Záclony nápady a niektoré zaujímavé alternatívy

záclony nápady záclony skladovanie rollos dekor nápady

12 skvelých dekoratívnych záclon

Existuje mnoho spôsobov, ako pridať vzory do miestnosti. Jedným z nich sú okná. Môžete ich použiť rôznymi spôsobmi, napríklad pomocou textílií. Mohli by predstavovať objemné textílie alebo prispôsobené funkčné formy. Toto sú dve veľké varianty, ale určite nevyčerpávajú možnosti.

Samotné okná môžu vykazovať zaujímavé vzory. Malované sklo by bolo tradičným riešením. Avšak priemyselné okná a dvere môžu mať podobný efekt. Mohli by ste to urobiť oveľa súčasnejším spôsobom. K dispozícii je aj leptané sklo, dáždniky, slnečníky a mnoho ďalších Závesy nápady. Tak nie je len svetlo, ktoré prichádza vo filtrovanom, ale vytvára rôzne formy.

Prvým z ilustrovaných nápadov na záclony je olovnaté sklo

záclony nápady alternatívne záclony olovnaté sklo ochrana súkromia slnka
Tieto nádherné farebné sklenené okná naplnia miestnosť humorom a dramatikou. Určite nie sú pre každého. Ukazujú však, ako môže byť hlavným návrhom myšlienky miestnosti zobrazené cez okno.

 1. kovové zásteny

záclony nápady alternatívne záclony mettallleinkodeko nápady tieň hrať

Vodné tryskové hliníkové sitá poskytujú tieto rotujúce arabesky svetla a tieňa. Akú lepšiu výzdobu si môžete predstaviť na týchto oknách od podlahy až k stropu?

 1. Sochárske plátna

záclony a záclony nápady alternatívne povrchové závesy ochrana súkromia slnkaTu máme čo do činenia so sochou inšpirovanou riasami. Zavesí sa pred oknom, podobne ako záclony. Okrem toho poskytuje zaujímavý a štruktúrovaný vzhľad v tomto širokom priestore.

 1. Vzory, ktoré chránia súkromie

záclony a záclony nápady geometrický vzor

Tieto zaujímavé maľované vzory pomáhajú chrániť súkromie tohto tradičného priestoru. Zmäkčujú prichádzajúce svetlo a tak chránia mäkké tkaniny a drevo.

 1. Etnické žalúzie

záclony nápady záclony skladovanie rollos dekor nápady

Blindy tu boli vybavené marockými mozaikovými vzormi. V podkroví poskytujú etnický a mimoriadne zaujímavý charakter. Ochrana súkromia je však stále bezpečná.

 1. Dvere s kovovým rámom

záclony a záclony nápady rollos veľké okenné dekorácie

Kovové dvere v dielenskom štýle predstavujú vecnú skutočnosť, geometrický prístup pri výkone okenných prác. Hrubé kovové rámy zostávajú z obrazov Mondrian.

 1. Okná okrúhle lakované

záclony a záclony nápady farebné sklo okrúhle

Súčasné farebné sklenené okná okrúhleho stanu predstavujú ústredný bod v miestnosti. Ide o odvážnu a úspešnú voľbu.

 1. Vzorové tvary

záclony a záclony nápady vybavenie nábytku nápady záclon tkaniny vzorované

Skryté za stropom a bielenými závesmi, tvarovaný tvar dodáva ten správny nádych do tejto pokojnej kúpeľne. Uvedomili ste si, že sa ani nenachádza väzba na vzorovaný koberec? Ale vlastne vyzerajú dobre, dobre?

 1. Laserové rezané panely

záclony a záclony nápady panelové závesy lakované drevené panely

Tu vidíme chladnú a úplne novú interpretáciu klasických záclon. Drevené panely rezané laserom plávajú nad oknami a zabezpečujú súkromie a kontrolu svetla. Prejdite ich cez biele steny a premenia ich na umelecké diela.

 1. Šikovné markízy

záclony nápady kuchynské závesy markíza slnečné plachty

Tieto chladné pruhované markízy predstavujú zábavnú alternatívu k typickému šperkovi.

 1. Filigránové obrazovky

útulné posedenie koridor vybavenie nápady okná dekorácie nápady

Tieto sa používajú už veľa rokov v horúcom púštnom prostredí a tak zabezpečujú pohodlie v prostredí slnka. Rovnaký prístup prináša veľký účinok v šatni a skrini. Delia Solarform filtruje svetlo a chráni súkromnú oblasť.

 1. sklenené fľaše

záclony a záclony nápady farebné sklenené fľaše jar

Farebné fľaše rondelles naplní okná tejto vinárne. Zodpovedajú pekne vinobranným fľaškám v okolí. Výsledkom je nielen krásny, ale aj praktický výsledok, pretože fľaše na víno sú chránené pred slnečným žiarením.