21 návrhov pre pohodlné a pohodlné posedenie pri okne

Sedí na okne veľa dekoračných vankúšov

Posedenie pri okne - pôvodná galéria obrázkov

Priehrada je vždy ideálnym miestom na sedenie pri okne, ale môžete pohodlne relaxovať pri každom okne knihou v ruke alebo jednoducho si vychutnať pohľad. Sledujte naše tipy a nebudete ľutovať - ​​tu naša obrazová galéria nájdete veľa skvelých nápadov na okenné parapety!

 Nestrácajte štvorcový centimeter! Zásuvky pod parapetom zvyčajne poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše každodenné potreby z kuchyne.

  Warteplatz -Okenné sedadlo s mäkkými vankúšmi na ňom posedenie pri okne WarteplatzOkná sedadlo s mäkkými vankúšmi na vrchole je skvelé miesto na čakanie práve tam pre vodu na varenie, nie? Môžete si vychutnať súkromie a trochu slnečného svetla. Jasná červená farba robí miestnosť na sedenie magnetom pre celú rodinu.

Útulné a svetlé rohové sedadlá

Sedací roh na okenných sedadlách

 Konfigurácia v rohu robí sedadlo okien veľmi pohodlné pre deti, kde si môžu robiť domáce úlohy a tiež po školách niečo k jedlu. Veľká lavička ponúka dostatok priestoru pre každého.

   Rozťahovateľná tabuľka

 posedenie na okne Rozšírenie tabuľkyAk plánujete posedenie, budete tiež musieť zvážiť priestor na výsuvný stôl. Ak sa vyskytne neočakávaná návšteva, môžete tento stôl umiestniť hneď vedľa priestoru na posedenie.

  Štýlový interiér so zaujímavým lustrom

posedenie v štýle bielej krajiny v štýle bielej

Dajte svojmu miestu dokonalý vzhľad s malými detailmi, napr. Rustikálna textúra, zaujímavý luster u.a.

Dvojitá funkcia

Sedací roh na okne Dvojitá funkcia

Okenné sedadlo môže tiež skryť vašu inštaláciu alebo radiátor. Musíte si byť istí, že bude tam správne odvzdušnený a máte ľahký a ľahký prístup k vašim technickým jednotkám.

Návrhová oblasť Posedenie pri okne Design Area

Využite dlhý, úzky priestor tým, že kombinujete sedadlo a jedálenský stôl. Táto konfigurácia vám poskytne dostatok sedadiel pre viac hostí a nechá lavicu prázdnu, aby ste si mohli vychutnať výhľad.

Pohodlná jedálenská časť

posedenie pri okne jedáleň

Toto sedadlo na okná ponúka aj ďalší úložný priestor a veľa miest na sedenie pre stravovanie.

Vankúše na lavičke

 Sedací roh na okne

Pridajte jemný dotyk do úložného priestoru vedľa kuchyne s polstrovanými vankúšmi na lavičke. Okná sedadlo je skvelý spôsob, ako pridať trochu farby v bielej miestnosti.

Skladové regály a sedadlá - police pre kuchárske knihy a ozdobné predmety Sedací roh na okne Skladové regály Sedací nábytok

Otvorená konštrukcia posedenie pri okne Otvorený návrh dizajnu nápadov

Malá medzera s kompaktným komfortným sedadlom

 Pohodlné sedadlo okien

posedenie pri okne Komfortné skrinky na horné steny

Strávte popoludní uvoľnením v pohodlnom kresle pri okne. Naplňte zásuvky svojimi obľúbenými knihami, pripravte si šálku horúceho čaju a užte si čas v úplnom pokoji!

  Čalúnený nábytok pre vaše pohodlie

Čalúnený nábytok Vaše sedadlo pre pohodlné sedenie

Položte vankúše na lavici pre väčší štýl a komfort!

Pohodlná oblasť písania Okná stropného rohu komfortne pohodlné

Toto okenné sedadlo je ideálnym miestom na pomoc deťom pri práci doma. Ak tiež chcete čítať neskoro v noci, nainštalujte svetlo na stenu na sedadlo, aby ste získali viac svetla.

Oblasť nápoja pri okne

Obývacia plocha okien na posedenie

Okná sedadlo je umiestnené medzi sklenenou sklenenou tabuľou a chladničkou na víno - je to ideálne miesto pre privítanie hostí, prípravu nápojov a rozhovor.

Moderný interiér obývacej izby s oknom na čítanie

mimoriadne dlhé sedenie na sedenie v okne

Obývacia izba v rustikálnom štýle

priestor na uloženie sedadla priestoru  Obývací priestor v tvare L pri okneOkenné posedenie v tvare L               Jedálenské a obytné priestory v jednej miestnosti

pohovka páska jedálenský priestor pohodlné okná sedadlá