Kúpeľňa à la Shabby Chic

Hip, individuálne a oveľa elegantnejšie, ako si myslíte: Shabby Chic sa stala neoddeliteľnou súčasťou moderného vybavenia. Tento štýl zdobí starožitné dedičstvo, novo objavené objavy blšieho trhu a veľa domácej dekorácie. Všetko, čo sa páči - a má zmysel - je povolené. Pre štýl rozpráva príbeh: štýlová cesta časom s pokladmi z minulosti. Všetky vyzdobené detaily a kúsky srdca sú reinterpretované a robia kúpeľňu osobitným miestom.

Výber farieb: jemný a pastelový

Rosé, obloha modrá, jemná bledožltá a jemná tyrkysová - to sú správne farby pre rozkošný vzhľad. Ako dizajn na stenu alebo podlahu, farby prichádzajú do svojich vlastných. Viac obmedzenia umožňujú krémové dlaždice, ktoré dokonale zosúlaďujú jemné nuansy. Svetlá opona zdôrazňuje jemnú stránku štýlu; kvetinová sprchová zástena rozprestiera romantický pocit a doplnky ako sú rámčeky na obrazy, kvetináče a vázy v modernej pastelovej farbe pre správnu atmosféru. Pri výbere sanitárnych predmetov môžete tiež zachytiť farebné trendy: umývadlo vo svetle Whispher Rosa čerpá ženský vkus. Pre tých, ktorí dávajú prednosť rustikálnejšiemu Shabby Chicu, toaletní sedadlo v podobe tyrkysového farebného dreva vytvára štýlové vyhlásenie. Tieto a iné očarujúce nápadné šikovné nápady je možné zakúpiť na adrese www.calmwaters.de.

kúpeľňa ošúchaná elegantná ružová kovová stolička nožná vanička

Očarujúci kontrastný program

Okrem farebného výberu farieb patrí farebná zmes materiálov do takzvaného "ošúchaného" vzhľadu. Zmes starých dizajnov a nových obľúbených kúskov vytvára očarujúce čaro. Neexistujú žiadne pravidlá, ani jednotný koncept, ktorý by sa držal. Môžete sa skombinovať, ako si prajete - a verte nám: Nakoniec kúpeľňa bude vyzerať nádherne! Na šikovnú šikovnú šikovnosť: polica plná kvetov z kovu a opulentné zrkadlo a nádherný luster; nostalgické kohútiky, plyšový koberec s kvetmi, veľa dreva a ako kontrast úplne nový kúpeľ voľne stojaceho.

Oko-catcher: Upcycling umyvadlo

Máte starožitný kostým v podkroví? Skvelé, potom vytvorte základňu pre nové umývadlo na pult! Prípadne sa môžete pozrieť na blší trh, pravdepodobne nájdete starožitné skrinky z masívneho dreva pre vašu kúpeľňu. Ošetrite drevo tvrdým voskovým olejom, aby ste ho chránili pred vodou a vlhkosťou. Opatrne vyvŕtajte otvory pre odtok a hadice na príslušenstvo do horného dreveného povrchu. Utesnite rezné hrany hygienickým silikónom, naneste aj spodnú stranu umývadla s lepidlom, vložte ho a vaša nová umývacia plocha je pripravená. Jednoznačne jednorazová a rozhodne ošúchaná šikovnosť.

kúpeľňa ošúchaný elegantný životný štýl pletený kôš drevo tabuľka márnosť jednotky

Podrobnosti zo starého a nového

Milé dekorácie a hravé doplnky korunujú kúpeľňu. Jemné ružové sviečky, prútené koše na kozmetiku a ďalšie, farebné sklenené poháre a starožitné flakóny parfému robia ošúchanú šikovnosť. Či už z blšího trhu, vyhĺbený zo suterénu alebo kúpil nový - štýl žije z farebnej kombinácie. Okrem toho môžete do kúpeľne integrovať veľa domácich spotrebičov. Háčkované šperky nasmerujú pohľad na pult, špeciálne navrhnutá sprchová opona s volánkami a výšivkou svedčí o romantike a individualite a drevený znak s osobnou poznámkou dáva kúpeľni svoj očarujúci charakter. Ale pozor: s príliš veľa dekorácií sa kúpeľňa môže rýchlo zdajú byť preťažené. Zamerajte sa na všetku pozornosť na detaily iba na účelné akcenty na vytvorenie kúpeľne, aby ste sa cítili dobre.

kúpeľňa ošúchaný elegantný vzhľad prútený koše retro kufor márnosť

kúpeľňa ošúchaná elegantná kúpeľňa dekor biela ružová prízvuk sprchová kabína

kúpeľňa ošúchaný elegantný vzhľad stará kaviareň vane voľne stojaca svietnik