Vyberte živé rastliny a urobte krásny živý plot

rastliny živého plotu čerešňa vavrínové nápady záhrady exteriér

Obnovte vonkajšie prostredie správnymi živými plotmi

Každá záhrada je oplotená. Niektorí majitelia domov uprednostňujú drevený záhradný plot, iní sa rozhodnú pre elegantnejšie riešenia, ako sú steny. Na oddelenie vlastnej záhrady môžete použiť aj plot zelených rastlín. Je to lacné a ponúka rovnako veľké súkromie.

Ktoré kroviny a stromy sú najlepšie pre váš záhradný plot? Dáme vám niekoľko nápadov, ktoré rastliny môžete používať vo vašej záhrade.

Vytvorte krásny exteriér prostredníctvom zeleného živého plotu 

rastliny živých plotov ihličnatá záhrada tvar krásne záhrada nápady
Prečo by ste mali dávať prednosť pred plotom alebo záhradnou stenou? Z troch dôvodov. Po prvé, nemusíte utrácať toľko peňazí. Navyše ide o dlhodobé riešenie pre vašu záhradu. A po tretie, ale nie naposledy, živé ploty sú príjemným dekoratívnym doplnkom k celému záhradnému vzhľadu. Predstavujú unikátny prechod od domova k exteriéru.

Kombinujte živé ploty so stromami

rastliny živých plotov terénne úpravy myšlienky exteriér

Kombinujte živé ploty s dreveným plotom

záhradné nápady záhradné nápady dizajn krásny exteriérSamozrejme, tento variant pre súkromie má svoje nevýhody. Najmenej raz ročne by ste sa mali starať o to, aby to vyzeralo dostatočne dobre. Okrem toho by ste sa mali na chvíľu usadiť, kým rastliny zelených rastú dosť vysoko a zabezpečia úplné súkromie. Taktiež je dôležité obdobie, v ktorom sa motyka vysadíte. Ak to urobíte na jeseň, budú rásť rýchlejšie.

Kryt vonkajších plôch zaisťuje

záhradné záhradné záhradné nápady

Zachovať pravidelne ...

pravidelne pestujú živé rastliny

Tak to vždy vyzerá

rastliny živého plotu rastliny ihličnatého záhradníctva záhradníctvo

Ako by ste si mali vyberať tie správne živé ploty pre vašu záhradu? Výhoda stále zelenej hedge rastliny je to, že poskytujú vizuálnu obrazovku počas celého roka na rozdiel od listnatých rastlín. Ak chcete, aby sa vaša záhrada vyzerala svieža po celý rok, potom ju položte na živé ploty stálezelených rastlín, ako je brečtan, čerešňová vavrina, kmeňové drevo, Aukube a holly. Živé rastliny listnatých rastlín sú na druhej strane o niečo hezkejšie, pretože ich kvety dávajú exteriéru šarm.

Zabezpečenie s kvetmi dáva exteriéru očarujúci vzhľad

rastliny živého plotu kvety záhradné nápady krásny exteriérový dizajn

Zabezpečenie od Aukube

živý plot rastlín aukube ochrana záhradnej záhrady

Cherry vavrínový živý plot

záhradné záhradné záhradné záhradné živé ploty

A čo hovoríte o bambusovom plotu? Považuje sa za atraktívny záhradný prvok, pretože vyzerá trochu inak ako bežné záhradné živé ploty. Moderné záhrady preto ťažia predovšetkým z takéhoto zaistenia.

Fascinujúce zaistenie, ktoré robí záhradu zaujímavejšími

rastliny záhradnej záhrady tvar súkromie záhrada myšlienky

Ihličnany sú pre záhradu dobrou voľbou, ak chcete dať pekný vzhľad. Prerezávanie je pre tento účel mimoriadne dôležité, takže sa rastlina dobre rozvíja a preto sa živý plot dobre vyzerá. Zabezpečenie ihličnanov dáva vonkajšiemu priestoru nový vzhľad po celý rok.

Vďaka zaisteniu je vonkajšia plocha skvelá

živé rastliny živé ploty záhradné ihličnany

Starajte sa o dobrý vzhľad plotu

záhradné záhradné záhrady nápady hedge starostlivosti

Kombinácia s kamienkami spôsobuje, že vonkajšia plocha je prirodzenejšia

rastliny živého plotu buk živý plot záhradný plot záhradný plot