5 nápadov na schodiská a koberce na drevené schody

Schodiskové schody a koberce pre drevené schody luxusné klasickéSchodiskové schody a koberce na drevené schody

Máte schodisko doma? Áno? Aj ja! Potom potrebujete koberec, nie?

Väčšinou sme na schodoch zaoberali kobercom, ale stále môžeme maľovať drevené schody, ktoré sa tiež cítia pohodlne. Horolezec na schodoch ponúka oboje - vyzdvihuje krásu vymaľovaných alebo zafarbených schodov a dodáva nekĺzavý, hladký, mäkký povrch pre denné schodisko na lezenie doma.

Tu uvádzame päť rôznych myšlienok, ako urobiť drevené schody vyzerať zaujímavejšie a pohodlnejšie.

Neutrálny sisal Toto prírodné textilné vlákno je nadčasový výber a neutrálne nuansy v sisale sú krásnym podkladom pre dramatický efekt na kvetinovú tapetu.

Tradične od 80. rokov

Schodiskové schody a koberce na drevené schodisko pohovka oranžová
Dramatické - Ak chcete vytvoriť oko-catcher, schodisko bežec s širokými pruhmi je ideálnou voľbou. Tieto výrazné vzory zvyšujú dramatický kontrast medzi čiernymi a bielymi odtieňmi v tomto schodisku.

Čiernobiela kombinácia na schodoch

Schodiskové schodiská a koberce pre drevené schody čierne biele pruhy

Geometrické - Po mnoho rokov dominovali textilné vzory geometrické vzory a takýto motív v schodiskovom bežecníkovi dodáva atmosféru moderný vzhľad. Vyberte opakované vzory, prehrajte farbu schodov a vyberte vzory, ktoré ich dopĺňajú.

Tmavé drevo a svetlý koberec vzor

Schodiskové schody a koberce pre kreslá z drevených schodov s geometrickými líniamioffshore - klasický prúžok je nadčasová voľba, ktorá dodáva pobrežnému, rustikálnymu dotyku na schodisko. pomlčka & Albert ponúka množstvo variantov a ich jednoduchý sprievodca vám pomôže urobiť schodisko čo najlepšie a pohodlnejšie.

Jasná, príjemná atmosféra - farebný pruhovaný bežec

Schodiskové schody a koberce pre drevené schody v blízkosti mora teplých odtieňov

Ak nechcete používať schodnicu alebo koberec, vyberte si modré alebo zelené pruhy. Buďte kreatívni - položte dlaždice na treadách.

Existuje však niečo naozaj pekné, keď opúšťate schody bez koberca alebo bežcov.

Extravagantné, klasické interiérové ​​lakované behúne

elegantné schody pruhy drevo biela červená rustikálne ambiente rustikálne

 Pohodlná malá pohovka pod schodySchodiskové schody a koberce pre drevené schody geometrické tvary čiernej a bielej Green Stairlamp sa veľmi dobre kombinuje s kolekciou obrazov na stene

Schodiskové schody a koberce pre drevené schody   Moderné točité schodiskoStairwalkery a koberce pre drevené schody moderné vinutie

Schodisko - pred a po

Schodiskové schody a koberce pre drevené schody oranžové pred a po