Kuchynský ostrov Myšlienky pre malý priestor vhodné

kuchyne ostrov nápady malý izba kuchynský stôl

Nápady kuchynského ostrova pre malý priestor

Môžete pripraviť prípravu jedál rýchlejšie a efektívnejšie vďaka inovatívnemu kuchynskému ostrovu. Určite rozšíri váš pracovný priestor a predvedie váš štýl zdobenia domova v kuchyni. Nasledujte nás a pozrite sa na našu fotogalériu, aby ste sa presvedčili!

  Ostrov s otvorenou skladovacou miestnosťou - mobilný

kuchyne ostrov nápady malý priestor mobilný mobilný kov
Môžete vizuálne vylepšiť vzhľad vašej kuchyne kombináciou otvoreného a uzavretého úložného priestoru. Napríklad, tento malý ostrov má trojicu zatvorenými dverami - skrinky sa používajú na ukladanie všetko od porcelánové riady na výrobkoch zo striebra a dve otvorené police, kde sa používajú často poskytuje kuchárok. Solídny ostrov by bolo na mieste, by premôcť dizajn malú kuchýň, ale tento malý ostrov s otvorenými policami - rozjasní to robí priestor a vzdušný.

 Využite čo najviac obmedzeného priestoru v kuchyni s mobilným kuchynským ostrovom. Táto mobilná jednotka poskytuje väčší priestor na prípravu jedál, ak je to potrebné, ale môže sa odstrániť, aby sa podporil efektívny tok dopravy v miestnosti. Hladký povrch ostrova dokonale padne s nerezovými prístrojmi a brilantným chrómovým príslušenstvom.

   Pokojné v štýle vidieckeho domu

kuchyne ostrov nápady malý izba country štýl

Tento malý ostrov bol už dávno opustený a zabudnutý v tajnom pivnici. Teraz sa mení celkový vzhľad kuchyne. Zveličený povrch dáva tomuto slnečnému miestu charakter rekreačného domova. Pôvodný panel bol nahradený novým čiernym mäsovým kameňom a obrátil starý kuchynský ostrov na ohromujúci ohnisko.

    Všetko je v detailoch kuchyne ostrov nápady malé detaily miestnostiNávrh malej kuchyne môže byť skutočnou výzvou. Títo majitelia domov vyťažili čo najviac zo svojho obmedzeného priestoru dlhý, úzky ostrov, ktorý je vybavený štýlom a funkciou.

Štýlový kuchynský ostrov

kuchynské ostrovné nápady malý štýl nábytku

Tieto detaily vytvárajú klasickú atmosféru v tejto kuchyni. Rovnako ako nábytok okolo je tiež jemný ostrov s viditeľnými nohami, rysom kuchynského nábytku z minulosti. Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele odráža neďaleké spotrebiče a pridáva neočakávaný dojem moderného vkusu do tradične štylizovaného priestoru.

    Elegantné riešenie

kuchyne ostrov nápady malý priestor kože elegantný

 Dlhý, štíhly ostrov zabezpečuje efektívny tok dopravy v uzavretej kuchyni. Niekoľko kuchárov môže pracovať na tomto ostrove v rovnakom čase a tam je tiež pohodlný bufet priestor pre príležitostných hráčov. Zásuvky na jednej strane ostrova poskytujú dostatok úložného priestoru, zatiaľ čo na druhej strane je zabudovaná mikrovlnná rúra.

  Mobilná pracovná doska

kuchyne ostrov nápady malý priestor mobilný

V kuchyni tejto veľkosti by dokonca aj najmenší integrovaný ostrov urobil dobre. Namiesto toho majitelia domov chceli integrovať blok mäsiarstva s obmedzenými možnosťami ukladania, ale samozrejme to urobili veľa štýlu! Malý stôl v strede miestnosti môže slúžiť ako ďalší priestor na prípravu jedál, ale môže byť skrytý v neďalekej výklenku, keď už to nepotrebujete.

Malý ostrov s skladovacími zariadeniami

 skriňa kuchyňa skrinky drevo malá izba

Dokonca aj najmenší ostrov sa môže pochváliť množstvom kreatívnych možností ukladania. Tento elegantný, štýlový ostrov má tri skrinky a úložné priestory ako sú koláče a plechy na pečenie. Veľká zásuvka na jednej strane ostrova obsahuje odpadkové koše.

Vintage Block Island

starožitné staromódny kuchyne dizajn slnečnice

Starý mäsiarsky blok slúži ako malý ostrov, ktorý doplní túto malú kuchyňu esteticky. Na jednej strane ostrova je umiestnená stará lakovaná stolička, ktorá ešte viac vylepšuje vzhľad blechy.

mobilné

Kuchynské dizajnové komfortné roličky drevených barov

Mobilný nákupný vozík umožňuje efektívny dopravný tok v tejto svetlej miestnosti. Malý koberec pod vozíkom zabraňuje skĺznutiu počas používania.

  Rustikálny šarm

rustikálny štýlový štýlový šarm malá kuchyňa

Drevený ostrov prináša do malej kuchyne rustikálny šarm a prídavné kuchynské zariadenie. Veľká zásuvka poskytuje úložný priestor v objemnej kuchyni a otvorená polička poskytuje misky a tablety na ukážku.

Jemná elegancia

elegantné rustikálne tradičné kovové biele kuchynské skrinky

Elegantný stôl slúži ako oko-lovec v tejto tradične zariadenej kuchyni. Rustikálny lustr na ostrove zdôrazňuje vinobranie.

Drevený ostrov - drevený kuchynský ostrov drevo tmavé malé kuchyne dizajn

Ošúchaný povrch naznačuje vek tabuľky, ktorá sa s najväčšou pravdepodobnosťou vyskytuje na blší trhu. Otvorená polička pod ostrovom ponúka úložný priestor pre kuchynské príslušenstvo.

 Tenký a elegantný
Kúpený z blšieho trhu, tento úzky ostrovček perfektne zapadá do vinobranej kuchyne.

malý štíhly dizajn kuchyne drevo maľované staromódny

20 návrhov moderných kuchynských ostrovov
Kuchynský ostrov a tvar polostrova
Krásne nápady pre kuchynský ostrov so sedadlami
15 farebných nápadov kuchynského ostrova pre váš byt