20 extrémne kreatívnych chladných konferenčných stolov od rôznych dizajnérov

veľmi kreatívne, chladné konferenčné stolíky v blízkosti reality

20 extrémne kreatívnych chladných konferenčných stolov od rôznych dizajnérov

Konferenčný stolík nebol dlhý čas bežným kusom nábytku. A môžete sa presvedčiť tým, že sa pozriete na náš príspevok. Sú to návrhy od návrhára Svilena Gamolova. Budete prekvapení, ako realistická táto výstava konferenčných stolov vyzerá.

Vykonali sme výskum a zistili sme, že k dispozícii je veľa kreatívnych a elegantných konferenčných stolov. A prostredníctvom tejto kolekcie nábytku, ktorú chceme ukázať, môžu byť umelecké diela vytvorené v rôznych rozmeroch a tvaroch. Zastavte plytvanie časom a pozrite sa na fotogalériu. Možno vás tieto inšpirácie môžu inšpirovať a pomôcť vám vybrať zaujímavý, jedinečný darček od vašej priateľky alebo jednoducho ju priložiť k svojmu domu.

Špirálová stolová doska - dizajn konferenčného stolíka

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky z akrylového skla
Baxton Studio Barbara Wenge - nastaviteľný konferenčný stolík

extrémne kreatívne chladné stolíky na stolíky top topánky

Tento nezvyčajný konferenčný stolík kombinuje klasickú jednoduchosť s jemným remeselným spracovaním. Horné dve stolové dosky sa dajú otočiť, takže získate niekoľko rôznych konfigurácií. Horná doska stola sa môže voľne otáčať o 360 stupňov. Rôzne tvarové konfigurácie robia túto tabuľku veľmi všestranným a užitočným pri rôznych príležitostiach.

Ida sfarbenie priestory konferenčný stolík

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky čierny dubFarebné sklenené povrchy a úložný priestor

extrémne kreatívne, chladné konferenčné stolíky farieb

Tento moderný, originálny postranný stôl obsahuje svetlo sfarbené sklenené plochy a úložný priestor.

Sklenený stôl Howard Miller s povrchom s číselníkom

Extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky

Tento elegantný konferenčný stolík je vybavený funkčným starožitným ciferníkom, ktorý je veľmi umelecký a praktický.

Dekon 2 konferenčný stolík

extrémne kreatívne, chladné konferenčné stolíky akryl dekon 2

Sklenený konferenčný stolík Dekon 2 je výsledkom spolupráce známy priemyselný dizajnér Karim Rashid a Tonelly Italy. Tonelli sa špecializuje na najlepší sklenený nábytok a spolupracuje so slávnymi návrhármi.

Elipse konferenčný stolík

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylová rafa garcia španielčina

Dizajnér Rafa Garcia spolupracuje so španielskym štúdiom nábytku Sancal a súčasne je autorom tohto elegantného nábytku. Ellipse konferenčný stolík sa skladá z dvoch častí a horná dá dojem, že pláva vo vzduchu. Samozrejme, je to len klam. Doska a dno sú držané spolu oceľou.

Tabuľka Globe

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylové gule oceľové gule

Veľká oceľová guľa podporuje stôl

extrémne kreatívne, chladné konferenčné stolíky akrylová oceľová guľa
Tento krásny konferenčný stolík z globálneho skla robí váš obývací priestor atraktívnym a zarážajúcim vďaka svojej úžasnej štruktúre (lesklá oceľová guľa).

KAT konferenčný stolík

extrémne kreatívne, chladné konferenčné stolíky akrylové KAT

Dizajnéri vytvorili absolútne jedinečný konferenčný stolík. Tri sklenené platne vyrobené z troch rôznych typov skla - zapaľovaného skla, matného a priehľadného skla - sa zdajú prekračovať navzájom. Ale to je len úplná optická ilúzia.

Spirálový bočný stôl

Extrémne kreatívne chladné stolíky stoličky špirála čierna

Na trhu je veľa kreatívnych stolov, ale toto je naozaj výnimočné. Jeho krásna sklenená špirála je pevná vec. Páči sa vám to?

Spojovací konferenčný stolík

Extrémne kreatívne chladné kreslá konferenčného stolíka

Nebojte sa - tabuľka nie je zlomená. Takýto "zlomený" exteriér má funkčný aspekt, jeho dno tvaru V je ideálne na udržiavanie časopisov.

Požiarna káva

extrémne kreatívne, chladné konferenčné stolíky požiarnej kávy

Tento postranný stôl je navrhnutý izraelským dizajnérom Arik Levy. Fire Cafe je model so širokou spodnou časťou vyrobenou z oceľových tyčí, ktoré sa podobajú na rozety. Povrch skla leží na ružici, ktorá ju premení na jedinečný konferenčný stolík.

Tobogánový stôl

krásne kreatívne chladné konferenčné stolíky

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylové sánkovanie detstva

Ak chcete vytvoriť túto faktickú a súčasne kreatívnu tabuľku, dizajnér Kino Guerin dal stolnú ikonu z jeho nového detstva.

  Gloria bočný stôl - nízky a zvlnený veľmi kreatívne, chladné konferenčné stolíky akrylové sklo  Havana konferenčný stolíkúžasné kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylová havana     Venus konferenčný stolík v akrylových kolesáchextrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylová venus roll

Theta konferenčný stolíkextrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylové venus thetaChrómovaný konferenčný stolíkveľmi kreatívne, chladné konferenčné stolíky chromatické doskySerena Oval bočný stôl extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky plastové oválne biele serena  Červený konferenčný stolík - štýlový a atraktívny chrómovaný veľmi kreatívny, chladný konferenčný stolík červenej farby

Kompaktný, praktický a zaujímavý

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky červené okuliare

Okrúhly stolík

extrémne kreatívne chladné stolíky okolo

Kruhový, dekoratívny stôl v jasných farbách

kruhové kreatívne chladné konferenčné stolíky okolo šedej bielej  Istikbal Stella Horný konferenčný stolík so skleneným povrchomSklenené povrchy tvorivé chladné konferenčné stolíky stolové horné sklo