Knihy police v škôlke inšpirované Super Mario

knihy regály v škôlke inšpirované super mario

Knihy police v škôlke inšpirované Super Mario

 

V našich detských izbách by sme vám dnes chceli predstaviť, ako urobiť interiér v detskej izbe vtipný a priateľský pre deti - s policami Super Mario! Super Mario je populárna počítačová hra, väčšina detí miluje Mario, je to len nadčasový!

Nové počítačové hrdinovia prídu a ísť čoskoro, ale Mario zostane. Deti rôzneho veku si môžu vychutnať Mario a jeho spoločnosť a každé dieťa bude nepochybne šťastné, že bude mať svoj obľúbený hrdina vo svojej izbe. V našej fotogalérii nájdete skvelé tipy pre pohodovú výzdobu Super Mario v škôlke!

Mario police pre vašu tematiku detskú izbu

knihy v policajnej škôlke super mario steny
Tieto regály značky Mario môžu byť pre vaše deti skvelou inšpiráciou pri vytváraní šťastného prostredia v detskej izbe. Skvelé regály sú vyrobené ako hnedé krabice, presne v hernom štýle Mario. Dokážu perfektne zdobiť izbu vašej detskej izby a tiež ponúkajú dostatok miesta na uloženie rôznych predmetov. Niektoré z nich zdobia krásne dvere so známou otáznikom. Tieto knižnice vyzerajú prekvapivo dobre napríklad na jasne zelenej stene. Ďalším zaujímavým doplnkom do tematickej detskej izby v štýle Super Mario by mal byť aj malý stôl, ktorý vyzerá ako retiazka. Taký detský nábytok nám pomáha navrhnúť chladný interiér škôlky, kde sa naše deti môžu zabaviť, pretože sú hravé a zároveň veľmi funkčné.  

Hravý dizajn pre vaše deti - tematické nástěnné hodiny

Super Mario nástěnné hodiny hrať škôlka

knihy v policajnej škôlke super mario podkroviaHappy, farebný nápad pre tých najmenších

knihy regály v škôlke super mario design

Super Mario vedro na skladovanie zariadení  knižnice police v škôlke super mario vedierka hrať