Nápady na dekoráciu izby s dvojitou funkciou

Nápady na dekoráciu izby na ružový pohovka s mäkkým kobercom

Nápady na dekoráciu pre hosťovskú izbu na rôzne účely

Máte taký domáci dom, ktorý nejako nie je možné dokončiť? Miesto pre viac účelov, ktoré by malo byť hosťovská izba a domáca kancelária, ale v skutočnosti neponúka spánok? Alebo tretia spálňa, ktorá sa v budúcnosti stane škôlkou a teraz potrebuje inú funkciu?

.. Dnes sa zameriavame na vybavenie izieb pre hostí. Hoci slúži aj ako materská, domáca alebo cvičebná miestnosť, existuje spôsob, ako integrovať jednotlivé prvky do jednej jednotky. A urobiť to FABULOUS ...

Viacúčelové riešenia izieb

Základom v takom Zweivweckräumene je posteľ. A malo by to byť kompaktné. Klasická rozkladacia pohovka na obrázku nižšie je pekne integrovaná do tejto miestnosti, nie?

Moderná domáca kancelária s bohatými farbami

Nápady na dekoráciu pre domáce kancelárie policové regály tehlovej steny
Jedným z mnohých nápadov môžu byť interiérové ​​izby zariadené teenagery, pretože ich funkčnosť zohľadňuje aj hranie a spánok. To je presne to, čo robí túto spálňu, kanceláriu a hudobný priestor multifunkčné na obrázku. Veľmi prispôsobivý vzhľad hosťovskej izby, ktorá slúži aj ako domáca kancelária alebo ako ďalší kreatívny priestor.

Moderná viacúčelová izba

Nápady na dekoráciu kancelárií koberec modrej bielej

Kombinácia cvičenie izba / hosťovská izba je obzvlášť šikovný. Mnohí odporúčajú, aby športové vybavenie nebolo v jemnej výzdobe, ale len veľmi málo z nich je tých, ktorí majú dostatok priestoru na extra cvičenie. Daj pohodlnú rozťahovaciu pohovku v rohu a to je všetko. Farby v miestnosti sú skvelé.

Cvičenie izba s farebným sedením

Nápady na dekoráciu pre hosťovskú izbu fitnes ženský nábytokAké riešenia sú určené na spanie v multifunkčných izbách? Čo si myslíte o posteli na stenu? V noci slúži na spánok a potom sa rozvinie do steny. Alebo na regáloch. Alebo v skrinkách.

Moderná kancelária so stenou

Nápady na dekoráciu pre drevenú podlahu v rešíre

Dokonca aj poschodové postele sú kĺbové. Takže nepotrebujete šetriť priestor pre posteľ typu queen size vo svojej domácej kancelárii. A poschodové postele nie sú určené len pre deti. Veľká drevená práca robí miestnosť celkom vznešená.

Kĺbové lôžka v domácej kancelárii

Nápady na dekoráciu pre podkrovné lôžko pre hostí izby drevené rámové rebríkové matrace

A teraz prichádzame do kombinácie škôlky a izby. Samozrejme, mali by ste túto miestnosť zriadiť v súlade so záujmami detí. Miestnosť môže byť ocenená aj dospelými, najmä ak začína ako hosťovská izba a potom sa zmení na detskú izbu. Na obrázku vidíme zábavný lesný nábytok od Numi Numi Design v miestnosti navrhovanej projektovou škôlkou. A tam už máme palandy.

Detská izba s poschodovou posteľou

Dekorácie Nápady pre detskú izbu v záhrade zábradlie

Ďalšou podstatnou súčasťou multifunkčného priestoru sú priestranné regály. To je obzvlášť užitočné v domácej kancelárii, ktorá tiež slúži ako hosťovská izba. Na ďalšom obrázku vidíme vynikajúci dizajnový štýl v mladistvej spálni.

Dostatok regálov v domácej kancelárii a spálni

Nápady na dekoráciu pre hosťovskú izbu sivá stena dizajn kancelársky stôl

Tu vidíme krásu rozťahovacej pohovky, ktorá je v priebehu dňa zmysluplným nábytkom a pohodlnou možnosťou spánku v noci. Tento dvojitý výsuvný gauč od CB2 je ľahko použiteľný a ako bonus sa strany pri spánku stávajú čelo a noha.

