V kúpeľni: elegantné nápady pre dizajn ružovej kúpeľne

ružová kúpeľňa navrhuje ženské moderné elegantné umývadlo

 V kúpeľni: elegantné nápady pre dizajn ružovej kúpeľne

V mladších rokoch som nebol fanúšikom dievčat ružovej farby, ale v poslednej dobe som v kúpeľniach videl nejaké fantastické využitie tejto farby a dali mi nové ocenenie za výrazný odtieň. Rosa sa nemusí obmedziť len na kúpeľňu.

Hlboká malinová farba môže vyzerať veľmi sofistikovane v kúpeľni majstra alebo hosťa. Ak kombinujete ružovú farbu s ostrými bielymi, silnými odtieňmi šedej alebo dokonca hlboko čiernou, kúpeľ bude veľmi osviežujúci.

Pozrite sa na sedem štýlových kúpeľov, ktoré vyzerajú pekne v ružovej farbe spolu s tipmi, ako pracovať s týmto odvážnym výberom farieb.

Výber ružovej farby pre kúpeľne (zľava doprava)

ružová kúpeľňa navrhuje tieňovanie výberu apartmánov
Uprednostňujem tučný ružový, ale ak chcete, aby bol jasnejší, nájdete tieň, ktorý prináša niečo chladné - bude to menej ako vajcia.

Razz Dazzle 1348 Benjamin Moore
2. gala Rosa SW6579, Sherwin-Williams
3. Foxy Rosa 110B-4, Behr
4. Veľmi Berry 1002-1A, Valspar

Tento nasýtený malinový odtieň je príjemnou farbou pozadia pre čerstvý, biely povrch v miestnosti

moderné kúpeľňové ružové prevedenie sprchové kabínové sklenené posuvné dvere

Očarujúce dvere na stodole skutočne vyčnievajú. Napriek intenzívnej farbe na stenách sa izba cíti otvorená a vzdušná.

Ak dávate prednosť jemnejšiemu ružovému nádychu, nechajte sa inšpirovať touto krásnou kúpeľňou s mäkkou ružovou mozaikovou dlažbou

moderná kúpeľňa ružová dizajn dlaždice zrkadlo mozaika závesná lampa Myslím, že Rosa vyzerá najlepšie s bielymi a chladnými neutrálmi, ale pridávanie drevených tónov na paletu je skvelý spôsob, ako to pomôcť zahriať.

Hot Pink a Black robia chladnú a dramatickú farebnú kombináciu

moderné kúpeľňové ružové prevedenie svetlé steny drezu

 Odvážna farebná stenová farba a atraktívne rámované zrkadlo sú v tejto miestnosti atraktívnymi prvkami. Udržanie stropu, pracovnej dosky, podlahy a spodnej časti bielej steny spôsobí, že miestnosť bude ľahká a otvorená.

Tu je dôkaz toho, prečo by Rosa nemala byť príliš rozrušená alebo dievčenská

Ružové kúpeľne navrhuje regály tkaniny prívesky svetla priemyselný štýl

 Tento pekný kúpeľ získava pekný nárast z malinovej ružovej kachľovej dosky a stojanu. Dlaždice sú zvyčajne lacnejšou voľbou pre dosky ako kameň alebo kremeň, tak prečo by ste nemali malú zábavu s farbou?

Nebojte sa používať svoj obľúbený odtieň

ružová kúpeľňa navrhuje ženský umývadlo steny zrkadlo

Je to odvážna voľba farby pre skriňu - milujem to, keď majiteľ domu je pripravený zlomiť neutrály a okoreniť miestnosť svojimi obľúbenými farbami. Toto by bolo menej úspešné, ak by existovali konkurenčné farby alebo prvky v miestnosti. Ale pretože miestnosť má inak obmedzenú farebnú paletu a nie je príliš zdobená alebo preplnená, myslím, že tu vyzerá fantasticky.

Môžete to urobiť, keď to vyvažujete s ostatnými farbami a prvkami v miestnosti.

Ružová a silná oranžová tvoria zábavné a živé duo

Moderný kúpeľňový ružový dizajn WC skrine zrkadlo umývadlo Je to veľmi energetická kombinácia farieb, ktorá nie je zvlášť upokojujúca, ale funguje to dobre v miestnosti, kde trávite veľa času lenivý, ako napríklad kúpeľňa alebo kúpeľňa pre hostí. To by tiež bola pekná paleta pre ružovo-milujúci dospievajúci kúpeľ.

Ružová s jarnou zelenou je ďalšia z mojich obľúbených farebných kombinácií

Ružová kúpeľňa navrhuje ženský pastel mozaika dlaždice steny zrkadlo

Táto mäkká a pekná kúpeľňa ukazuje, ako používať ružovú farbu, ktorá nie je nad vašou hlavou a nie je príliš sladká. Stáva sa správna rovnováha medzi jemnou, peknou a upokojujúcou, ale elegantnou.

Povedzte nám, čo si myslíte o Rosovej teraz?

ružová kúpeľňa navrhuje ženský minimalistický oddeľovač vane