10 najhorúcejších kúpeľňových trendov v roku 2017 – navrhovanie kúpeľne, ukazuje nové horizonty

Dnešný dizajn kúpeľne sa stáva pohodlnejším a útulnejším a to je presne to, o čom radi hovoríme. Osobitné potreby užívateľov v tomto roku sú najvyššou prioritou, po ktorej sa kúpeľňový nábytok a dizajn kúpeľne vyrovnávajú.

Súčasná kúpeľňa sa nazýva "Wohnbad"

Ale možno vaša dizajn kúpeľne je už pevná a len ste sa opýtali, kde si kúpiť dobré a cenovo dostupné kúpeľňové doplnky? Dobré kúpeľňové skrinky od firmy Schildmayer, ktoré vyhovujú všetkým vašim veciam na kúpanie a nezabezpečujú dostatok priestoru a priestoru, patria medzi najpresnejšie kúpeľňové trendy v roku 2017.

návrh dizajnu kúpeľne útulný

Trend 1) Ergonomické toalety a protišmykové obklady alebo špeciálne povrchy v sprche nás sprevádzajú od tohto roka a v lepších rozpracovaniach.

Trend 2) Osobná bezpečnosť a pohodlie spojené s udržateľnosťou vedú k novému a lepšiemu vnímaniu priestoru, ktorý sa doteraz obmedzil na funkčnosť a hygienu.

kúpeľňa navrhuje malú kúpeľňu
Digitálny kúpeľ

Trend 3) Úsilom roku 2017 je nepochybne digitálna kúpeľňa, ktorá prirodzene dopĺňa váš inteligentný domov. Energeticky úsporné LED osvetlenie kúpeľne je teraz možné ľahko ovládať stlačením tlačidla, rovnako ako požadovaná voda alebo izbová teplota. Ako ste si možno všimli, návrh kúpeľne dosahuje nové rozmery a výšky, ktoré jednoducho sľubujú lepšiu kvalitu života, ktorá je súčasťou štvrtého trendu roku 2017.

návrh dizajnu materiálu kúpeľne

Trend 5) Pokiaľ ide o dizajn interiéru, doska sa úplne znova otočí. Veľké a svetlé kúpeľne pripomínajú roky rokov Bauhaus. Redukované formy a individuálne špliechanie farieb oživujú vašu kúpeľňu a 3D zrkadlové skrinky vizuálne zvyšujú vkusný interiérový dizajn.

Trend 6) Pre voľne stojace vane je aj priestor v menších kúpeľniach, pretože tu by ste mali nájsť aj niekoľko minút relaxácie a radosti.

kúpeľňa módna knižnica kúpeľňa trendy 2017kúpeľňa dizajn wellness centrum

Trend 7) vzhľad dreva

Máte radi vzhľad dreva, môžete značne zdobiť kúpeľňu drevom na základe trendov v roku 2017. Dizajnové umývadlá na drevo alebo vane, ale aj dlaždice v dreve, vyzerajú okolo špecifického pocitu pohody a zdokonaľovania.

kúpeľňa design obývacia izba kúpeľňa trendy 2017

Ďalšími rastúcimi trendmi v tomto roku sú WC bez WCTrend č. 8) a geometrické vzory stien (Trend č. 9). A ak je všetko stále prirodzené a 100% navrhnuté podľa vašich osobných potrieb, nie ste len vo svete Trend č. 10, ale môžete oceniť seba ako šťastnú osobu a plne si vychutnať svoj osobný a pohodlný kúpeľ.

kúpeľňové rám oranžové kvety

dizajn kúpeľne