Veľtrh iSaloni 2016 v Miláne: súčasné trendy v oblasti nábytku

Aktuálne trendy na veľtrhu nábytku v Miláne

 

Každú jar sa znova stane jedna z najdôležitejších udalostí v oblasti dizajnu. Ide o show iSaloni v Miláne, kde sú prezentované niektoré z najnovších trendov. Veľtrh nábytku sa konal tento rok 55. ročník.

55. Milánský veľtrh nábytku iSaloni

Milan Fair isaloni 2016 test oko snímku

Milánsky veľtrh: Salone del Mobile 2016

Isaloni Veľtrh Milan Salone del Mobile 2016
Čo nájdete na veľtrhu nábytku?

Čo ponúka Milánský nábytok? V Miláne sú prezentované najnovšie metódy spracovania, inovácie všetkých druhov a modely súčasných trendov dizajnu. Inými slovami, na veľtrhoch ako v Miláne sú rozmery modernosti v tejto oblasti stanovené. Taliani sú vždy medzi tými, ktorí sú aktuálni. Ak môžete navštíviť iba veľtrh nábytku, potom sa rozhodnite pre iSaloni v Miláne.

Z Milánskeho veľtrhu nábytku môžete zistiť aktuálne životné trendy

Spravodlivý Milan Salone del Mobile 2016 aktuálne trendy v živote

Mimochodom, toto je tiež vynikajúci spôsob, ako spoznať toto nádherné mesto. Veľtrh sa neobmedzuje len na konkrétnu oblasť. Hoci môžete vidieť hlavnú výstavu na špeciálne určených 240 metroch štvorcových. Okrem toho existujú ďalšie výstavné priestory, ktoré sú rozmiestnené po celom meste.

Kreatívny dizajn 3D steny

Milan Fair Salone del Mobile 2016 kreatívny dizajn stienNávrh, ktorý sa znižuje na komfort

Nábytok, osvetlenie a príslušenstvo sú väčšinou vykonávané v minimalistickom štýle. Zbytočné detaily, ktoré nemajú žiadnu konkrétnu funkciu, sa v tomto roku nezdá moderné.

Menej je viac, dokonca aj v kuchyni 

Milan Fair Salone del Mobile 2016 Moderný dizajn kuchyne

Tučná zmes materiálov

Čo naďalej priťahuje pozornosť, je veľká rôznorodosť materiálov a odvážny spôsob ich kombinácie. Prírodný kameň, drevené povrchy, sklo a všetky druhy umelých kompozitov sú v súčasnosti veľmi moderné.

Odvážte sa kombinovať rôzne materiály

Veľtrh Milan Salone del Mobile 2016 udržateľných trendov vo vnútorných rastlinách

Príjemné na dotyk

Už dlhé roky sa kladie vysoká hodnota na pohodlie, ktoré cítite, keď sa dotknete určitého nábytku. V tomto ohľade zaznamenávame v tomto roku oveľa viac záloh. Je to tak ďaleko, že niekedy sa vízia dostane do pozadia. Nezáleží na tom, či kus nábytku vyzerá veľmi pekne alebo veľmi zle, ale ako pohodlne to cíti.

Veľký dôraz sa kladie na pohodlie

Milan Fair Salone del Mobile 2016 Nábytkové trendy Nábytok do obývacej izby

Jasné akcenty

Napriek tomu sme napísali, že mnohé minimalistické trendy sú pozorovateľné. To však neznamená, že sa musíte vyrovnať s nudným alebo monochromatickým farebným paletami. V skutočnosti objavujeme veľa nových svetových odtieňov medzi novými módnymi trendmi. Sú tam, aby nábytok kusy alebo niektoré príslušenstvo veľké akcenty a zabezpečiť originálny dizajn domov.

Použite farebné akcenty v jemných odtieňoch

Milan Fair Salone del Mobile 2016 Návrh nábytkových trendov

citovosť

Určite nebol návštevníkom veľtrhu nábytku v Miláne, ktorý sa emocionálne hlboko nedotkol. Predstavený nábytok bol charakterizovaný určitou zmyselnosťou. Možno povedať, že to bol jeden zo spojovacích vlastností medzi všetkými exponátmi. Takže môžete povedať, že v modernom kontexte sa jednotlivé kusy nábytku musia kombinovať častejšie podľa pocitu.

Nábytok, ktorý vyvoláva pocity

Milan Fair Salone del Mobile 2016 Trendy nábytku

Získajte bližšie k prírode

Nie je nič nové, že sa chcete priblížiť k prírode pri výrobe nábytku. Ale tento rok bude ešte jasnejší ako v predošlých obdobiach. Toto bolo veľmi silné na tohtoročnom veľtrhu nábytku v Miláne. Okrem prírodných materiálov je zdobenie rastlinnými motívmi oveľa dôležitejšie ako predtým. Používajú sa znova a znova a sú integrované viac a viac inovatívne a originálne v dizajne.

Prírodné materiály a kvetinové motívy

Veľtrh Milan Salone del Mobile 2016 Trendy nábytok v jedálni

Späť k prírode

Veľtrh Milan Salone del Mobile 2016 zelený interiérový dizajn

Modernosť, ktorá zohľadňuje klasiku

So zvýšeným emočným zaťažením nábytku sa vo svojej kvalifikácii dostáva do hry viac a viac ľudských kategórií. Dá sa povedať, že najnovšie myšlienky, ktoré sa objavili v popredí na iSaloni, sú vždy oveľa úctivšie a trochu múdrejší. Ako sme už uviedli, snažíme sa o prírodu viac a viac zamerať a intenzívnejšie ju integrovať do svojho života prostredníctvom nábytku. Okrem toho zostávate moderné bez toho, aby ste boli arogantní v súvislosti s tradíciou. Práve naopak, aj s veľmi inovatívnymi formami, cítime vedomosti dizajnérov o histórii nábytku a štýlu a skutočnosti, že boli zvážené.

Designové klasiky sú vždy v móde

Milan Fair Salone del Mobile 2016 Trendy v rohovom nábytku