Na záhrade navrhnite stinné posedenie

tienisté posedenie v záhrade jedáleň záhradný nábytok masívne drevo

 Môžete ľahko prekonať teplo letos v lete zabezpečením tienistého ústupu vo vašom zadnom dvore

Ukážeme vám rôzne myšlienky na to, ako plánovať a realizovať svoj osobný kútik na verejnosti.

    Uľahčite to

Vychutnajte si stinné ustúpenie v každom rohu vašej záhrady a kedykoľvek s jednoduchým slnečníkom.

Dáždnik na pláži, stolík a stoličky, všetky kombinované v mini vonkajšej miestnosti, ktorú si môžete vychutnať po celý letné obdobie.

  Pod vinnou révou - stinné posedenie v záhrade

tienisté posedenie v záhrade exotické farby textúry vínna réva
Vinič a vinič poskytuje dokonalý odtieň aj na najslnečnejšom mieste. Nechajte sa prechádzať cez pergolu, aby vytvorili mäkký tieň - a vaša záhradná miestnosť vyzerá taktiež elegantne!

Použitie štruktúr

tienisté sedenie v záhrade kovové stoličky kvetinové štruktúry

Ak váš dom, garáž alebo iná stavba vrhá príliš veľa tiene do vašej záhrady a takmer tam nevyrába tráva, vytvorte tienistú oázu namiesto kvetinovej záhrady. Tu na obrázku môžete vidieť očarujúcu malú terasu lemovanú Annabelle Hydrangeas.

Udržujte to jednoduché

tienistý posedenie v záhrade drevené stoličky kvetiny závod chodník chodníkHoci je pergola alebo terasa lacná a zároveň úchvatná, môžete mať na záhrade miesto, ktoré je rovnako osobné, bez toho, aby ste na ňu vynakladali veľa peňazí. Tu sa pohodlná stolička ukrýva medzi stromami a kvitnúcimi kríkmi, ideálnym miestom na únik letného horúčavy s dobrou knihou v ruke alebo pohárom limonády.

 Na záhrade potrebujete vodu!

tiché posedenie v záhrade kovové vodné rastliny námorné

Akékoľvek miesto, kde sa strieka voda, vám poskytne viac relaxácie. Či už máte veľké vodné zariadenie alebo jednoduchú studňu, ako je táto na obrázku, voda je dokonalým spôsobom, ako vylepšiť akýkoľvek vonkajší priestor.

  Ako tajomný útek

stinné posedenie v záhrade lavica drevené pergola uniknúť

Položte lavičku pod stromy - to je skvelý spôsob, ako sa vychladnúť. Môžete urobiť svoju izbu ešte intimnejšou a súkromnejšou položením lavice pod ruskú pergolu, ako je tomu v prípade. Potom si môžete zaistiť súkromie pokrytím pergoly s odtieňmi tolerantnými viničmi, horolezeckými hortenziami alebo inými jesennými rastlinami.

  Hrať s farbami!

tiché posedenie v záhrade nápoje drevené lavice vankúše farby

Myslíme si, že väčšinou tieňové miesta sú zelené a nudné. Ale to nemusí byť vždy tak. Tu jednoduchá teaková lavička ponúka skvelý vzhľad a je ideálnym spôsobom na oddych. Farebné vankúše v zodpovedajúce, priateľské tkaniny pre vonkajšie a pridať slávnostné farby.

  Buďte kreatívni

tienisté posedenie v záhrade kreatívne dizajn rastliny

Snažte sa ľahko obrátiť miesto vo vašej záhrade do tienistého ústupu. Tu je atraktívna záhradná cesta spojená s pergolou pokrytou viničom, ktorá vytvára ideálnu polohu pre perfektný víkend.

Realizujte zaujímavé nápady

tiché posedenie v záhrade záhradné záhradné umenie

Tu je ďalší skvelý spôsob, ako pridať záujem o oblasť vašej záhrady, kde nie je trávnik rastie. Malá murovaná terasa je lemovaná plotom a bizarnými odtieňovo tolerantnými krovami.

 Použite plot!

tienisté posedenie v záhrade ratanové kreslo opretý plot

Shady nie vždy znamená súkromné ​​- takže ak chcete skutočne oddýchnuť a zostať z perspektívy susedov, vyskúšajte ochranný plot. Zablokuje oči a spôsobuje, že sa cítite skutočne doma.

    Možno altánok?

tienisté posedenie v záhradnom altánku v asijskom štýle

V tomto jednoduchom pavilóne máte pocit, že ste uprostred lesa - aj keď je v záhrade stromu južne od Bostonu. Štruktúra, ako je táto, robí váš víkend dokonalým, súkromným a pohodlným! Tam môžete stráviť nezabudnuteľné hodiny ako pár alebo v malej skupine blízkych priateľov. Bavte sa od nás!