Kreatívne nápady pre ukladanie kníh – návrh domácej knižnice

kreatívne knihy ukladanie nápad regály štýl dizajn originál

Nápady na tvorbu kníh

Máte problémy s ukladaním kníh? Existuje niekoľko kreatívnych spôsobov, ako aspoň umiestniť svoje obľúbené knihy v malom dome. Knihy sa často používajú v hromadách ako sú kusy nábytku, napríklad nábytok. bočný stôl alebo nočný stolík. Je to pohodlné, ale ak chcete starostlivo zobrazovať a ukladať svoje knihy, pozrite sa na tvorivé regály, stojany a ďalšie dizajnové riešenia v našej galérii.

Minimalistické biele nástenné police

kreatívny nápad na ukladanie kníh visí dizajn minimalistický
Výnimočný spôsob zavesenia kníh na stenu

kreatívny nápad na ukladanie kníh visí na knižnici návrhov

Závesný kôš od básnika Jakoba Jørgensena je skvelým príkladom kreatívneho ukladania kníh. Skladá sa z panelu s drevenými vešiakmi, na ktorých môžete zavesiť knihy.

Môžete sa tiež pokúsiť vytvoriť sami regál. Materiály ako vetvy a rúry je možné použiť na vytvorenie jedinečného dizajnu, ktorý vyhovuje vášmu interiéru a štýlu.

Atraktívne drevené police na stene

kreatívny nápad na ukladanie kníh visí na policiachS niektorými architektonickými prvkami môžete umiestniť dobrú zbierku kníh. Myslite na schody, na miesto pod stropom a na steny. Niektoré ďalšie položky môžu byť potrebné, napríklad police.

Nakoniec, pozrite sa na nábytok vhodný pre knihy, ako sú kreslá, stolíky a nočné stolíky, ktoré majú extra úložný priestor alebo dizajn priateľský k uloženiu.

    Klasické obrazové rámy na stenu a úložný priestor pod schody v chodbekreatívne knihy ukladanie myšlienka visiace rám chodba schody

Domáca knižnica – množstvo čitateľských kníh

kreatívne knihy ukladanie nápad závesný rám nástenné police čierne

Biele maľované vetvy na stene – podivné a zároveň užitočné

kreatívne knihy ukladanie nápad visiace pobočky maľované biele

Originálny drevený vešiak na knihy  Nápad na ukladanie kníh na stenáchPohodlná, príjemná čitáreň    kreatívny knižný sklad na čítanie kníh

Uchovávajte knihy v kovovej vtáčie domčeky

kreatívne knihy ukladanie nápad birdhouse kovové múry pripojené

Podkrovná izba – upevnite knihy v hornej časti stropu

kreatívny nápad na ukladanie kníh zavesiť police