25 moderné sklenené sprchové stojany – Už ste si vybrali svoje?

Moderné sklenené sprchové kabíny v kúpeľni minimalistické

 GrossesPonuka sprchovacích kabín

V týchto dňoch je kúpeľňa svätá miestnosť v každom dome. Malé súkromie pre relaxáciu a starostlivosť o telo. Dokonca aj v dávnych dobách kúpanie bolo obzvlášť dôležitým rituálom pre starých Rimanov, stavali veľkolepé kúpele, teda chrámy ich kultúry kúpania.

V našom dynamickom každodennom živote sa relatívne malý priestor v našom byte stáva čoraz dôležitejším – v kúpeľni! Pre nás je mimoriadne dôležité ako dobre navrhnutá malá miestnosť a útočisko pre relaxáciu a odpočinok. Preto je to také dôležité: ako ste navrhli svoju kúpeľňu? So sprchovacím kútom alebo vaňou?

25 domácich nápadov pre moderné sklenené sprchové kabíny

Moderné sklenené sprchové kabíny z tmavého azenteho dreva
Od 60. rokov 20. storočia sú sprchové kúty veľmi populárne vo všetkých európskych domácnostiach a postupne nahrádzajú už zriadené vane. Najmä v posledných rokoch sa tvárou v tvár rastúcim cenám energie stále viac a viac ľudí rozhodne pre energeticky úsporné sprchové kúty. Dizajn moderných sprchových stien je pestrý a zaujímavý.

Aké výhody máte vo vašej kúpeľni so sprchovacím kútom:

  • Pohodlie pri sprchovaní
  • Vaše súkromie
  • Rýchle čistenie a ľahká starostlivosť
  • Šetrí čas a energiu

Či už dávate prednosť plne orámovanému, čiastočne orámovanému alebo bezrámovému sprchovému kabíne, je vlastne len záležitosťou vášho záujmu, pretože technicky to urobilo veľký pokrok vo výrobe sprchovacích kabín.

Vybavená kúpeľňa má najmodernejšiu sprchovú kabínu s modrým sklomAlls

moderné sklenené sprchové kabíny minimalistické

Keď si kúpite sprchovací kút, musíte zvážiť niekoľko vecí a urobiť nejaké rozhodnutia. Radíme vám však: nechajte väčšinu práce na odborných znalostiach odborníkov v tejto oblasti. Máte skúsenosti a radi vám pomôžeme. Napríklad výber tvaru sprchovej vaničky nie je len vecou chuti. Pentagonálne alebo kvadrantové, štvorcové alebo obdĺžnikové sprchové kabíny majú svoje výhody a nevýhody v závislosti od vašej situácie v kúpeľni. Dvere v oblasti sprchovacích kabín sa v posledných rokoch stali skutočne rôznorodými. Ponuka sa skutočne zvýšila a výhody každého modelu sú často zrejmé len pre vášho odborného poradcu.

Faktory ako je hrúbka skla, farba profilu, konštrukcia dverí, dizajn, výplň skla alebo vaše osobné preferencie zohrávajú dôležitú úlohu pri výbere kabínového riešenia.

Radi by sme Vás inšpirovali čerstvými nápadmi a včasnými konceptmi!

Moderné sklenené sprchové kabíny fialové farby svetlo technologickéUrobte si svoj osobný štýl v kúpeľni! Ako to môže vyzerať inak, ukážeme vám tu v našej galérii!

Zažite nový pocit oddychu a pohody vo vašej kúpeľni s moderným sprchovým kútom!

Moderné sklenené sprchové kabíny s akrylovou plastovou technológiou

Šedé, chladné odtiene v kúpeľni

Sprchové kabíny zo skla ponúkajú vaňu

Ázijské dekoratívne prvky v kúpeľni – kompaktná priehľadná sprchová kabína

Moderné sklenené sprchové kabíny na kúpanie koberce mäkké tmavo hnedé  Moderné sprchové kúty-from-skla osvetlenie   Súčasné, vysoko technologicky vybavené sprchové kabíny

Moderné sklenené sprchové kabíny ergonomická technológiaSklenené sprchové kabíny s dizajnom šedej steny

Zaujímavé vzorované dvere z matného skla

Sklenené sprchové kabíny so šedým dizajnom krásne sklenené sprchové kabíny kompaktné inovatívne  Útulné a tepléModerné sklenené sprchové kabíny minimalistické hnedé

Steny v kúpeľni s obložením dreva

Moderné sklenené sprchové kabíny s minimalistickou vaňou

Kompaktná sprchová kabína s posuvnými dverami

Moderná sklenená sprchová kachľová kvetináč

Docela jednoduché, ale praktické

praktická sprchová kabína zo skla bieleho rámu

Technologické vybavenie a ergonomický dizajn

Moderné sprchové kabíny vyrobené zo sklenených technologických zariadení krásne sklenené sprchové kabíny technologickej základne kabinetu Moderné sklenené sprchové skrinky s tradičnou kúpeľňou krásne sklenené sprchové kabínky tradične béžové

Cieľový dizajn, monochromatické farby

Moderné sklenené sprchové priečky sivé monochromatické

Dramatické tmavočervené steny v kúpeľni v porovnaní s priehľadným sprchovým kútom

Moderné sklenené sprchové kabíny

Malá sprchová kabína s matnými sklenenými dverami

inovatívne sklenené sprchové skrinky umývadlové stoly