaka svojmu zaujímavému tvaru môžu byť zvýšené lôžka STIMA umiestnené v strede záhrady ako hlavné protagonisti a priťahujú pozornosť bohatým výsadbou. Pozrite sa na modely a predovšetkým si vychutnajte záhradníctvo!

Model Cubus

Stima zdvihnutá posteľ model cubus

model Classic

Stima zdvihnutá posteľ model klasikaModel oválny

stima zdvihnutá posteľ model ovál

Modelové trio

Stima zdvihnutá posteľ model trio

Komfortný model

zdokonalené postele model pohodlie

Stima zdvihol model Canto

Stima zdvihnutá posteľ model canto

Model Comfort-U

vysoká pohodlie lôžka u

Model Cor

Stima zdvihnutá posteľ model kor

Model Flor

Stima zdvihnutá posteľ model flor