Steampunk nápady interiérového dizajnu: od cool po bláznivé

Steampunk dizajnové nápady kúpeľňa WC originálny štýl

Steampunk nápady interiérového dizajnu: od cool po bláznivé

Čo si myslíte o Steampunk? To, čo príde na myseľ, je možno len cosplay kuriatko v koženom korzetu a sukne na obruči, s leteckými okuliarmi a striebornou pištoľou starého štýlu. Koncept Steampunk je nový a ťažký, ale v dizajne stále viac a viac, s úžasnými a originálnymi výsledkami.

Pokúšať sa definovať steampunk by bolo zmesou elegancie a strojov. V interiérovom dizajne by sme pokutu výzdobu v gotickej-Victorian jazyku (ako Tess d’Urberville alebo Sherlock Holmes) a niektorých priemyselných upozornenia repertoáru gotické módy a priemyselnú revolúciu zabalené do úhľadného balíčka ohromujúci štýlu.

Tu sú niektoré interiérové ​​návrhy, ktoré oslavujú Steampunk

Steampunk interiérový dizajn nápady pohovky tabuľky tmavo kože
Prvky tohto nepolapiteľného a krásneho jazyka sú rúry, medené povrchy, drahocenný tapetový tapetový papier, hodinky vo vnútorných strojoch a žiarovkách, technológie19. Storočia s poctou k ére vynálezu.

Buďte pripravení milovať hrdzavé kovové a mechanické zariadenia, rovnako ako inštalatérske prvky. Steampunk oslavuje vnútorné fungovanie technológie. Tu krb v hrubom priemyselnom spracovaní dodáva excentricitu do inak bežnej obývacej izby.

Premýšľajte o viktoriánskych staniciach a ich oceľových konštrukciách s elegantnými a komplikovanými ozdobnými detailmi, certifikátmi technológie a umeleckými výrobkami

Steampunk nápady interiérového dizajnu kožené stoličky masívneho dreva

Niektoré z tejto zaujímavej zmesi sa nachádzajú v tomto kuchynskom hardvéri a jemné kovové detaily z neho robia elegantné varné laboratórium.

Vaňa s lesklým povrchom

Steampunk interiérový dizajn nábytok kúpeľne rustikálne vane nádhernéOriginálny dizajn stien v kuchyni

Steampunk interiérový dizajn nápady kuchynská doska umývadlo

Okrem všetkých druhov čiastočne lešteného a spracovaných kovov, tehly, hrubo hotové drevo – všetky z nich hodnotné materiály s históriou, osobnosťou a Patina – nájdete žeravé ako ďalší hlavný rys návrhov Steampunk. Nielenže žiarovky, symbol vynálezu a skvelý nápad, pretože Thomas Edison je, že to vyzerá upravený a vo svojej čistej podobe, bez tieňa alebo dekoračný predmet skryť ich surové palebnú silu.

Excentrické zariadenie v kúpeľni

Steampunk interiérový dizajn nápady drez kúpeľňa zrkadlo

Návrh kúpeľne – súčasne priemyselný a rustikálny

Steampunk nápady interiérového dizajnu extravagantné drez okrúhlej kúpeľne

Pre vedcov, hodinky Nixie, ktoré pracujú na rovnakom princípe fyziky, by boli chladným interiérom.

Nadšenec dizajnu šiel plný steampunk zdobenie jeho bytu v Chelsea, New York, ktorý zasiahol titulky

Steampunk interiérový dizajn nápady dekorácie originál

S bázou exponovaných betónových stien a nábytku z nerezovej ocele a burleskní fantázie, steampunk doplnky vyžaduje remodelácie V byte určitej adaptácii na absurdné a výstrednosti, ale to je jeho čaro.

Kolesá z medi a ocele ako nástenné dekorácie, starý drevený nábytok s jemnou patinou prízvukom elegantný a zložitých tlačidiel, motory, ktoré pracujú ako umeleckých inštalácií a obrovský plastový Zeppelin korunu obývacia izba, ktorý sa zdá byť projekt čarodejníka z krajiny Oz alebo zobrazený inžinierovi scifi z minulosti.

Tiež si všimnite chytré a sofistikované zvýrazňovacie osvetlenie v excentrickom výtvare domova

Steampunk nápady interiérového dizajnu umyjú kuchynské osvetlenie

Vždy podzemné trend môže Steampunk darí v jeho najviac absurdných foriem, ale dosť často sa k nám inšpirovať originálnymi nápadmi pridať nejaké kúzlo a vedy v eklektickom domu.

        Návrh kancelárskych stolov – Steampunk akcenty

Steampunk dizajnové nápady domáce kancelárie kancelárske stoličky

Kuchynský dizajn – nastavenie Steampunk

Steampunk dizajnové nápady kuchynský bar stoličky čierna doska