Renovujte starú kuchyňu – dajte kuchyni nový vzhľad!

stará kuchyňa renovovať kamenné múry nápad osvetlenie drevený nábytok

Renovujte starú kuchyňu - dajte kuchynský priestor nový vzhľad!

Často budete potrebovať renováciu v kuchyni a z niekoľkých dôvodov. Niekedy je fixelmittel starý desaťročia. V ostatných prípadoch sú vrstvené povrchy a podlaha linolea už príliš zvetrané.

Nebojte sa príliš veľa, pretože v týchto prípadoch nájdete veľmi jednoduché a rýchle riešenia.

Môžete použiť nové príslušenstvo a inovatívne materiály. To nemusí nevyhnutne stáť veľa, ale prinesú vašu kuchyňu do sveta modernizácie.

Či už dlho žijete vo svojom dome alebo ho chcete predať, ďalších desať nápadov prinesie veľa pohodlia vo vašej kuchyni.

1. Vymeňte staré kovy za moderné alternatívne materiály

Staré kuchyne boli samozrejme postavené zo starých materiálov. Ale nič v rekonštrukcii nehovorí proti použitiu nových a inovatívnych prostriedkov! Toto samo o sebe prinesie kuchyni aktuálnejší vzhľad.

Úplne moderné sú kuchynské prevedenia vyrobené z chrómu, brúseného hliníka, nehrdzavejúcej ocele. Nikel a meď. Skúste tieto materiály vo vašej kuchyni! Ďalšie super šikovné riešenia sú Gegenlicher a široké kryty.

 Modernizujte kuchyňu zmenou starých plôch alebo textúrstará kuchyňa renovovať drevené podlahy vybavená kuchynská skrinka
2. Vymeňte starú podlahu za moderné materiály

Podlaha je jednou z často zanedbaných priestorov v kuchyni. Ale to sa musí zmeniť, ak chcete poskytnúť vašu kuchyňu moderný vzhľad. Pretože podlaha nakoniec zaberá celú kuchyňu. Materiál určite robí veľký rozdiel!

Porovnajte tradičnú vinutú vinylovú alebo linoleovú podlahu s elastickým materiálom, ako je drevo, dlaždice alebo kameň.

Tieto materiály budú trvať dlhšie a zvýšia hodnotu vášho domova. V posledných rokoch sa znova opäť obľúbili mnohé predtým zanedbané materiály. Patrí sem akýsi druh keramiky, ktorý vyzerá ako drevo, alebo o traverline a bridlicu.

3. Horné skrinky nahraďte elegantným dizajnom

Po desaťročia to bolo veľmi populárne. Nové a nové skrinky boli nastavené na ukladanie príborov a iných predmetov pre domácnosť. V tej dobe to bolo tiež cítiť ako niečo pohodlné a pohodlné.

Máte takéto a už ste zastarané? Potom odstráňte skrinky a nechajte len tie nižšie. Potom budú steny vizuálne oveľa väčšie a môžete pripojiť novú farbu. Ak chcete zastaviť otvorenie priestoru, vložte otvorené police a položte na nich dekoratívne kúsky a riad.

Budete veľmi prekvapení novým vzhľadom vašej kuchyne po týchto zmenách. Bude to praktickejší a pri sledovaní vás prinesie veľa radosti.

Odstráňte nástenné skrinky

renovovať starú kuchyňu biele zásuvky kuchynskej skrinky

4.Refine povrchy pomocou inovatívnych materiálov

Plochy stôl sú ďalším prvkom, ktorý si vyžaduje priestor. Tieto musia byť preto inštalované veľmi inteligentne. Na trhu je veľmi široký výber materiálov pre povrchy: živice, polyméry, rôzne varianty prírodného kameňa (mramor, žula) a iné. Takže sa vám nepáči malý výber.

V posledných rokoch sa dizajnéri stávajú čoraz viac kreatívnymi. Pri navrhovaní povrchov sa používajú materiály, ktoré sa predtým používali výlučne pre konštrukčné konštrukcie.

5. Zapojte moderné sedenie do najrušnejšej oblasti vašej kuchyne.

Je to vaša kuchyňa. Čoraz častejšie sa nazýva "srdcom" domu. To naznačuje ich funkciu spoločenského orgánu. Tam sa zhromažďujú, aby spolu variť a vychutnávali si vynikajúce jedlo. Rodinný život "pulzuje" v kuchyni.

Nemusíte sa pozerať tak blízko k jedálni s modernými kuchyňami. Nevytvárajte ho ako rozhranie, ale rozdeľte sedadlá po celej miestnosti. Môžete sa rozhodnúť pre barové stoličky alebo barové stoličky alebo okolo lavičky alebo banku u okna. Všetky tieto riešenia môžu vytvoriť úplne inú atmosféru v kuchyni.

Teraz si predstavte, ako zábavné to bude so všetkými vašimi priateľmi a príbuznými v kuchyni!

Vložte pohovku do kuchyne

stará kuchyňa renovovať drevené podlahy jedálenský stôl stoličky pilier6. Nové, energeticky úsporné spotrebiče namiesto starých kuchynských zariadení 

Poďme čeliť pravde: Žijeme v čase záchrany zdrojov a to musí byť cítiť aj vo vašej kuchyni.

Energeticky úsporné spotrebiče by mali nahradiť staré a priniesť moderný štýl do vašej kuchyne. Bude to tiež dobrá investícia finančne pre vás, pretože účty sú teraz výrazne menšie.

