Návrhy interiérov v štýle remeselníka

moderný dom dekorácie remeselník štýl červená stena stropná lampa pohovka

Zdobenie nápadov pre dom v štýle remeselníka

Väčšina ľudí miluje štýl remeselníka! Patríte do tejto skupiny tiež? V týchto apartmánoch je niečo príjemné a teplé. Svedčia o jednoduchosti a uprednostňovaní stavebných materiálov.

Takéto dizajnérske riešenia sa objavili krátko po začiatku 20. storočia.

Vyznačujú sa mnohými rozlišovacími vlastnosťami. Patria k nim zúžené stĺpy, detaily lineárnych okien, predné dvere a otvorené trámy pod odkvapom.

Dnes sa pozrieme rýchlo na remeselnícky dom a pozrite sa na rôzne možnosti zdobenia týchto domov. Niektoré z dnešných domov sú novopostavené a iné staršie. Prvé boli postavené od začiatku v remeselníckom štýle a ostatné boli prepracované do týchto.

 Návrhy interiérov v štýle remeselníka

moderný dom dekorácie remeselník štýl kamenná stena krb
V prípade dekorácie môžete vidieť veľa štýlov. Od tradičných akcentov po svetlé, moderné stretnutia. Ako by ste zdobili remeselnícky dom?

Remeselník navrhol obytné priestory

Návrhy interiérov dekorácie v štýle remeselníka v očarujúcej domácnosti

Začali sme s touto sériou v Craftman House v štúdiu Dorothy Howard Architect. Venujte zvláštnu pozornosť detailom okien, ako aj odkrytým bezpečnostným bariéram strechy. Zamiloval si sa tiež do múdra zelených a vínových odtieňov na fasáde?

Teraz sa pozrime na ďalší obrázok? Ako by ste vyzdobili taký interiér? Aké podrobnosti si myslíte, že tu rozdiel? Na túto otázku existuje niekoľko správnych odpovedí. Môžete to nájsť ako najrýchlejší spôsob, ako byť opatrný.

Dajú miestnosti zmyselné teplo. Niektorí remeselní dizajnéri tiež používajú veľa skla. V spodnej časti obrázku je to najkrajší dekoratívny prízvuk.

Nájdeme detaily z dreva zvlášť atraktívne

Nápady interiérového dizajnu v detailoch dreva remeselníkaTým je efekt lineárnych prvkov veľmi silný. V prípade miestnosti zobrazenej nižšie ide o prívesné a nástenné osvetlenie.

Nasleduje utišujúci účinok svetla

Interiérové ​​nápady v modernom obývacom štýle v remeselníkovi

Niektoré remeselné byty sú najviac zamerané na teplé a zemité nuansy. Iní sa rozhodli pre ľahký a jasný prístup. V ďalšej izbe môžete cítiť harmóniu živých akcentov a veselých odtieňov.

Stínová hra v modrej a bielej farbe robí atmosféru neodolateľne lákavou

Návrhy interiérov v reštaurovanej spálni v štýle remeselníka

Mnohí ľudia majú veľkú radosť pri pohľade na steny šedej bridlice. Tieto sú uvedené na obrázku v Therapia apartmánu nižšie.

Prestavba historického domu v modernom štýle

Návrhy interiérov v štýle remeselníka čierna obývacia izba zabudovaný krb

Táto súčasná obývacia izba v štýle Craftman zahŕňa moderné prívesné osvetlenie, biele drevené akcenty a súčasné umenie. Výsledkom je vzhľad, ktorý je pohodlný, zdobený a zároveň luxusný a moderný.

Pohodlný a moderný vzhľad

Interiérové ​​nápady v moderných nábytkových regáloch v remeselníckom štýle

Remeselník navrhol kuchyne a jedálne

Teraz sa pozrime na niektoré kuchyne a jedálne? Sme radi, že ponúkame prehľad tejto témy. Prvá kuchyňa sa ukrýva za báječnou fasádou remeselníkov. Tento dom Moore Architects má veľké predné dvere s kužeľovitými stĺpmi a bielej zábradlie.

Moore Architects house

Návrhy interiérov v interiéroch dverí v exteriérových schodoch v remeselníckom štýle

Po tomto zadaní máte naozaj pocit, že ste láskavosť. Teraz máte naozaj náladu v krásnej kuchyni a jedálni. Predovšetkým architekti vytvorili vzťah medzi interiérom a exteriérom.

Vnútri sa niektoré príbuzné drevené akcenty nachádzajú vo forme zásuviek, dverí a kuchynských skriniek a ostrovčekov.

Moderné prvky sú kombinované s tradičnými vyhláseniami, aby vytvorili príjemný a príjemný obytný priestor. [podľa The Kitchen Source]

Drevené akcenty - zásuvky, dvere a kuchynské skrinky

Návrhy interiérov v remeselníckych štýloch kuchynský ostrovný interiér dreva

Ďalej prichádza cena historická kuchyňa. Toto je práca W.B. Stavitelia, doplnené teplým leskom drevených detailov.

