10 zaujímavých nápadov na stanové kempingy

vnútorný stan táborenie biela tlmiaca sedačka

10 zaujímavých nápadov na stanové kempingy

Hovorí sa, že nutnosť je matka vynálezu, a sa stále užšie rozpočty a málo času na dovolenku, musíme niekedy byť kreatívny, pokiaľ ide o príležitostné trojdňový víkend. Pod pojmom "glamping" sa používa na "staycation len" Campingsakt s pridanou luxus miesto popisovať len základy, a to Slovo využíva tesne, že by sme trvať niekoľko dní voľna a môžeme odpočívať doma.

Pajama party stany od Spearmint Baby

vnútorný stan camping modrá textúry vankúš spearmint dieťa
Naša súčasná kolekcia spájajúca dva s niektorými náladové inšpirácie miest pre kempovanie doma, alebo skôr "glamping staycation" staromódny poradenstva až po ultra moderné osobné struky. Či už pojať cez noc hosťa alebo viac súkromia túžbu ako nafukovacie matrace uprostred obývačky ,, svedkami piatok večer s deťmi alebo len prísť do myšlienky vynálezu, ako stráviť príjemný večer s milovaného človeka, títo desať indoor kemp myšlienky plné detskú kreativitu a - najdôležitejšia časť - zábavy.

 Krásne, veselé indické stany pre deti sami  zaujímavý stan táborenie ružové zelené drevené stĺpy deti  Obývacia izba stan a vankúše Nordic Bliss vnútorný stan camping white idea indickýA-Frame Stan Tutorial od Cakies

vnútorný stan camping white nápad, aby si kvety sám

  Čítanie stanom UK Telegraphdesgner stan táborenie biely nápad čítanie rohové svetlá

Detský stan Remodelista

originálny stan kemping biely nápad škôlka

Ferrat Pyramid Daybed od Modloft

vnútorný stan camping white nápad hodiť vankúše

Ručné deti Teepee od Moozle Home

vnútorný stan kemping biely nápad kvetinový vzor

V hoteli je krytý kontajner koncept 

vnútorný stan táborenie nápady originálne funkčné