Malé kuchyne Nápady a riešenia pre nízke prahy

Nápady na malé kuchyne umývajú nízke parapety

Skvelé riešenia pre nízke prahy

Pochádzam z mesta, kde je väčšina domov historickými pokladmi. Preto sa väčšina vonkajšieho dizajnu nemôže meniť. Jedným z výrazných znakov sú nízke parapety. Keďže ste umiestnili originálne samostatné skrine a rúru.

Bolo to skvelý nápad, ale dnes je to problém. Ako by ste mohli rozumne naplánovať vašu kuchyňu, ak sú skrine vyššie ako parapety?

Pravdepodobne najviac nepohodlná vec, ktorú by ste mohli urobiť, je umiestniť skrinky nad oknami, aby ste už nemali prístup k otvorom svetla. Takto si vytvoríte niečo ako bezodná jamka, takže miesto, kde sa zbiera odpadky, už nikdy neuvidíte. Okrem toho je úloha veľmi komplikovaná, ak chcete vyčistiť okná.

Nápady na malú kuchyňu - plávajúce skrine

Malé kuchyne nápady nízko okenné kuchyne kuchynské skrinky
Určite budete chcieť umiestiť umývadlo pred oknom. Ak je potrebné nastaviť prahovú hodnotu, potom môže byť veľmi užitočná plávajúca banka. Nielen, že vyzerá skvele, ale tiež zabezpečuje prístup do okna nižšie.

V tejto súčasnej kuchyni sa tiež postarali o vzdialenosť od okna. Je to pekný a praktický dizajnový prvok.

Použite nábytok

Malé kuchyne nápady nízke okenné parapety kuchyne ostrov nápady

Je to ešte flexibilnejšie riešenie, ktoré dobre zapadá do tradičnej kuchyne. Použite pracovný stôl namiesto skriniek. Ak je uloženie na nízkych plochách dôležité, zvážte ich umiestnenie na valčeky.

Táto historická kuchyňa Chelsea (Vermont) zobrazuje zodpovedajúce boxy pred oknami. Tieto môžu byť inštalované tesne pod oknom. Ich tvar je oveľa zaujímavejší a zaujímavejší ako skrinky s výškou 91 centimetrov.

kuchyne kuchyne Malé kuchyne nápady nízke prahy nástenné nástenné vzorVytvorte dodatočné okná

Malé kuchyne nápady nízke prahy rohové sedenie lavice

Mnohé kuchyne, dokonca aj tie z 60. rokov a neskôr, majú nízke okná za umývadlom, ktoré sú vhodné pre jedáleň. Počas premeny sa pokúšali získať viac miest na ostrove namiesto stola. Ak takisto hľadáte, mali by ste doplniť skrinky s príslušnými okennými kovaním, ktoré sú umiestnené pozdĺž steny. Tiež sa hodia pod nízky prah a poskytujú viac úložného a úložného priestoru.

Raňajkový bufet by bol ďalším spôsobom, ako sa dostať okolo dlhého okna. Môže sa použiť aj ako príprava povrchu.

Malé kuchyne nápady nízky okenné parapety bar counter bar bar

Zmeňte typické rozloženie

starý byt Malé kuchyne nápady nízke parapety

V kuchyni je plochá vstavaná krabica, ktorá zabezpečuje rovnováhu medzi rôznymi oknami. Čo sa kedy stalo, môže byť v ostatných prípadoch pekným riešením.

V ďalšej metóde sme našli úplne odlišný výsledok od situácie. Vytvoril polievku pre skriňu s umývadlom a umiestnil ju vertikálne do steny. Jeden sa s problémami s vysokými skrinami a nízkym prahom nenachádza. Okná sedadiel presne sedia pod okennou parapetou. Na ľavej strane je vyvážená skrinkami so štandardnou výškou.

Malé kuchyne nápady nízke prahy posedenie

Tento nový dom bol postavený v štýle vintage. To by bolo ďalším možným riešením pre historické kuchynské priestory. Ak umiestníte ostrov zo steny a použijete vnútornú stenu ako úložný priestor, môže sa usporiadať centrálne miesto medzi oknami. Samostatné parapety sa používajú na skladovanie dosiek.

Jedáleň Malé kuchyne Nápady nízke okenné parapety rustikálne

Máte nízke prahy doma? Je jedno z týchto riešení vhodné pre vás?