Elegantná rozkladacia pohovka

Nápady na dekoráciu pre gauč pre hostí rozťahovateľný posteľ koberec červený

Ďalšou možnosťou posteľnej bielizne z CB2 je rozkladacia pohovka Lubi Turquoise, ktorá zapôsobí do hlbokej modrej farby. Tento nábytok je malý a môže stáť v rohu multifunkčnej miestnosti, ako napríklad domácej kancelárie. Môžete tam relaxovať a hostia tu môžu spať.

Rozkladacia pohovka v živej farbe

Nápady na dekoráciu pre podlahu lampy modré záclony

Posledným nájdením v CB2 je možnosť spať, ktorá môže slúžiť aj ako jasná farba v miestnosti. Táto flexibilná oranžová rozťahovacia pohovka môže byť nastavená v troch rôznych polohách. S ohnivým odtieňom a chrómovým rámom je to skvelé miesto na spanie pre viacúčelové miestnosti.

Kompaktná oranžová rozťahovacia pohovka s funkciou spánku

Nápady na dekoráciu izby na ružový pohovka s mäkkým kobercom

Viacúčelový štýl miestnosti

Ako sú rôzne funkcie integrované v konzistentnom štýle?

Prvým príkladom je viacúčelová miestnosť v meste Austin, Texas od Matt Garcia Design. Štýl: rustikálny. Bezproblémové spojenie obytného priestoru, domácej kancelárie a spálne:

Moderná viacúčelová izba

Nápady na dekoráciu drevených závesných stropných police

Pozrite sa na túto jasnú a živú posilňovňu ... a potom uvidíte postieľku na pravej strane obrázka. Upokojujúca farba tohto cvičenia / spálne sa skvele zjednocuje, rovnako ako široké okná v bielych rámoch.

Jasný a živý hostia / tréningová miestnosť

Nápady na dekoráciu pre hostí v hotelovej izbe zelenej steny

Alebo môžete navrhnúť tradičné plyšové sety na posedenie a spanie a izbové závesy. Nižšie uvidíme hosťovskú izbu a domácu kanceláriu Centsational Girl:

Kancelárske priestory v hale

Nápady na dekoráciu izieb klasickej izby útulné

Ďalší lesklý štýl so zrkadlami a žiarivými dlaždicami v kancelárii so sedením nižšie. Zmení sa do postele. A hostia môžu robiť svoje maily v pohodlí svojho ubytovania.

Elegantná izba pre hostí s kanceláriou

Nápady na dekoráciu na stenu hosťovskej izby zrkadlové kruhové pohovky

Stále viac a viac populárne v detských izbách je moderný, ale deti priateľský štýl. Geometrické nástenné maľby, visiace svetlá, okrúhle zrkadlá a eklektické vankúše sú pútavé a nadčasové. Táto izba pre hostí / detskú izbu je naozaj príjemná. Rozkladacia pohovka je Parsons z West Elm.

Moderná detská izba s možnosťou spánku

Nápady na dekoráciu izby pre hostí

Ďalšou možnosťou je urobiť miestnosť elegantnou. Krásne čalúnenie, umelecké diela v štýle galérie a záclony dávajú elegantný tón v miestnosti nižšie. Vonkajšia farba a jasné akcenty sú veci, ktoré sú príťažlivé pre deti.

Nápady pre deti / hostia

Nápady na dekoráciu pre izbu pre hostí. Detská izba v tvare kosoštvorca v tvare čiernej bielej

Ďalšia moderná detská izba je rozložená v hollywoodskom štýle. Pútavé prvky sú odvážne farby, elegantné osvetlenie, moderné umelecké diela a sochárske zrkadlo. Jedná sa o skvelú miestnosť, kde môžu hostia stráviť noc, ale kde sú splnené potreby detí.

Moderná detská izba s rozkladacou pohovkou

Nápady na dekoráciu pre detskú izbu v koberec

Posledný príklad detskej izby s možnosťou spánku je v umeleckom štýle. Veľa štýlových prvkov je v tejto miestnosti kombinované. Na stôl Isamu Noguchi sa nachádzajú akrylové stoličky. Fialové kreslo s vínovým hračkom je zamerané. Zbierka rôznych vankúšov robí štýl miestnosti nedefinovateľný.

Moderná detská izba s posteľou

Nápady na dekoráciu pre izbu v hotelovej izbe čierne biele vybavenie

Vyriešili sme niektoré dekoratívne dilemy s týmito príkladmi? Ako môžete ubytovať svojich hostí doma? Povedzte nám svoje myšlienky v nižšie uvedenom komentári ...