15 zaujímavých a praktických nápadov pre staromódne kuchyne

staromódny kuchyne tehlovej steny kuchynský stôl

Vintage Kitchen Ideas - praktické nápady pre staromódnu kuchyňu

 Pozrite sa, ako môžu starožitné kuchynské potreby vytvoriť v akejkoľvek kuchyni vrelú a príjemnú atmosféru! Sledujte našu farebnú obrazovú galériu a uvidíte sami!

 Vintage štýl je v tejto zrekonštruovanej kuchyni vďaka používaným materiálom.

Nová tehlová stena za sporákom pripomína koloniálnu éru, hoci varná doska kombinuje plyn a elektrickú rúru. Ozdobný drevený krbový krídelko zakrýva kapotu a príslušenstvo, bronzové svetlá a mletý mäsový obklad dokončia vzhľad.

Staromódne kuchyne s výhľadom na sporák starožitné kuchynské skrinky biely interiérTáto kuchyňa vďačí svojmu veľkému vinobraniu vzhľadom k krásnej bielej kuchynskej linke. Stenová skrinka je umiestnená na centrálnom mieste, hneď zachyta oko a pripomína nadradené klasické úložné jednotky z minulosti. Môžete vidieť cez presklené dvere krásne kolekcie skla a riadu.

   Kuchyňa s klasickými detailmi staromódne kuchyne klasické motívy prvky

Malé detaily robia túto kuchyňu pohodlnou. Pozrite sa, ako tu vyzerá krbové kachle a robí nás pocit, že sme v rekreačnom dome. Tradičné jednoduché skrine a vinobranie dokončia funkčnú jednoduchosť tu. Podlaha v tehlovom vzore dopĺňa vzhľad.

Elektrická kuchyňa v klasickom štýle staromódny kuchyne eklektický štýlExperimentujte s rôznymi vinobrannými konštrukčnými prvkami, ktoré vyjadrujú svoj vlastný štýl v kuchyni. Táto čerstvá a vzdušne vyzerajúca kuchyňa začína s prvkami vinobrania v hornej časti, na strope, s mriežkou v bielom. Závesné svetlá zdokonaľujú staromódny luxus luxusu a primitívny čínsky oltárny stôl slúži ako kuchynský ostrov. Jeho rustikálny povrch dreva kontrastuje s hladkými nerezovými spotrebičmi. Barové stoličky sú čalúnené v lisovanej krokodílovej koži, ktorá je ďalším prvkom vintage štýlu kuchyne.

   Kuchynský ostrovček s klasickým dizajnom

ostrý staromódny kuchyne dizajn biely skrinky sklo korenie

Ozdobený šedo-zeleným mastencom je tento kuchynský ostrov nádherný a praktický. Ponúka dostatok miesta na prípravu rôznych jedál a malý drez.

  Staromódna kuchyňa a jedáleň staromódny kuchyňa jedálenský priestor kuchyne

Predstavte si, že v tejto staromódnej kuchyni servírujete lahodné domáce jedlá! To je vždy príjemné zážitok!

Klasické funkcie zahŕňajú presklené kuchynské skrinky. Dom sa datuje do dvadsiatych rokov a má ďalšie elegantné prvky z tohto obdobia, ako sú travertínové dlaždice, dosky a farebné dlaždice v kuchynke.

    Kuchársky šéfkuchár v klasickom štýle variť kuchyňu staromódny štýl kuchyne dizajn

Spousta pracovných dosiek a veľa úložných priestorov ponúka túto krásnu kuchyňu v staromódnom štýle. Glazované horné kuchynské skrinky diskrétne zobrazujú sady jemných čínskych porcelánov a iných zbierok riadu, mramorová doska na kuchyňskom ostrove dopĺňa sofistikovaný vzhľad miestnosti, kde je pravdepodobné, že budete veľa pracovať.

Kuchynský ostrov v štýle krajiny

vidiecky dom jedálenský stôl kuchyne ostrov staromódny

Ako pridávate štýl vinobranie do kuchyne? Pridaním ostrova, ktorý kombinuje starý a nový.

  Malované kuchynské skrinky

farebné dosky kuchyne staromódny

Spodné kuchynské skrinky sú natreté a maľované proti odtlačkom prstov. Tu používate leštenú žulu namiesto mramoru - čo je typický ročník. Drevená podlaha svieti a dodáva veľa tepla kuchyni a pripojenej jedálenskej časti.

 Stará a nová kuchyňa

staré nové kuchyne dizajn staromódny biele ovocie misa zelené jablko

 Táto kuchyňa vďačí svojmu dobrému vzhľadu zmesi prvkov vinobraného štýlu a nových priemyselných spotrebičov. Napríklad ostrov je tu veľmi starý, bol predtým používaný v pekárni, ale teraz bol čistený a brúsený a znovu používaný. Tu nájdete zaujímavú zmes starých a nových, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

  Biela staromódna kuchyňa

Staromódna kuchyňa island idea zelená šedá

 Vintage štýl kuchynských skriniek v tejto kuchyni robí pocit, ako by som bol v minulom storočí, ale nové kachle a moderné kuchynské spotrebiče sú jasným znakom high-tech funkčnosti.

Kuchynské dlaždice na pozadí

staromódny kuchyne dlaždice kuchyne zrkadlo lesklé biele

Ako vytvoríte ročník dizajnu s novými materiálmi? Tu, lesklé nerovnomerné textúry keramických dlaždíc vytvára pocit prekvapujúcej hĺbky v inak elegantnej kuchyni. Malé okno presahuje moderné varné dosky a zaplavuje kuchyňu prirodzeným svetlom.

 Vintage Kitchen Renovácia staromódny rekonštrukcia kuchyne renovácie

Dom je veľmi starý, od šesťdesiatych rokov minulého storočia, ale dnes po celkovej rekonštrukcii vyzerá celkom klasicky a pozývajú. Biele horné skrinky dokonale zapadajú do staromódneho zasklenia, zatiaľ čo v dolných skriniach sú umiestnené nové, moderné kuchynské spotrebiče. Uprostred kuchyne je masívny, temný kuchynský ostrov, ktorý poskytuje dostatok miesta na sedenie a sklad. Ako podlaha ste použili klasické tvrdé drevo s tehlovou vložkou okolo ostrova.

 Staromódne kuchynské prvky vyzerajú moderne         Klasické dekoratívne prvky

Staromódna kuchyňa inšpirovala detaily nápadVintage inšpirované detaily tejto kuchyne pridávajú do miestnosti veľa tepla. Praktický stôl na kolesách ponúka ďalší úložný priestor.

Klasické prvky, moderný vzhľad

moderné prvky staromódny kuchyne nápad dizajn v kombinácii

Renovácia kuchyne niekedy vyžaduje kompromisy, ale títo majitelia domov majú všetko, čo chcú. Nemusíte nič pridať. Renovácia je v súlade s vinobraním. Pozrite sa na detaily: francúzske kľučky dverí na skrinkách, hrniec zo stropu, drez na statku a vápencové dosky! Jednoduché, ale praktické!

 Obraz tej doby - dizajn kuchyne v retro štýle

staromódny dizajn kuchyne v štýle retro