20 škandinávskych kuchynských návrhov – atraktívne dekorácie

moderná kuchynská doska doska vnútorného dizajnu modré steny

20 škandinávskych kuchynských návrhov - atraktívne dekorácie

Škandinávske kuchyne sú všeobecne uznávané pre svoju otvorenú atmosféru a moderný štýl. Nehovoriac o tom, že dôsledne vyjadrujú prvky ako biele steny, drevené detaily a farebné akcenty vo forme textílií a iných farebných ozdôb.

Dnes vám predstavíme 20 najlepších škandinávskych kuchyn - od pokojných bielej izby až po dizajn interiérov, ktorý vyvoláva pocit bezpečia, ako keby ste boli v kabíne.

Ďalšia séria škandinávskych kuchýň zahŕňa kovové akcenty, čisté čiary a sochárske detaily prostredníctvom špeciálnych položiek ako napr B. závesné svetlá. Prečítajte si viac o nápadoch na moderný dizajn kuchyne a prehliadajte fotografie v našej galérii s radosťou. Pravdepodobne budete mať impulz na vyzdvihnutie niektorých prvkov v škandinávskom štýle vo vlastnej kuchyni ...

Veselé interiéry

Škandinávske kuchyne sú často zdobené bielymi stenami, ktoré vytvárajú krásne plátno pre farebné akcenty a ďalšie moderné dekoratívne prvky, ako napríklad: B. zložky kovu. Nižšie uvidíme ako farebný, tak aj kovový lesk vo vzdušnej kuchyni, ktorá oslavuje moderný dizajn. [Zdroj: IKEA]

Kompaktná škandinávska kuchyňa - biele kuchynské zrkadlo

kuchynské návrhy biela kuchynská zrkadlová zadná stena
Niekedy je biele pozadie všetko, čo potrebujete na to, aby sa jedna alebo dve plechovky farieb naozaj pútavali. Svetlo-oranžová stolička na ďalšom obrázku upúta pozornosť, hoci je to len jeden aspekt vo viacúrovňovej miestnosti.

Dinette a kuchynský pult v jednej miestnosti - jasné akcenty

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevené stolové oranžové jedálenské stoličky

Berte na vedomie strategické využitie farieb v bielej kuchyni zobrazenej nižšie spolu s bodkami, ktoré zdobia bielou nápojovú pištoľ na poličke nad umývadlom. Ostatné osviežujúce nuansy pridávajú okolité objekty, ako aj oba vzorované predmety - uterák a podnos.

Mnohé kuchynské police ukladajú riad

Škandinávske kuchyne navrhujú kuchynské skrinky misy riaduSochárske objekty sú obzvlášť zaujímavé, ak boli integrované do kuchyne maľovanej celkom bielej farby. Vo vedľajšej miestnosti gule v tvare prívesok lampa a regál skriňa s priehradkami segmentových tvoriť dve umelecké kontaktných miest, a to predovšetkým preto, že lampa visiace z hornej a skriňa je jasne oranžovej farby!

Súčasná, dramatická kuchyňa

Škandinávska kuchyňa navrhuje luxusné interiérové ​​jedálne

Svieži interiér nemusí byť nevyhnutne oslnivý biele. Svetlo modrá splní túto požiadavku dobre! Steny kuchyne zobrazenej nižšie sú farbou oblohy a sú osvetlené slnečným svetlom prichádzajúcim cez priestranné okná.

Rustikálny, škandinávsky kuchynský dizajn - bledé modré steny rozjasňujú priestor

Škandinávske kuchyne navrhujú kuchynské skrinky rustikálne modrej steny

Keď hovoríme o veľkých oknách, ľahká a vzdušná kuchyňa uvedená nižšie je jednoducho úchvatná kvôli použitiu čistých línií a otvorených priestorov. Ultramoderný škandinávsky dizajn v jeho najlepšej forme!

Čistenie a čistenie liniek v kuchyni

Škandinávska kuchyňa navrhuje svetlý vzdušný interiér

V iných stimulujúcich priestoroch zohrávajú rozhodujúcu úlohu drevo a kovové detaily. Ale namiesto toho, aby pôsobili plešatým a chudobným, vytvárajú útulnú priemyselnú atmosféru najmä vďaka sofistikovanému využitiu priestoru na stenách na uloženie kuchynského príslušenstva najmä v tejto kuchyni.

Kovový vzhľad v kuchyni

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevo kovové žiarivé

Sexy vzor

Zatiaľ čo mnohé škandinávske kuchyne majú výrazne moderný vzhľad, rovnaké množstvo rôznych vzorov a vzorov sa používa na pridanie osobného dotyku a vytvárania tepla. Kuchyňa patriaca do bytu 1908, ktorú môžete vidieť nižšie, má kvetinové vzorované hrany. Takéto akcenty milujú škandinávske dedičstvo majiteľa domu.

Kombinácia tradície a modernity je vidieť v tejto kuchyni

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevené stolové tradične moderné

Tkaniny sú veľmi jednoduchý tip, ako priniesť trochu farby do miestnosti. Na ďalšom obrázku vidíme sortiment uterákov a obrúskov, niektoré z nich sú vzorované alebo farbené v bohatých farbách.

