Originálne a extravagantné nápady pre retro kuchyne

retro kuchyne červený okázalý nábytok jedálenský nábytok rohová pohovka  Raňajkové bankety - extravagantné nápady pre retro kuchyne

Pozrite sa na tento obrázok! Nepotrebuje vám to pripomenutie večere 50. rokov? - Áno, takýto štýl vybavenia vám poskytne dostatok miest na sedenie vo vašej kuchyni, je to praktické aj štýlové nielen na večeru, ale aj pri mnohých iných príležitostiach.

Pokračujte v užívaní našej kolekcie nápadov retro kuchyne plnej osobného štýlu z minulosti!

  Kocková stena - čierna a biela

retro kuchyňa šachovnice steny biela doska
Ak chcete, môžete mať na stenu vzhľad kostnatého obrusu. Kachle v polovici storočia dopĺňa staromódny dizajn so všetkými modernými vymoženosťami potrebnými pre dnešný rušný životný štýl.

 Mid-storočia móda

retro kuchyne v polovici storočia biele plastové stoličky

 Chcete dať kuchyni dlažbu histórie so stoličkami v polovici storočia? Teplý drevený stôl zmäkčuje čisté čiary a kovové detaily stoličiek.

Červený kuchynský ostrov

retro kuchyne červený povrch kuchyne ostrovKlasickým miestom stretnutia pre rodinu je kuchynský ostrov v podobe obličky - to je tiež miesto pre prípravu jedál a kuchynský bar. To je miesto pre neformálne jedlá, spárované s retro stoličkami. Tu čerešňovo červená dodáva veľa čiernej a bielej palety kuchyne.

   Záhrada vo vašej kuchyni

retro kuchyne červená podlaha kuchynský stôl záhradný štýl

Chcete udržať čerstvosť vašej záhrady v kuchyni počas celého roka? Potom získate čerstvé ovocie a ľahké tkaniny. Červené laminátové dosky a jasné mozaikové dlaždice na podlahe obnovujú farby v kuchyni a všetok dizajn.

   Príslušenstvo v klasickom štýle

retro kuchyne staromódny štýl príslušenstvo tkaniny

 Orezané kovovou páskou a tenkou čiarou červenej tkaniny, tieto stoličky sú reprodukciou sedenia z minulosti. Otvorené police a sklenené predné skrinky dokončia perfektné pódium na zobrazovanie vinobranie a ďalších zbierkových predmetov.

   Zmes starého a nového retro kuchyne staromódny moderná kombinácia očarujúce

 Zariadenie retro môže mať svoje miesto v modernej kuchyni a nemusíte sa vzdať hľadania ešte väčšieho komfortu. Majitelia domov tu vytvorili starožitný priestor vedľa moderného varného panelu, kde zmiešali staré s novými. Ak chcete urobiť takýto mix doma, bolo by to možné. Mnoho nových zariadení na trhu dnes vyzerá ako starožitnosti, ale ich komponenty a technické vlastnosti sú na najvyššej technickej úrovni.

 Vintage štýl

retro kuchyne staromódny drevené podlahy biely výber

 Oblasť vinobranie dodáva náladu do kuchyne. Pearl-farebné dvere skrinka a zásuvky dokončiť vzhľad minulosti. Veľké úložné priestory lemujú oblasť, ktorá slúži ako zóna prípravy.

  Staromódny zážitok

starožitný lesklý jedálenský stôl retro dizajn kuchyne

 Podrobnosti vytvárajú atmosféru v miestnosti, preto sú dôležité. Červená pracovná doska pridáva do miestnosti osobnosť a dózy cookie pripomínajú rohový obchod na rohu.

polovici storočia element

stredne-storočný motív nízky nábytok čalúnená stolička

 Dajte jedálni moderný vzhľad kúpou týchto moderných stoličiek v polovici storočia. Svetlo bubna visí nad stôl a dopĺňa okolie.

 Diner štýl

večera štýl kuchyňa retro lesklý červená

 Kompletná rekonštrukcia nie je dôležitá na to, aby ste urobili výzdobu svojej kuchyne klasickou. Čerešňové červené stoličky sú jednoduchým spôsobom, ako pridať trochu farby do jedálne.

 Kockovaný vzhľad podlahy

Šachovnicové dlaždice dlaždice červená nábytok kuchyne

Dizajnový prvok klasickej 50-tych rokov je kostra. Dnes znova vyzerá.

roh nápojový bar barový dom kuchynské centrum