Zvážte aj výmenu sanitárnych zariadení. Kohúty s nízkym tlakom vám môžu ušetriť veľa problémov. Môžu byť použité v kuchyni aj v kúpeľni. K dispozícii sú aj technológie bez dotyku. V týchto vodách je možné aktivovať vodný tok bez dotyku. To pomáha proti šíreniu baktérií doma. Mali by ste tiež zvážiť inštaláciu niektorých snímačov teploty. Uložte peniaze a zdroje zeme.

7. Maľované kuchynské skrinky v moderných farbách

Maľujte skrinky v moderných farbách. Milujete svoju kuchyňu, ale chcete ju urobiť trochu modernejšou? Potom to urobte tým, že to ľahko dosiahnete novou farbou. Môžete farby, farby alebo dokonca vymeniť dvere kuchynských skriniek za nové. Takže môžete kuchyňu obnoviť s malou sumou. Existuje tiež mnoho "falošných" povrchov ako pre steny, tak aj pre kuchynské skrinky. Ale prečo nezakartujete vlastný remeselnícky projekt v kuchyni? Môžete priniesť uvoľnené farby, sklenené povrchy a kreatívne farebné rozsahy. Vaše úsilie sa určite vyplatí a vaše skrinky budú vyzerať úplne nové.

Maľujte povrch kuchynských liniek

stará kuchyňa renovovať biele kuchynské skrinky moderné atraktívne

8. Nainštalujte nové osvetlenie

Po obnovení veľkých prvkov vašej kuchyne by ste mali tiež vymeniť osvetlenie. Jasná kuchyňa znamená väčšiu bezpečnosť, príjemnejšiu atmosféru a rozmanitosť. Boli ste niekedy trýznení strešným osvetlením v kuchyni? Hľadajte riešenia pre zabudované osvetlenie alebo "svetlo". Vytvorte tak praktický a moderný kuchynský priestor. Tiež hľadajte tlmené spínače svetla. Takže môžete zmeniť osvetlenie podľa príležitosti a nálady. Kuchyňa potom bude vyzerať rozdielne v závislosti na príležitosti a prostredie môže byť vhodné na varenie, zábavu alebo relaxáciu. Dokonca aj v polnoci raňajky môžete vytvoriť niečo zvláštneho.

Kontrasty Svetlá na kuchyni sú tiež veľmi populárne. Veľmi zvláštnu atmosféru dosahujú osvetlené kuchynské pracovné plochy a lustre. To sú tiež skvelé možnosti pre prispôsobivé možnosti osvetlenia.

Aktualizujte kuchynské zariadenie

stará kuchyňa renovovať drevené podlahy biele plochy

9. Pridajte dekoratívne prvky

Chcete zmeniť svoju kuchyňu na miesto na vkladanie dekoratívnych prvkov? Môžete urobiť izbu veľmi individuálne a urobiť ju neuveriteľne krásnou.

Mysleli ste tiež na regály s rastlinami nad kuchynskými policami? Tie môžu byť doplnené o umelecké diela, sochy a iné dekoratívne prvky.

Vstavané police pod kuchynským ostrovom môžu tiež ukázať veľa pamätihodností a o vašich obľúbených kuchárskych knihách. Zdedené čínske sady, ktoré boli odovzdané niekoľkým generáciám, sa tam tiež hodia. Pravdepodobne chýba iba vázy s kvetmi a možno aj miska citrónu alebo vápna. Tieto prinesú do vašej kuchyne viac sviežosti a originality.

10. Zvýšte svoju kuchyňu tým, že "zrazíte" steny

Pri starších kuchyniach je fragmentárny a veľa priestorov obsahujúcich box veľmi typický. Ak hľadáte otvorenejší pocit a chcete pripojiť priestor na varenie do jedálne, zvážte zrazenie dverí a stien.

Buďte opatrní! Toto riešenie by ste nemali používať na žiadne nosné steny. V opačnom prípade ohrozíte stavbu budovy. Prostredníctvom tejto metódy sa môže rozšíriť kuchyňa alebo prispieť k väčšej otvorenosti medzi rôznymi miestnosťami.

Ak vaša kuchyňa vyzerá báječne, ako to bude bez stien? Pred prechodom na takéto riešenie by ste mali konzultovať s architektom.

Vytvorte väčšiu kuchyňu a odstráňte priečky

stará kuchyňa renovovať kamenné múry nápad prívesok svetla variť sporák

Pomocou týchto jednoduchých tipov môže byť vaša kuchyňa úplne transformovaná a modernizovaná. Prispôsobte si všetko podľa svojho vkusu.

Možno môžete prispôsobiť jeden z týchto nápadov alebo sa budete inšpirovať k úplne novému vlastnému riešeniu. Sme radi, že by sme mohli pomôcť.

Možnosti sú veľa a môžu byť jednoduché alebo veľmi kreatívne

Stará kuchyňa redecorate čierna kuchynská skrinka drevo maľované bieleAk vaša kuchyňa vyzerá báječne, ako to bude bez stien?

Stará kuchyňa vymaľuje čierne kuchynské drezové stolky

Tmavé kuchynské skrinky - pozoruhodné závesné lampy

Stará kuchyňa renovovať prívesok svieti čierna kuchynská povrchová skrinka

Veľká kuchynka - drevené vybavenie

stará kuchyňa renovovať drevené povrchy horný kuchynský drez

Modernizácia kuchyne dáva miestnosti nový vzhľad

stará kuchyňa renovovať kovové stoličky ostrov vstavané kuchynskej skrinky

Klasické prvky a moderné akcenty kombinované v jednomstará kuchyňa rekonštrukciu kovových stoličiek ostrov tabuľka hore vstavané skrine