Feng Shui škôlka – dajte dieťaťu do zdravého miestnosti

feng shui škôlka bielych čerstvých zelených farieb

Feng Shui škôlka - dajte dieťaťu do zdravého miestnosti

Fang Shui vám môže pomôcť urobiť škôlku fit a zdravé pre vaše dieťa. Začnite s veľmi dobrou základňou Feng Shui pre príslušné prípravky. Potrebujete zdravú miestnosť Feng Shui, kde vaše dieťa vyrastie.

Naplňte miestnosť inšpiráciou, vzrušením a divením.
Dobrý tok feng shui energie v detskej izbe hrá dôležitú úlohu šťastie a zdravie vášho dieťaťa, zatiaľ čo detská izba so zlou Feng Shui toku energie ovplyvňuje tak zlé pre dieťa, že to nemôže dobre spať v noci a má tendenciu sa často chorý byť.

Útulná, krásne vymenovaná škôlka Feng Shui - dominantná zelená farba

feng shui škôlka biela svieža jasne zelené denné svetlo
Pokiaľ ide o dobrú škôlku Feng Shui, nechajte sa riadiť vašimi zmyslami. Premýšľajte o škôlke ako o špeciálnom relaxačnom rohu a nechajte si vychutnať všetky päť zmyslov. Vytvorte harmóniu jemných farieb Feng Shui v škôlke. Pozrite sa za tradičné ružové alebo modré a vyberte farby, ktoré sa vám naozaj páčia, čo vás uklidí. Pridajte do škôlky rôzne svetelné zdroje, ktoré je možné použiť v rôznych časoch dňa a večer. to prispeje k vyváženej energii Feng Shui.

Jasné, hravé farby zvyšujú tok energie Feng Shui v detskej izbe

feng shui škôlka biela svieže jasné farby zelená modrá

Umiestnite detskú postieľku mimo dverí a obmedzujte elektrické zariadenia v okolí. Všeobecné pokyny Feng Shui pre vlastné lôžko platia aj pre detskú postieľku; Takže držte posteľ ďaleko od stredu miestnosti, ak nemá podložku alebo pod oknom. Použiť prírodné produkty pri každej príležitosti - pre prestieradlá, detské záclony, podlahy, koberce, nábytok a hračky. Vyberte si miesto dreva drevo. Otvorte okná denne pre dobré vetranie a vychutnať jemné vône oleja, ako je harmanček, ruža, vanilky alebo levandule. Vytvorenie dobrého Feng Shui škôlky je oveľa viac než riadny Feng Shui dekorácie. Táto tlačová vašej matky láska, starať sa o svoje dieťa a zároveň tým podporí život, že podiel byť spolu.

Čerstvá letná atmosféra - tyrkysová farba, nástěnná maľba inšpirovaná prírodou

feng shui škôlka biela čerstvá nástenná maľba prírodaNábytok z prírodného dreva, detská postieľka umiestnená v strede miestnosti a pruhovaný bežec

feng shui škôlka biele čerstvé modré prírodné drevo

Elegantná a upokojujúca atmosféra v škôlke - vybavená štýlom

feng shui škôlka biela čerstvá tyrkysová farba útulnáDetská izba v klasickom a vinobraní štýle vyzdobená v ružových farbách pre malé princezne feng shui škôlka biela svieža kráľovstvo ružová dievča

Jednoduché, vecné, ale podľa správnych pravidiel Feng Shui zariadili detskú izbu - textúry dreva

feng shui školské biele čerstvé prírodné drevo mäkké svetlo

Jasná oranžová farba - Detská postieľka a prestavovací stôl v škôlke - veselý dizajn

feng shui škôlka biela čerstvá oranžová mriežková posteľ

Kompaktná, moderná elegantná škôlka navrhnutá podľa smerníc Feng Shui

feng shui škôlka biely svieži ružový útulný

Dominantné červené a biele farby v škôlke - čierne steny dodávajú do interiéru dramatický vzhľad

feng shui školské biele čerstvé červené drevo