Vytvorte si Herrnhuter Stern: Vianočné očakávania s dlhou tradíciou

Hviezdička Herrnhut je symbolom Vianoc. Stojí za to Betlehemská hviezda, ktorý viedol mudrcov k postieľke s novorodeným Ježišom. A vedeli ste, že najväčšia moravská hviezda s 110 bodmi visí v kostolnej sále moravskej cirkvi v Herrnhute v Sasku? Prostredníctvom misijnej činnosti slobodnej cirkvi sa hviezda Herrnhut časom rozšírila na celom svete. A tak ho dnes predávate v Jeruzaleme.

Ako môžete vlastne vytvoriť Herrnhutovu hviezdu? Usmernenie tej doby sa sotva zmenilo. Bežná hviezda má 25 jadier, ktoré sú spojené s kovovými klipsami. V podstate je kompilácia hviezdy Herrnhutu dosť jednoduchá a dokonca aj pre veľmi nezkušených fanúšikov žiadny problém vôbec. Pretože jednotlivé časti sú prefabrikované spolu s potrebnými dodatočnými materiálmi z výrobne Herrnhuter Stern a ponúkané zákazníkovi v remeselnej súprave.

Vytvorte si nádhernú Herrnhutskú hviezdu sami

herrnhuter hviezda sám drotár vianočné dekorácie diy nápady

Vytváranie Herrnhutera Stern sami je jednoduché

Pravý moravský klobúk je patentovaný a zabalený s podrobnými pokynmi do vášho domova alebo na vás čaká na vianočnom trhu. Po kúpe by mal každý vytvoriť vlastnú hviezdu Herrnhutu alebo len spoločne s rodinou. Konkrétne, Herrnhutian hviezda sa volá, od začiatku do konca - handmade!

Keď prvýkrát vytvoríte takúto hviezdu, potrebujete v priemere asi 40 minút. Prečítajte si stavebnú príručku v mieri a postupujte krok za krokom, pomaly - s láskou a trpezlivosťou. Hviezdy sú zvyčajne vyrobené z papiera alebo z plastu a sú skonštruované takzvanými montážnymi konzolami. Môžete si vybrať rôzne veľkosti a farby podľa vlastného vkusu a osobných potrieb.

Klasická hviezda Herrnhut v bielej a červenej farbe

originálne farby herrnhuter hviezda drotár sám




Pôvodné farby Moravy sú prevažne biele a červené, biele pre Kristovu nevinnosť a červené pre svoju vyliatu krv na kríži. Slávna hviezda je veľmi často videná len čiernobielo, najčastejšie v žltej alebo červenej farbe, ktorá svieti tak nádherne na oknách a oblúkoch z prvého adventu. Jednoducho nebeské!

Tu je jednoduchý sprievodca pre papierovú hviezdu Herrnhut pre interiéry:

Žiarivá herná hviezda poskytuje bezpečnosť a mier, rozjímanie a vianočné očakávania. Ale nielen táto hviezda počas adventnej sezóny skrášľuje domovy, záhrady, kostoly a ulice. Dokonca aj slávne Fröbel, Hartensteiner, Bascetta hviezdy a veľa moravských inšpirácií nás potešujú už v adventnej sezóne a prinášajú nám jedinečnú slávnostnú náladu a kontemplatívne momenty.

Svetelné vianočné pointy

vianočný trh herrnhuter hviezda self-tinkering inštrukcie

Hviezdy Herrnhutu sú tiež dostupné ako rozprávkové rozprávkové svetlá

herrnhuter hviezda dinker sami ako ľahký reťazec



Predstavte si ešte viac predvianočnej mágie a rozjímanie do svojich vlastných štyroch stien tým, že vytvoríte hviezdu Herrnhútu, alebo dokonca dve alebo tri ...

Dajte celej rodine nezabudnuteľné chvíle a oslavujte spolu!

Zaokrúhlite svoj vianočný stromček s veľkou moravskou hviezdou!

vianočný strom dekorácie herrnhuter hviezda drotár sám

Nájdite si svoj vlastný personál Herrnhuter Stern

herrnhuter star drotár pôvodný kúpiť vianočný trh

Tradičné hviezdy v červenej a bielej farbe ako rozprávkové svetlá

herrnhuter star drotár Vianočný strom dekorácie červená biela

Fabulous Sternstunden na vianočnom trhu

herrnhuter zadok sám drotárske weihnachtsdeko myšlienky

Malé hviezdy Herrnhuter sú dokonca vhodné ako dekorácia vianočného stola

herrnhuter hviezda zdobenie vianočný veniec sami

Klasická medzi vianočnými šnúrami

Herrnhuterská hviezda sa drobí

Jednoduchá konštrukcia položiek

plast herrnhuter hviezda sami crafting inštrukcie

Takže nič nebráni vašej atmosférickej vianočnej výzdobe  

žiariace herrnhuter hviezda si drotár s LED žiarovky

Krásne Bascetta hviezdy sú žlté a červené

moderný majster hviezda sám robiť papier

A ešte viac vianočných hviezd z papiera inšpirovaných hviezdou Herrnhut

2d herrnhuter hviezda sám drotárka ružová modrá žltá modrá žltá herrnhuterová hviezda modrý papier herrnhuter hviezda si drotár herrnhuter hviezda, aby vaše vlastné 3d vianočné hviezdy origami Herrnhuter Stern vyrába papier z farebného papiera herrnhuter hviezda urobiť svoj vlastný z kartónu farebné herrnhuter hviezda vytvoriť svoj vlastný trojrozmerný papier Herrnhuter Stern sám vytvára inšpiráciu herrnhuter hviezda sám drotovanie inšpirované z papiera herrnhuter hviezda sám drotár papierová hviezda Herrnhuter hviezda vytvára ružový papier herrnhuter zástrčka si drotárske vianočné moderné fialový papier majster hviezda remeslá sami  papier herrnhuter hviezda sám drotár farbistý papier origami poinsettia herrnhuter hviezda crafting sami papier vianočný hviezda modrý herrnhuter hviezda drotár sám pastelová farba herrnhuteru vytvorte vlastné nápady pin purple herrnhuter hviezda urobiť svoj vlastný červená čierna papier hviezda herrnhuter hviezda drotár sám vianočná hviezda modrá herrnhuter hviezda urobiť svoj vlastný