Moderná žijúca stena – 8 inšpiratívnych príkladov na napodobnenie

moderné obývacia stena obývacia izba pohovka biely interiér koberec podlaha drevená stena

Moderná nástenná jednotka - úžasná obývacia izba s TV

 

Ako by ste mali nastaviť presne televízor? Táto otázka bola dlho veľmi dôležitá. Televízory nie vždy vyzerajú veľmi dobre.

Ale v našich niekoľkých príkladoch sú riešenia super elegantné a vhodné. Aj v mnohých prípadoch vytvárajú atmosféru oveľa šetrnejšie ako predtým.

Ale aby ste dosiahli požadované výsledky, musíte dodržiavať niektoré veľmi jednoduché pravidlá. Dnes sme o tom práve prichádzali.

Prvý príklad (obrázok vyššie) je ideálny pre ľudí, ktorí majú rád sledovať televíziu počas dňa. Dajte si pohovku pred televízor. Priemer týchto dvoch by sa mal zhodovať približne. Potrebujete len niečo, čo sa opiera o nohy a pôžitok je plný.

Televízor, ktorý možno presunúť na iné miesta, je druhý príklad (obrázok nižšie). Tu máte sklenený panel s čiernym filmom, ktorý sa môžete pohybovať. Preto takisto posunieme obraz. Takže bez ohľadu na to, kde sedíte, môžete sledovať televíziu.

Flexibilita znamená moderný

moderný obývacia izba obývacia izba pohovka nábytok nápady koberec podlaha
Tretí príklad využíva prírodné materiály a nuansy. V pozadí, pred zodpovedajúcim mramorovým pozadím, môžete vidieť televízor, ktorý bol namontovaný na stenu panelom.

Prírodné materiály a farby zemín

moderný obývacia izba obývacia izba dizajn nápadov interiéru

Vo štvrtom príklade zažijeme pôvabný charakter šikovnej obrazovky. Vyzerá to ako skvelý obraz, ktorý sa bez problémov zapadá do zvyšku prostredia.

Televízor s plochou obrazovkou je šikovne inštalovaný v drevenej stene

moderné obývacia izba nástenná izba vyzdobiť domáce dekorácie nástenná maľba tyrkysováNasledujúci príklad predpokladá perfektné umiestnenie pre regeneráciu tela. Potom sa dbalo na ideálne umiestnenie v tomto ohľade obrazovky. Toto vznášajúce sa nastavenie sa ukázalo ako správne. Rámy sú biele, aby boli dokonale zapísané do zvyšku prostredia.

Relaxujte a relaxujte

moderné obývacia stena obývacia izba nábytok nápady nástěnné dosky drevo tv sklenená stena

Koža a bielizeň dominujú materiály druhej miestnosti. Stoličky, ktoré teraz čelia nám, majú mechanizmus, na ktorom sa môžete obrátiť tu a tam. Takže sa môžete pokojne obrátiť na televíziu, ak chcete.

Koža a bielizeň

moderné domáce steny obývacia izba nábytok nápady farebné schéma béžové hnedé opony nápady

Takáto obrovská obrazovka sa skvele zapadá do veľkej miestnosti s voľným umiestnením. Kožený nábytok na stranách určuje rám miestnosti. Na rozdiel od toho sú chrómované kreslá k bezplatnej distribúcii.

Uveďte pocit luxusu

moderná obývacia stena obývacia izba nábytok nábytok nápady drevená stena TV stena

Moderná obývacia izba je úplne kompletná s veľkou obrazovkou a závesmi pred ňou. Skutočný film, ale ako útulný ako doma. Skvelé, že? Skvelý nábytok bol vyrobený z ekologickej kože.

Domáce kino v modernom prostredí

Moderné obývacia nástenná obývacia izba dizajnérskeho nábytku domáce divadlo záclony fialová modrá