Typické tradičné škandinávske tkaniny

Škandinávska kuchyňa navrhuje dosku z drevenej tkaniny

Skvelý spôsob, ako pridať farbu, textúru a vzory do dizajnu kuchyne by si objednal škandinávsky koberec, ako napríklad švédske koberčeky zo škandinávskej výroby uvedené nižšie. Väzobné motívy dávajú kuchyni atraktívnosť a štýl tým, že prinášajú farbu ručnej práce, ktorá kontrastuje nádherne s čistými líniami moderných detailov.

Škandinávsky koberec - zaujímavé vzory

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevený švédsky koberec

V škandinávskych kuchyniach sú pruhy veľmi obľúbeným vzorom. Nasledujúci obrázok ukazuje farebne pruhovaný koberec, ktorý veľmi dobre zapadá do "pruhov" ružového ohrievača a vytvára živý efekt v tejto súhre.

Interiér bielej kuchyne - stôl na skladanie dreva slúži ako jedáleň

Škandinávska kuchyňa navrhuje kompaktný priestor biely svetlý

V nižšie znázornenej kuchyni sú pruhy klasicky kreslené v morskej modrej a bielej farbe! Vymaľované steny, tkané koše a dizajn pláží sú živšie nasadené nauticky pruhovaným bežecom.

Rozsiahla kuchyňa má kuchynskú pracovnú dosku a jedálenský kút

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevené veľké drevené podlahy

V ďalšej miestnosti sa pruhy rozprestierajú cez steny a ich elegantný dvojtónový výkres sa stáva prevažujúcim vzorom celej škandinávskej kuchyne! Všimnite si, ako biele maľované skrinky, retro hodiny a triadové kyvadlo prispievajú k zdokonaleniu tohto klasického vzhľadu.

Tučné čierne a biele pruhované steny

Škandinávska kuchyňa navrhuje pruhované steny

Stále einamal jeden maľoval vo svetlo modrej farbe kuchyne je tu prezentovaný, čo tieňovanie je doplnený spočívať na podlahe prírodné drevo červeno-bielo-pruhované bežec na gechmacksvolle spôsobom.

Škandinávska kuchyňa navrhuje dizajn drevenej morskej modrej steny

Teplejší efekt akcentov a obloženia dreva

Neboli by sme schopní povedať všetko o škandinávskych kuchyniach, ale nemôžeme vynechať niektoré drevené akcenty. Teplé drevené akcenty môžu skutočne zmeniť miestnosť tak, aby vyzerala ako skutočný statok, a taktiež zvýšiť expresivitu moderných prvkov dizajnu, ako to dokazuje elegantná miestnosť nižšie.

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevený rám stropného okna

Kovové a drevené kombinácie v kuchyni zobrazenej nižšie vytvárajú jedinečnú atmosféru, ktorú dopĺňa ostrovný bar s vstavanými priehradkami na uskladnenie vína. Kuchynské spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele poskytujú dokonalý dotyk!

Škandinávska kuchyňa navrhuje moderný interiér

Sedadlá v limetky zelenej nižšie nie sú jedinými hviezdami v zobrazenej kuchyni! Akcenty z dubového dreva, ktoré daný konštrukčný materiál kabinetov vyniká na pozadí bielych stien a zásuviek.

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevené zelené barové stoličky

Niekedy drevené interiéry majú kúzlo vidieckej chaty, hlavne keď sa k nemu pripojí ohnisko a koberec! Vo štýle v škandinávskom štýle je kúzlo lyžiarskeho chaty ľahko dostupné pomocou drevených stien a drevenej podlahy. A navyše jeleňová hlava ...

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevený závesný koberec

Prezentovaný na ďalšom obrázku drevenej konštrukcie s barovým pultom, vstavané umývadlo a šuplíky je solídny kus nábytku je, že sa môže pochváliť žiarivý obilia vzor, ​​rovnako ako s prírodou, že sú schopní vytvoriť pôdu pre živé akcenty, ako sú mušle s výrobkami.

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevenú pultovú skrinku

Teraz sme uzavreli so škandinávskou kuchyňou, ktorá sa vyznačuje bohatou drevenou krytinou, ako aj závesné svetlá a čierne akcenty. Biele steny robia miestnosť viac okouzlující než strohý.

Škandinávska kuchyňa navrhuje drevený veľkoplošný masívny nábytok

Teraz, keď ste spoznali kus škandinávskeho štýlu, dajte nám vedieť svoje obľúbené dizajnérske nápady. Uprednostňujete úplne biele maľované kuchyne s iba jednými farebnými vlakmi alebo ste fascinovaní drevenými interiérmi? Vychutnajte si vzorované textílie, ako napr B. tkané koberce? Alebo si môžete vychutnať čerstvé, dobre tvarované izby s minimálnym zvýraznením. Vyjadrite svoje myšlienky napísaním komentára nižšie ...