Praktické posuvné dvere pre rustikálny vkus

posuvné dvere z ľahkých drevených posuvných dverí

Drevené posuvné dvere pre každý štýl nábytku

Ste jedným z tých ľudí, ktorí venujú veľkú pozornosť každému detailu, alebo len prekonávajú väčšinu vecí, ktoré sa len pozerajú? Kedy sa naposledy pozeral na svoje dvere doma? Ako to bude opísať, do ktorého štýlu interiéru patrí?

Alebo si myslíte, že dvere sú len na to, aby splnili svoju funkciu a nemajú nič spoločné s dizajnom interiéru? Dnes sa zameriame práve na to tým, že vám ukážeme niektoré nápady na drevené posuvné dvere.

Najprv vám predstavíme variantu posuvných dverí z masívneho dreva, ktoré vyzerajú rustikálne. Ale určite sa nemusíte páčiť v krajine v štýle nábytku, aby mali tieto dvere doma. Naopak, jedným z najnovších trendov v interiéri je integrácia rustikálnych drevených dverí ako šikovná zmena v modernom interiéri. Týmto spôsobom sa dosiahne harmonický kontrast s chladnými a ťažkými povrchmi betónu a otvorených tehál, ktoré sú v súčasnosti veľmi trendové.

Funkčná symetria dreva

posuvné drevené dvere kúpeľňa drsné zrno
Najmä dubové drevo sa odporúča pre posuvné dvere, ktoré vedú do kúpeľne. Toto drevo je nielen veľmi robustné a odolné voči vode, ale aj veľmi rustikálne s hrubším zrnom. V závislosti od chuti a farby si môžete vybrať ľubovoľný odtieň dreva. Tiež veľmi obľúbené sú posuvné dvere so stopami opotrebenia av bielej farbe. Sú vhodné najmä pre tých z vás, ktorí majú radi Shabby Chic štýl. Rustikálne posuvné dvere sa hodia nielen do retro a vinobných kúpeľní, ale aj do priemyselného a dokonca minimalistického nábytku.

Pre skutočne ošúchaných šikovných fanúšikov

Posuvné posuvné kúpeľňové ošúchané elegantné

Samozrejme, môžete tiež vyzdobiť dvere moderným spôsobom - napríklad s akcentovou farbou alebo bielej, v závislosti od efektu, ktorý chcete dosiahnuť. Na dekoratívny účel posuvných dverí nie je posledné miesto aj ich priestorovo úsporná funkcia. Nielen že sú šikovné, ale tiež vám ušetria vzácny priestor tým, že sa vždy zdržiavajú pri stene a nikomu neohrozia.

Boli sme dostatočne presvedčiví? Ako by sa vaše posuvné dvere mohli pozerať doma?

Útulná atmosféra s mužskou pachuťou

posuvné dvere z dreva z borovicového drevaKuriózne a štýlové súčasne

posuvné dvere masívne dubové tmavé kúpeľne

Japonský kúpeľ a drsné drevo

posuvné dvere sa stávajú rustikálnymi japonskými

Drevo z dubu vyžaruje bezpečnosť a stabilitu

Posuvné dvere rustikálne masívne dubové drevo

Ste v priemysle?

posuvné dvere kúpeľňa sklo plechové dvere otvorené tehlové steny

Je tiež jemnejšia v bielej farbe

posuvné dvere kúpeľňa biele posuvné dvere

Ideálny pre minimalistický vzhľad

posuvné dvere biela kúpeľňa dvere moderné

Nastavte živé zvýraznenia

posuvné dvere moderné kúpeľne červené dvere

Vintage kúpeľňa v čiernej a bielej

posuvné dvere biela posuvná dvere kúpelňová samostatná vaňa

Zdroj: www.decoist.com