Teplé lesk z detailov dreva

Návrhy interiérov v štýle dreva remeselníka detailné historickej kuchyne

 Zadná stena s dlaždicami, biele steny a tmavé kuchynské pracovné plochy prispievajú k štýlovému vzhľadu. Drevený ostrov a tradičné barové stoličky nám pripomínajú Craftmansov koreň domu. [podľa Sandoraz].

Nasledujúci obrázok znázorňuje dizajn remeselníka v modernom bistro vzhľade Návrhy interiérov v moderných kuchynských závesných lampách

Poďme sa pozrieť na jedáleň. Táto nádherne upravená izba dostala svoj remeselný charakter niekoľkými príjemnými prvkami. Spomedzi nich sú obzvlášť výrazné stropné osvetlenie a žltej, zelenej a hnedej kombinácie. V dizajne interiéru Craftmans sú typické aj vázy s kvetmi. Všimli ste si secesný kúsok v pravom dolnom rohu? Zdá sa, že pochádza zo stropu zdobeného rastlinnými prvkami alebo nie?

Interiérové ​​nápady v remeselníckom štýle

Nasledujúca svetlošedá jedálenská časť je o niečo modernejšia. Celá vec je doplnená dekoratívnym prúžkom. Videli ste to? Mimochodom, miestnosť vďačí svojmu zreteľne modernému vzhľadu jasným odtieňom a chladným odtieňom. [podľa Denoxy]

Nápady interiérového dizajnu v štýle remeselníka v bielom nábytku

V rámci tohto moderného kontextu chceme zaviesť aj prívesné osvetlenie nižšie. Nástěnné nástenné maľby a zbierka vaní prinášajú túto izbu na nadpriemernú úroveň. Zmes teplých a chladných odtieňov zaručuje harmóniu. [podľa Sarah Greenman]

Návrhy interiérov v remeselníckom štýle Drevené stolové stoličky Jedáleň

Ak ste venovali pozornosť, rozpoznáte nižšie uvedenú izbu! Jedná sa o zrekonštruovanú jedáleň rovnakej staršej kuchyne od Apartment Therapy. Spomenuli sme rok pôvodu? Dom bol postavený v roku 1912 a jeho dekor sa skladá zo súčasných a historických pokladov. Jedáleň nie je výnimkou.

Interiérové ​​nápady v štýle v remeselníckom štýle koberec čierny

Spálňa v štýle Craftsmans

Najkrajšia je vždy na konci! Urobili sme to taky. Pretože spálne Craftmans sú v čisto harmónnych poklopoch. Tradične sa pozrieme na "škrupinu" tohto prvku a potom na vonkajší dizajn domu samotného.

Návrhy interiérov v štýle remeselníka v exteriéri san francisco house

Niekedy je najjednoduchší a najjednoduchší spôsob navrhovania. Drevený nábytok zaujíma centrálnu polohu v miestnosti nižšie. Očarujúce je aj ich kombinácia s béžovými stenami na oboch stranách.

Interiérové ​​nápady v štýle remeselníka spálne

Možno vás nechceme inšpirovať, aby ste navrhli svoj interiér úplne v modernom remeselníckom štýle. Môžete však začleniť niektoré krásne akcenty. Príkladom takého postupu je nasledujúci údaj.

Umenie a remeslá postele obsahujú najsilnejšie vyhlásenie v miestnosti.

Interiérové ​​nápady v remeselníckom štýle

Teraz nasleduje širší priestor, doplnený o drevené koše a Türakzente. Osviežujúce biele a modré odtiene prispievajú k ostrému a vzdušnému sofistikovaniu, nemyslíte? [podľa Annette English & Associates]

Návrhy interiérov v reštaurovanej spálni v štýle remeselníka

Iná snímka starého domu z roku 1912 ilustruje silu sivých a bielych nuansov a súčasného nábytku. Pozrite sa na moderné umelecké diela a akrylovú lampu na nočnom stolíku. [podľa bytovej terapie]

Interiérové ​​nápady v štýle remeselníka spálne čiernej bielizne

Posledný obrázok ukazuje silný vplyv moderných kvetinových usporiadaní v dizajne Craftmans. Ak sú vyhlásenia o štýle dostatočne silné kvôli jasným lineárnym údajom, ľahko môžete vložiť niektoré súčasné prvky. To sa môže stať aj na predných dverách.

Ste podobne kombinovať Craftman a moderné prvky vo vašom dome? Už by ste začali na fasáde alebo by ste to považovali za prekvapenie v interiéri? Vo všetkých prípadoch Vám želáme magické výsledky!

Interiérové ​​nápady v interiérových dverách v remeselníckych dverách