Krásna spálňa v červenej a bielej

Spálňové červené a biele červené posteľné fotografie

Zvoľte tučnú farebnú paletu doma

Deň svätého Valentína nie je tak dlho a možno je veľa pod vplyvom nálady tohto festivalu. To je tiež pravda pre mňa, a preto som sa cítil inšpirovaný k napísaniu článku o romantickom spálni v spálni.

Krásne spálne v červenej a bielej - červenej a bielej farbe vytvárajú perfektnú atmosféru

Nástenné dizajnové línie izba v červenej a bielej
Áno, jednoznačne červené a biele fitingy v spálňach nie sú v dizajnových časopisoch ničím výnimočným. Ale kedy ste naposledy videli tento prehľad? Čo môže byť lepšie ako živé červené a biele izby, ktoré vyžarujú súčasný vkus?

Hore vidíme červené a biele vzory v odrode. Spolu vytvárajú bezchybný vzhľad, ktorý možno opísať ako kráľovský. Verte mi, nepotrebujete žiadne ďalšie ozdoby.

Vo vyššie uvedenom príklade musíte vyvíjať svoju predstavivosť

čalúnené kreslo osvetlenie fialová izba v červenej a bielej

 Predstavte si, ako táto sada stoličiek s podrúčkami bude bez problémov zapadať do vašej spálne. Farba dáva miestnosti charakter. Knoflíkový štýl zvyšuje ohnivý vzhľad.

Žiadna bežná červená a biela dekorácia

červené čalúnené šedé osvetlenie izba červená bielaUrčite atmosféra na obrázku nižšie nevykazovala klasický červený a biely vzhľad. Ale tu sa stretávame s novými rozmermi výstuže pomocou zariadenia, ktoré pozostáva z farebných výbuchov a farebných vzoriek. Červený strop, vysoký gradient a nádherná súprava svetiel prinášajú dostatok červených odtieňov, aby obohatili inak neutrálnu farebnú spálňu.

Nasledujúci obrázok zobrazuje ďalší príklad, ako je ten od spoločnosti Savio, o ktorom sa práve diskutovalo & Ravi

Červená a biela červená čalúnená čelo

 Je to šedý oblek, ktorý nám tiež ukazuje, ako urobiť niečo skvelé z oslnenia červených akcentov. Mestské podkrovie a byty budú mať z týchto dekoratívnych nápadov veľa prínosov. Pravdepodobne preto, že takéto priestory sú zmesou sofistikovanej dekadencie a priemyselného rezania.

Rozmýšľate o útulnej izbe?

Spálňa červená biela červená postel vzorované orientálne

Určite by ste nevadili miestnosť, ktorá poskytuje pohodlie a štýl. Nič nemôže byť vhodnejšie pre víkendové šťastie ako pohodlné lôžko v nádherne navrhnutom priestore zaplavenom prirodzeným svetlom.

Pozrite sa na tento veselý etnický koberec

Červený perzský koberec bočný stôl Spálňa červená a biela

Červená a biela spálňa na poschodí je dosť dobrá pre každého, kto si užil dúšok čaju. Ide tu o akúsi súčasnú výzdobu. Ale vaša vlastná postava nie je zmätená, že?

Ak existuje otázka etnických vzorov, tak by som chcel položiť nasledujúcu otázku: Ako nájdete farebné modré a žlté vankúše, ktoré dopĺňajú hlučné ružové dekorácie? Spálňa na poschodí s asijským bočným stolom vedľa postele a koberec s kmeňovými motívmi sa môžu rýchlo stať obľúbenými u dobrých dizajnérov. Najmä tí, ktorí milujú kultúrne obohatené prostredie, to ocenia.

Tu sa červená stena nezdá tak nápadná, ale spája veľmi zaujímavé s interiérom

ložná posteľ v červenej a bielej farbe

Cool a moderné

cool moderné červené a biele červené posteľné stoličky postele

V každej žene žije Marie Antoinette, nemyslíš? Z času na čas sa v nás prebúdza a vedie nás k parížskemu štýlu interiérového dizajnu. Nemôžem nájsť nič zlé na to! Skôr by som odporúčal každému, aby sa cvičil, ako s ním zaobchádzať. Na obrázku nižšie skončil tento nádherný červený a biely interiér, obohatený o niektoré moderné dotyky.

Ak chcete udržať vaše steny jednoduché a čisté, potom by ste tiež museli zakryť okná s závesmi, aby bol obraz úplný. Červené závesy, či už zo sametu alebo hodvábu, sú prvky, ktoré môžu veľmi elegantne obohatiť váš interiér.

Z Arthouse Baku

ložná posteľ v červených a bielych maľbách

By Borden Interior Associates

červená moderná obývacia izba spálňa v červenej a bielej lampy

Tmavé a nebezpečné sa niekedy môžu objaviť v rovnakej farebnej kombinácii. Toto nám ukazuje ďalší príklad. V miestnosti nižšie dominantné červené tieňovanie s bielym prízvukom poskytuje tú správnu náladu pre valentinku. Pridajte pohár vína, niektoré jahody obalené čokoládou ... to bude perfektná noc!

Rikki Synder

červená posteľ koberec vzorované spálňa v červenej a bielej

Od spoločnosti Billy Benson

červená masívna zásuvka konferenčný stolík Spálňa v červenej a bielej

Z Florensa USA

Spálňa v červenej a bielej sklenenej stene feng shui