12 interiérov v talianskom štýle – elegantné prostredie

luxusný taliansky obývacia izba vstavané krbové ozdoby stenové zrkadlo

 12 dizajnov interiéru v talianskom štýle - vkus talianskeho domu

Žiadne prázdniny nie sú plánované v zahraničí Stále cítite pocit starého sveta Talianska s týmito predstavami talianskeho dizajnéra.

Každý druhý rok moja rodina pokračuje v tom, čo nazývame "veľký výlet".

Môj manžel si vybral Tokio za posledný veľký výlet. Mali sme toľko zábavy - japonská kultúra je úžasná. Tentokrát to je moja odbočka a ja som si vybral Taliansko. Som Talian a nikdy som nebol v Taliansku. Moji predkovia volajú, takže som pripravený odpovedať na hovor.

Milujem taliansku architektúru, najmä štýl starého toskánskeho vidieckeho domu. Milujem taliansky nábytok a textil. Takže si môžete predstaviť, ako som nadšená pred touto cestou. Existuje mnoho spôsobov, ako priniesť to najlepšie z Talianska domov. Pridajte sa ku mne, aby ste sa pozreli na niektoré skvelé talianske akcenty.

Textil. Tkanina na tejto stoličke sa nazýva Fortuny, pomenovaná podľa jeho dizajnéra Mariana Fortunyho

návrhy interiérov v talianskom štýle nábytok myšlienka kvety
Narodil sa v Granade v Španielsku a Fortuny sa presťahoval do Benátok a zostal tam až do svojej smrti v roku 1949. Vo svojej benátskej dielni navrhol textil, kostýmy a osvetlenie a vyvinul stroje, ktoré robia jeho textílie. Jeho dielňa zostáva dnes v Benátkach ako múzeum.

Vintage nábytok

interiérové ​​návrhy v talianskom štýle

 Jedná sa o Vintage Florentine Dresser. Povrch obsahuje zlaté detaily listov. Tento štýl nábytku bol bežný v 40. a 50. rokoch. Ďalšie bežné figúrky v tomto štýle sú hniezdiace stoly, zrkadlá, obrazové rámy a podnosy, nazývané Florentine Toleware.

Rustikálne doplnky

návrhy interiérov v talianskom štýle vybavenie závesných stropných žiaroviekFormálne nastavenia tabuľky

interiérové ​​návrhy v talianskom štýle výzdoba steny dekorácie tmavé Niektoré z mojich najobľúbenejších vecí, ktoré mi matka dala, boli niektoré staré talianske obrusy od mojej babičky. Oceňujem tieto obrusy a často ich používam na rodinné stretnutia. Tento apartmán v Ríme je krásne zdobený čerstvým chlebom, kvetmi a talianskym posteľným prádlom.

Terasa - malý stôl a stoličky na zhromaždenie sú skvelé v teplom počasí

interiérové ​​návrhy v talianskom štýle vybavenie vonkajšie priestory elegantné

Loggias - kryté vonkajšie priestory

interiérový dizajn v talianskom štýle vybavenie terasy klasické posedenieLoggia je takmer ako "vonku", ale samozrejme vonkajšie plochy sú pokryté. Lodžia je nádherný doplnok k spálni alebo jedálni.

Štrkové priechody

interiérové ​​návrhy v talianskom štýle vybavenie vstupných dverí dvorné schody
Milujem zvuk štrku. Pripomína mi domov. Štrk je lacný materiál s nízkou údržbou. K dispozícii v mnohých farbách, dokonale zapadá do talianskej architektúry.

Kamene exteriéru

vonkajšia plocha v talianskej stl vonkajšie kamene kamenné steny rastlinyZvyčajné pre taliansku krajinu, veľký kamenný exteriér ilustruje rustikálny, neformálny život. Obdivujem tento architektonický štýl. Nedokonalé, nerovnaké textúry zapadajú do mojej bezstarostnej strany.

olivovníky

interiérové ​​návrhy v talianskom štýle vonkajšia záhradná chodník Šalvie zeleného olivovníka mi pripomína záhradu mojej babičky. Stále si to pamätám, keď cítim bush paradajky. Olivovníky sú k dispozícii v neprorodých odrodách, ak sa vám nepáči chaos padajúcich olív. Sú tiež veľmi robustné a vyžadujú málo vody.

Poľnohospodársky stôl

dizajn interiéru v talianskom štýle rustikálne závesné kuchynské svietidláVezmite si tento stôl s čerstvým ovocím a syrom, chrumkavý chlieb a olivový olej na namáčanie. Ó, a víno, veľa vína. Teraz vezmite okolo 15 ľudí okolo stola predstavujúcich všetky vekové skupiny, od detí do 80. rokov. Takto vyzerala jedáleň mojej rodiny, keď som bola dieťa - jedlo bolo prakticky kontaktným športom. Farmové stoly so všetkým ich rustikálnym šarmom sú ideálne pre rodinné stretnutia.

Obnovené dvere

vonkajšia plocha v talianskom štýle dverí drevené rustikálne svietnikyS regenerovanými materiálmi sú to víťazstvo. Vyzerajú skvele a pridávajú charakter rustikálnej talianskej architektúry. Dvere, vyblednuté farbou a hrdzavým materiálom, sú autentické a získate život týchto krásnych architektonických pozostatkov pre budúce generácie.

Vylepšené terakotové strešné tašky sú môj najobľúbenejším detailom v architektúre talianskeho štýlu. Obnovené dlaždice sú podľa mňa naozaj najlepšie. Patina z rokov zvetrávania je vlastne bonusom. Všimnite si tu skvelú kombináciu exteriérových kameňov a terakotových dlaždíc. No, to je taliančina!

Terakota strešné tašky

strešná tehla klasická myšlienka talianskeho štýlu fasády