Sviečka dekorácie – skvelé DIY nápady, ako urobiť dekorácie roztavenými sviečkami v skle

Dekorácia sviečok s roztavenými sviečkami v skle: Tento DIY projekt stojí za to!

Dekorácia so sviečkami je pekná po celý rok. Je tu niečo zvláštne: môže trvať mnoho rôznych foriem. nevyhadzujte farebné a krásne voňavé sviečky, kedy už nemožno použiť tradičnú formu tohto. Aj keď sú takmer vyhorené, môžete si uvedomiť nádherné DIY projekty. Dnes sa dozviete, ako vytvoriť krok za krokom dekorácie z roztavených sviečky a / alebo v pohároch s marmeládou a ďalších produktov. Potom dostanete od nás tipy, ako s nimi úspešne dokončiť dizajn interiéru.

Sviečka dekorácie - DIY nápady s roztavenými sviečkami

deco sviečky mason sklenené remeslá nápady

Osvetlenie sviečok - nápady s okuliarmi

Dekko sviečky glasgefase dekoideen urobiť nápady sami
  • Získajte potrebné materiály

Na tento projekt DIY potrebujete len málo materiálov. Najprv určite množstvo sviečok, ktoré chcete použiť. V prvom rade je potrebné sklo, vosku a za sliny a drôt (v zodpovedajúcom počte sviečok).

Nezvyčajné nápady na to, ako si sami urobiť dekorácie so sviečkami

deco sviečky byt vyzdobiť nápady remeslá nápady

Dekorácia so sviečkami - farebné nápady pre domácu dekoráciu

deco sviečkový vosk používajte sklenenú nádobuAk si kúpite bezfarebný vosk, môžete ho farbiť vhodnými olejmi.

Svietnikový vosk môže pozostávať zo starých, nepoužiteľných sviečok alebo si môžete kúpiť tento projekt. Môžete si vybrať vosk pre každý objektív, alebo môžete skúsiť miešať niektoré nuansy dohromady.

Krásna zmes farieb robí sviečku celkom originálnou

sviečky dekorácie diy nápady dekoratívne nápady

Vytvorte farebné sviečky sami

sviečky samotné vyzdobiť farby

V tomto bode má zmysel premýšľať o umiestnení sviečok. Pre rôzne miestnosti môžete potrebovať rôzne odtiene, aby mohli úspešne plniť svoju dekoratívnu úlohu.

Vytvorte si vlastné sviečky v originálnych fľašiach

deco sviečky diy myšlienky fľaše

  • DIY sviečky s drôtom - krok za krokom

Roztaviť vosk!

Ak chcete sviečky roztaviť, potrebujete sklenenú nádobu, ktorú umiestnite do hrnca naplneného vodou. Prineste to na varnú dosku a varte vodu. Pridajte vosk do sklenenej nádoby a počkajte, kým sa správne roztopí. Môžete ho zamiešať pomocou drevenej lyžice. Možno budete môcť pridať farbu vône alebo vosku.

Pripravte si okuliare na sviečky!

Ako sa to stane, môžete pripraviť zvyšok projektu DIY. Vezmite si drôt a prilepte ho asi do stredu ražničky. Umiestnite ho vertikálne do otvoru na sklo. Kábel sa musí dotýkať zeme.

Usporiadajte niekoľko farieb vedľa seba

sviečky zdobenie mason jars farebné

Urobte to isté pre všetky zvyšné sviečky, ktoré chcete urobiť.

Vložte vosk do skla

Najskôr nalejte veľmi malé množstvo vosku do sklenených nádob určených pre sviečky. Nechajte to vychladnúť. Akonáhle je zima, môžete vylejeť zvyšok. Môžete to urobiť aj v porciách. Tým sa rovnomerne roztiera vosk a vodič sa postaví rovno.

Ozdobte apartmán sviečkami

sviečky dekorácie vosk taviť poháre deco

Tipy na distribúciu sviečok v dome

V závislosti na tom, ako plná poháre s voskom Tieto sviečky môžu byť o niečo bezpečnejšie ako obvykle, pretože plameň je chránený pred kontaktom s inými predmetmi. Takže máte veľa voľnosti pri distribúcii týchto.

Používajte sviečky a kvety pre domácu výzdobu

sviečky dekorácie remeslá nápady deko nápady

Pohybujú dobre s knižnicami a inými otvorenými policami. Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali vhodnú vôňu pre každú izbu. Niektoré majú povzbudzujúce a iné - upokojujúci účinok.

Samozrejme, že tieto DIY sviečky majú dekoratívny efekt a musia zodpovedať farbe zvyšku dekorácie: mali by buď pritiahnuť pozornosť ako lesklé akcenty, alebo korešpondovať s farbou pozadia.

 Originálna dekorácia, ktorá prináša do atmosféry romantiku

deco sviečky zdobenie diy dekorácie so sviečkami