Zábavná dekorácia džungle v škôlke – 15 krásnych príkladov

farebné džungle dekorácie izba

 

 A dekor nebude ťažké si všimnúť. Džungľové zvieratá a rastliny majú farebné a farebné farby a vyzerajú veľmi šťastne a dobrodružne. Vybavte miestnosť rôznymi ozdobnými prvkami, ako sú palmy, vinič a zvieratá, ako sú opice, tigre, žirafy, slony a krokodíly.

Môžete tiež dať samolepky s džungľovými vzormi na stoličkách a stoloch. Nezabudnite, že detská postieľka si zaslúži aj veľa pozornosti. Namaľte čelo s pestrými farebnými farbami, prineste bielizeň, kryty a postele, ktoré sú zdobené džunglovými motívmi. Veľmi atraktívnou dekoráciou v džungli sú aj malé vankúše v tvare džungle - prinesú veľa radosti a píšťalky do miestnosti.

Toto zariadenie je veľmi originálne a prebudí dobrú náladu a tvorivú náladu detí. Pozrite sa na naše skvelé príklady a zažite farebné fantázie sveta džunglí.

 Roztomilé džungle dekorácie v detskej izbe so stenou ornament a hojdacia stolička

dekorácie steny detské džungle  Extravagantná dekorácia v džungli v škôlke s dreveným rebríkom, kapradou a trávovým kobercom

atraktívne dekoratívne drevené prvky  Detská izba s dekoráciou z bambusových stien, bambusovým rebríkom a plyšomfarebné detské detská izba džungle zvieratElegantný ornament v detskej izbe v duchu afrikydeco detská izba žltá hnedá Zábavná dekorácia so stromovým domom nad posteľoudžungle deco strom posteľElegantná dekorácia s žirafou a slonami Jungle dekorácie v detskej izbe africký štýlKrásna dekorácia v džungli v jasliach - svetlo modré steny zdobené opicamiDekorácia džungle v béžovej stavbe škôlkyKrásna detská izba s dreveným domom na hranie a hojdacím koňomDekorácia džungle v interiéri dreveného drevaAtraktívna detská izba s krásnym osvetlením a plyšovou dekoráciou hračiekDžungľa dekorácie v detskej izbe plyšové hračky Jemná dekorácia v detskej izbe v jasných pastelových farbáchdžungle dekorácie v škôlke ružová hnedáHravé vybavenie v škôlke s džungľovými motívmidžungle dekorácie v škôlke hravo zábavné Atraktívne stenové dekorácie inšpirované džungľouškôlka výzdoba džungle žltá zelená Zábavná detská dekorácia a farebný stôldomáce zvieratá wanddeko zvieratá sladké Báječný dizajn džungle v škôlkelegrační džungle škôlky

Text s Katjom